bugün

okan bayülgen'in yeni kafası. radyo programı, kitap okuma hikayesi tutmayınca mecburen televizyonlara dönüyor. kadın odaklı bir program olacağa benziyor. seks, erotizm falan...

http://www.youtube.com/watch?v=iDWkdH_PFWI
Okan bayülgenin eylül ayı sonunda show tv de yapacağı programın adı.
Bayülgen'in yeni programı.
Bayülgen'in yeni programı. Bu sefer iyi bişiler olsun.
okan bayülgen'in merakla beklenen yeni programıdır. yeter artık özlemiştik tv de sıkılmadan izlediğim tek adam. ayrıca her zaman ki gibi yine tanıtımları muhteşem olmuştur.
(bkz: makinakafa) (bkz: muhallebi kafa) (bkz: çıplak kafa)
http://www.youtube.com/watch?v=cqOBew6tg1Y
hakan hepcan'ın da ekibinde olduğu taze proje. hadi bakalım.
Gece Kuşu
Herkes Bunu Konuşuyor
OKan bayülgen sade vatandaş
Televizyon makinası
Disko Kralı
Medya Kralı
Muhabbet Kralı
Kral Çıplak
Makina Kafa
Muhallebi Kafa
Çıplak Kafa

(bkz: mada faka)
Okan olurda seyredilmez mi efendim denilerek desteklenen programdır. Hayko da açılışta olursa tadından yenmez.
Bugun basliycak program ama saati kaçta bilinmemektedir.
eski tadı olmayan program. 5 dk izleyeyim dedim sıkıldım..
okan kabul et yaşlandın artık, espri de çıkmıyor senden. sıkıcı ve itici olmuşsun görmeyeli.
Ulan okan gözümden düşmüştü ama küçüklüğümden beri izledigim için nolursa olsun meger özlemişim iyiki yaptı ya tekrardan.
an itibariyle okan'ın televizyonlara dönüş yaptığı program, özlemişiz kendisini.
Program için hazırladıgı skeçi bim de yapması pek hoş olmamış sanki.
Çok hazırlık yapmış belli oluyor..
simge diye bir konuk var ne itici bir kadın yahu.
Okan bayulgen in sundugu programdir.
Okan i begendim ama ilk bolumden konuklar olmamis diye dusunuyorum.
zaga'dan sonra kendi kendini tekrar eden program halini almış olduğuna artık fazlasıyla kanaat getirdiğim okan bayülgen'in bu sezonluk yeni programı. zaga gibisi gelemeyecek onu anlamış olduk. bir on18 tv projeside vardı o yalan olunca eskinin kredisinden faydalanabilir miyiz hesabına girildi sanırım. zaga pik noktasıydı, bitti...
yıllardım bayıla bayıla izlerim ama bu sefer sıçmış. o skeçler ne öyle ya. aziz kedi, zeki enes akkan gibi adamların mizah anlayışından doğan skeçler istiyoruz biz, tadında bırakmalıydı bence.

ayrıca olmamış o beyaz çıkan sakalları keserek kamufle etmek okan. *
An itibari ile okan kıyafet konusunda laf soktu,şaşırdım!
Okan'ın sunduğu ve çoğu zaman gibi başarılı olduğu program.
keşke ya kanal d'de ya da tv8'de olsaymış, show tv'de bir garip olmuş olan program.
Show TV'de yayınlanan televizyon programı.
okan Bayülgen, bak bir kızın var adı da istanbul, zaten istanbul'da boşalmışken bırak tv'yi falan vazgeç abicim. 1 saattir devam eden programda tek kayda değer cümle "istanbul boşaldı, Çıkanlar bir daha giremeyecek herhalde" oldu. vallahi vazgeç artık!
edit: imla.
Okan'ın derhal format değiştirmesi, hatta reset atması gereken program. Eskiden kanal d'de haftanın dört günü izlerdim. Artık malesef kanal değiştiriyorum. Kabak tadı verdiğinden değil, o eski tadı veremediğinden. An itibarı ile konuklar kura çektiler ve karaoke yapacaklar. Her biri ayrı teldeler. Okan müdahale etmekte zorlanıyor. Kimse şarkıları bilmiyor. En son atilla taş bombayı patlattı. Yine abuk sabuk bir laf etti. Ve okan terk-i diyar eyledi masasını. Tek kelime etmeden. Adama da zor geliyor artık yahu. Reklamlardayız abicim.
halbuki eskiden ne güzel olurdu cumartesi geceleri, bu hiç olmadı bir iticilik bir boşluk var eski tadı yok.
3 adam reklama girdiğinde orada bir bakayım dedim, yok böyle acınası bir durum.

atilla taş'a saçma sapan playback ler yaptırıp eğleniyorlar guya.