bugün

okan bayülgen'in yakında başlıyacak olan merakla beklenen bir diğer programı.
sanırım profesörleri konuk edeceği sıkıcı program bu olacak.
bu akşam 23:15'te, yayınlanacak program. çocuklarımıza ne yedirmeliyiz konulu seviyeli bir muhabbet olacakmış.
havalar soğuk olduğu için izlediğim program.*
(bkz: muhallebi kafa)
(bkz: makina kafa)

(bkz: mada faka)
Okan bayulgen'in can cekisen programi.
bu akşamki konusu baya güzel olan program.
Bu gece hepsi sussun, pelin batu konussun dedigim program.
onca ben biliyorum diyen adamlarin bir tanesi bile bilmedigimiz biseyi soylemedi daha. Aski anlatin artik.
jenerikleri, kendisinden daha hoş ve izlenmeye değer program. kapağı güzel, şarkıları beş para etmez albümler gibi. eski okan' ı özletendir.
Tanim: zevksiz.
nevzat tarhan'ı görünce irite olduğum, pelin batu'yu görünce kapattığım program. ayrıca o diğer konuşmayan kadınları ben de anlayamadım.

aşk konusunu saçma sapan bir şekilde işlemiş olan programdır.
dakikada 7 kez sex, 2 kez orgazm ve 4 kez de cinsellik kelimelerinin geçtiği program.
aşağıda hareketlerle konuşulanları anlatmaya çalışan * kadın için "acaba zorlanıyor mu, geride mi kaldı, tam olarak aktarabiliyor mu" diye düşünmekten kendimi veremediğim program.
(bkz: kafası ki)
(bkz: kafasiki)
(bkz: kapasiki)
(bkz: sönmez reyiz)
(bkz: serbest çağrışımın amına koymak)*
program çok net olarak kafası muhallebi kıvamında olan insanlara hitap ettiğinden bir bölüm dahi izlemediğim şey . bir de bunun makine kafa lı bir bölümü var yamulmuyorsam . ama okanı takdir ediyorum en azından kendisinden ve kitlesinin zeka seviyesinden haberdar .
muhabbet kralı'nın devamı niteliğindedir.
bu hafta rüyaları ve astral seyahati konu alan programdır.
hakkında bu kadar az entry girildiğine gerçekten çok sevindiğim program.
önceden okan' ın programları başladığında pek bir mutlu olurduk. arkadaşımla beraber bir elimiz klavyede, bir elimiz kumanda da okan' ı izleyip entry girerdik, bira içerdik, keyif yapardık. okan' ı kendimiz gibi görürdük.
bizim taşşak geçtiğimiz bazı adamlar vardı. herkes bu adamların kıçlarını kaldırırdı fakat okan bu adamları rezil ederdi. bizim yapmak istediğimiz fakat kısıtlı imkanlarımızdan dolayı sadece sözlüklerden eleştirdiğimiz adamlara sallardı.
acun' a sallardı, ideolojisine ters düşen televizyon kanalını ve patronunu eleştirirdi.
soğuk cumartesi gecelerimizin en büyük eğlencesi olurdu.
şimdi ne oldu?
yanımızda olmasını beklediğimiz eylemimizi küçümseyip, acun' la kanka oldu.
sikeyim kapitalizmi ben işin duygusal tarafından bakıyorum. neyleyim bizim sırt döndüğümüz adamlara sırt veren okan' ı?

logosu güzel program.
16.10.2013 tarihinde yayınlanan programında okan bayülgen'in tuğçe ışınsu'ya cinsel rüyalar neden uzun sürüyor da kabuslar kısa sürüyor diye sormuşluğu vardır. aynı bağyana beni azdırıyorsun demişliği de vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=X_n3_MGj5bY
an itibariyle başlamıştır.
Hasan karacadağ konuk olmuştur. Hiçbir şey söylemeden elime kumandayı aldım, saçmalık dedim ve kapadım.
gıda ile ilgili bölümünde şöyle bir diyaloğa sahne olarak ne kadar gereksiz bir program olduğunu kanıtlamış olan:

botokslu karı: kek anadolunun gerçeği.
okan bayülgen: anadolu gerçeği? kek?
sahrap soysal: evet anadolu da artık çok kek yapılıyor.

ulan komedi programı mı, bilgilendirme programı mı?
ebru yaşar ne iş abi? haftada 3 gün canlı yayında bu kadın. misyonu nedir? keşke songül karlı olaydı.
güncel Önemli Başlıklar