1. 1.
  demokratik sol partiden, eskişehir millet vekili olarak meclise girmişti zamanında. abuk subuk şiirler okuyodu, hislenip ağlıyordu kendi kendisine. hatta cumhurbaşkanlığına aday filanda olmuştu. ilginç bi adamdı vesselam. millet vekillerimiz "bari yarısı normal ve bu makamı hakediyor olsun" dedirtiyorlar, saolsunlar..
  2 ... lazy pigeon
 2. 2.
  bütün türk milletinin komikliklerine güldüğü, eskişehirlilerin ise taptığı adam.
  ... shalamar
 3. 3.
  1999-2002 yılları arasında milletvekiliği yapmıştır.
  ... free zone
 4. 4.
  sanal alemde e-mail büyükerman diye bilinir
  3 ... zarth vader
 5. 5.
  hayırsever bir insan olarak bilinen eski milletvekili .Cumhurbaşkanlığı adaylığı vardır.
  Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü ne Türkiye genelinde gerekli hastanelerde kullanılmak için 25 adet monodializ makinesi bağışlamıştır. SSK Eskişehir Hastanesi ne "Prostat iyileştirme Donanımı" Patolojiye "Mikrofon Aygıtı", Cildiyeye "Puva Aygıtı", Nöroloji'ye "Soğuk Buhar Aygıtı" bağışlamıştır.
  Tip Fakültesi ne 4 adet özel oda ve salon döşetmiştir. iki adet çeşme yaptırmıştır. ismet inönü Caddesi'ndeki 3 no lu sağlık ocağını yeni baştan onarmıştır. H. Polatkan Bulvari na üst geçiş yaptırmıştır. Baksan Sanayi yanına 6000 metrekare arsasını sağlayarak mail büyükerman ilköğretim Okulu nu yaptırmıştır. Gümülcine Camii ne iki katlı ek bina yaptırmıştır. Mail Büyükerman Anaokulu nun üst katına sentetik tabanlı modern spor salonu yaptırmıştır.
  ... getirmebenioraya
 6. 6.
  cumhurbaşkanlığı seçimi ilk turunda 3 oy alarak dalga konusu olmuştur. kendisi de o oyları veren arkadaşlarını yemeğe götüreceğini söylemiştir. bunun dışında fazlasıyla tontondur. eskişehirle alakam olmamasına rağmen severim.
  1 ... avedis
 7. 7.
  mustakbel cumhurbaskanimiz.
  ... stern
 8. 8.
  eski dsp milletvekili, hayır sever vatandaş, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde her ne kadar alay konusu olsa da gönüllerin cumhurbaşkanı olarak tarih sayfalarındaki yerini almıştır.
  ... dusunenadam
 9. 9.
  dsp eski milletvekili. adam milletvekilinden çok nasıl derler bi çılgın; bazen de normal insanların yapmayacağı şeyleri yapıp bir deliyi andırıyordu.meslektaşı kamer genç'in yokluğunda ortalığı karıştırma görevini devraldı şu aralar muhtemelen eskişehirde kendini arıyordur. sanırsam hiç bir zaman bulamayacak
  ... gereksiz insan
 10. 10.
  bir konusma sırasında geçmiştir.

  erman: abi mail'i cıkarsana yazıcıdan elimizde bulunsun sanaldan real'e geçelim di mi guntekin?
  güntekin : abi olmaz
  erman : nasıl olmaz abicim!iki renkli kartuşun lafını mı edisoun!
  güntekin : mail büyük erman (!) kartuş yetmez ....

  böle gider....
  *.*
  -1 ... jagatai