bugün

sunay akın'ın geçen yıl ramazan dolayısıyla star tv'de sunduğu programdır.
Bu ramazanla birlikte tekrar tv8 ile ekranlara dönen ve ilk bölümünde erol günaydın'ın konuk olduğu en iyi iftar programı. Tadından yenmiyor.
an itibariyle başlamış olan ve sunay akın'ın sultanahmet civarında gezindiği programdır.
dünkü programa davet edilen japon başkonsolosunun insanı hayretler içinde bıraktığı program.

adam anadili gibi türkçe konuşuyordu ve dahası aksanı bile yoktu!
ağzım açık öylece izledim adamı.
helal olsun demekten ve ders almaktan başka bir şey yapamıyorum.
iktidar partisi ve türkcemizin yanlıs kullanımları nedeniyle karikatürlere konu olmus güzellik.

slm rmzn hsgeldn nbr:D

(bkz: uykusuz)
bir sunay akın klasiği. seyredilebilecek nadir kaliteli televizyon yapımlarından biri. program yine tv8 kanalında yayınlanacak.
genelde iki minare arsında asılı duran lambalar.
bu sene yine yayınlanmaya başlamış, iyi ki de öyle olmuş, izlenesi, adam gibi sunay akın programı.
ramazanla ilgisinin adından öteye gitmediğini düşündüğüm yazar-şair sunay akın'ın yaptığı programdır.
ramazan'ın ancak şehir kültürü açısından yansıtıldığı bir program. diğer kanallarda bol bol dini boyutunu izlediğimiz için, bunun da olmasında fayda var diye düşünüyorum. diğer programlar olmasaydı, mahya ışıkları asla televizyonun tek ramazan programı olmazdı.

sokak ortasında yapmanın ne alemi var? ben izlerken dikkatim dağıldı, konuklar ne yaptı bilmiyorum. yorucu oluyor izlemesi.
o heycanla sesiyle izleme keyfini bize yaşatan sunay akın'ın ramazanı tatlandıran programıdır.
güncel Önemli Başlıklar