bugün

Boş beleş tatlı, tulumbadan şaşmamak gerek.
Kardeşim sevgiliisine yapıyor bir kere bu da benim ablam canım kanım diye yapmadı. Geçen yaptığı muhallebi artmış dolaba koydum üstüne ne istersen koyarsın yersin dedi.
Koynumuzda ellere gelin kendimize yılan yetiştirmişiz.
Püskevitli meyveli anam babam muhallebi işte gey gey isimlere gerek yok.
Manyolya...

Swh...
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüyam.
Yalamaya kıyamam benim güzel Magnolyam.
Isırmaya kıyamam benim güzel Magnolyam.
Vitrin bebeğimsin sen.
Kokuna dayanamam.
Uzanmaya kıyamam, benim güzel magnolyam.
abartıldığını düşünüyorum.
içeriği düz muhallebiden iki malzeme fazla olan bir muhallebi ve bisküvi kırıntısı.

off o bisküvi kırıntılarını da dökmeden yemek çok saçma.
Durduk yere gay olduk şimdi sevdiğim bir tatlıdır.
Fakirlerin magnolia görünce aklına ilk gelen şey kabı oluyor çünkü bu kabı bardak olarak kullanma fikirleri tatlının tadından daha hoş gelir.
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Koklamaya kıyamam benim güzel magnoliam.

Nazlı çiçeğimsin sen
Sevdana dayanamam
Koklamaya kıyamam benim güzel magnoliam...
ben bunu bilirim, bizim alemdeki magnolia bu.
https://youtu.be/2sRD494y6AU
Hayır ben şam tatlısı övüyordum sen zorla magnolia tarifi verip beni kandırdın sus.
Ya sen ne adamsın. Geçen gün tarif istiyordun benden şimdi de kız tatlısı diyorsun. Kimseye güven kalmamış...
Bu kadarı normal değil.
görsel
Bugün iki tane yedim. ikisi de muzlu. Gözümde canlandı anılar. Bir boş bakış yarım gülüş evet.
Tam bir kız tatlısıdır. Has delikanlı kıllı erkek adamın yemeyi bırak bulunduğu ortama bile girmemesi icabedr.
Tatlı olarak magnolia ise bayılıyorum. En sevdiğim tatlılar arasına girebilir. Özellikle çilekli magnolia. Şöyle bir ara hatta Pokus'un cafe ve restoranlar için kampanyası varken çok aşırı gidip yerdim. O kampanyada kahve ve tatlı ikilisi olarak magnoliayı kesinlikle alıyordum. Şöyle Pokus'un özellikle tatlı yiyebileceğimiz bir kampanyası olsa kesinlikle aralıksız yerim.
Dün akşam izlediğim filmdir. Tom Cruise'un 86'ya kadar yapılmış bütün filmlerini izledim. Sadece bu film kalmıştı erteleyip duruyordum çok uzun diye. Böylelikle Tom'un bütün filmlerini izlemiş bulunmaktayım. 86' dan önce kayda değer bir filmi yok zaten. Filmdeki en güzel replik ise bence:"sizin geçmişle işiniz bitmiştir ama geçmişin sizle işi bitmemiş olabilir."
Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde yer alan ve Columbia ilçesinde yer alan bir şehirdir.
tatlı başlığı diye geldim, film çıktı rıza baba.
ing. Manolya çiçeği anlamına gelen popü tatlı.
Kurbağa yağmuru ve tom cruise ile hatırlanan film.
arap tatlısı künefe'ye benziyor.
magnolia
cennet olur bu dünya
bir an kalsan yanımda
yanağın yanağımda
Sütlü kremalı tatlıların şahıdır gözümde Ve yapımı oldukça basittir , balkan yöresine ait olup cicibeli versiyonu idealdir.
ucuza imal edilip pahalıya satıldığını düşündüğüm tatlıdır. evet, tatlıdır.