bugün

entry'ler (38)

apple bilgisayarların gereksiz pahalı olması

Bu durum yüzünden hemen bende gidip bankkart kampanyasını kullanarak troy dan laptop almaya karar verdim verdiğim en iyi kararlardan biri olduğunu düşünüyorum.

paraya olan yaklaşımınız

Bence akıllıca kullanılınca çok iyi şeyler elde edebileceğiniz şeydir. Mesela herkes tatile gitmek ister ama bunu harcadıkça kazanmayı sağlayacağınız şekilde kullanmanız daha keyif verir ben sürekli bankkartın tatil kampanyalarını takip ediyorum Antalya ya gidip bir haftalık tatilimi gerçekleştirmek için rezervasyon yaptırdım ve 7.500 tl bankkart lira kazandım şahane birşey bu.

güzel şeylerin hep ayda yılda bir olması

Bunun denk gelebilmesini beklemek yerine artık kendimi buna endeksliyorum aşırı keyif aldığım bir şey nerede güzel bir yer var, ya da nerenin neyi meşhur artık gidip kendim görmek istiyorum arabam olmadığı içinde bankkartın kampanyasını kullanarak haftalık araba kiralıyorum dert tasa kalmıyor öneririm herkese. Alıp kafayı gidin ara sıra plansız.

hayatını değiştirmek için atılacak ilk adım

Bence hayatımızı değiştirmeden önce alanımızı değiştirmeliyiz bunun için farklı yerler görmekle başlayabiliriz, eşimle ben bu ay mesela Touristica sitesinden rastgele bir rota oluşturup gitmeyi planladık şansımıza da Macaristan çıktı hemen konaklama organizasyonunu ayarlayıp bankkartımızla ödemeyi yaptık peşin çekim olduğu için 3000 tl de bankkart lira kazandık bunu da yolda harcamayı planlıyoruz. Hayat bizi beklemez siz onu şekillendirmekle başlayın derim.

etsy

Günümüz dijitalinde gittikçe e- ihracat ve e-ticaretin yaygınlaşması ile herkesin dijitalde var olmasını destekleyen bir program olarak Trexup Akademi Türk ihracatının gelişmesine ve bu yönde gençlere istihdam sağlayan bir platform. Böylelikle etsy gibi platformlarda daha iyi satış yapma kabiliyetine sahip olabilirsiniz. içerisinde Amazon, Dijital pazarlama Marka iletişimi, e- ticaret ve e- ihracat gibi derslerin olduğu ve bunu profesyoneller ve eğitmenlerle online eğitimler alabileceğimiz zengin içerikli bir platform oluşturmuş. Dijital dünyaya bende adımlarımı atmak istiyorum diyen herkes için önerebileceğim bir alt yapısı var merak edenler için linki bırakıyorum ; https://trexupakademi.com/

ayakkabı

Artık ayakkabı bulmakta zorluk çekiyorum diyebilirim gerçekten fiyatlar gram altın fiyatından başlıyor Ayakkabı dünyasından son iki üç alışverişimi yaptım ve gayet memnunum bankkart da 4 taksit olanağı sağlıyordu böylece kolayca satın alabildim iyi ki de.

tatil

Kışın bir yerlere gitmeyi seviyoruz ailecek bir nevi ara tatil gibi oluyor ama yazın kadar birikim yapamadığımız için kampanyalı içerikler ilgimizi çekiyor bankkart sayesinde mesela Tourustica sitesinden rezervasyon ayarlayıp 2000 tl bankkart lira kazandık baya heyecanlıyım haftasonu gidiyoruz böyle verimli fırsatları yakalayınca daha bir keyifli oluyor.

kemal kılıçdaroğlu nun sertleşmesi

Sıkıştığı için telaffuzunu değiştirdi tabii.

çocuk gelişimi

Çok ama çok önemli büyük bir konu. Çocuğun dünyaya geldiği andan itibaren başlayan ve bir süre çok büyük bir dikkatle verilmesi, öğretilmesi hatta öğrenilmesi gereken bir konudur. Anne babanın çocuğun gelişiminde çok fazla payı var. Bu gelişimi çocuklara sevdirerek büyük bir titizlikle yapmak lazım. Çocuklarımızın eğitimini daha eğlenceli hale getirmek içinse çeşitli oyunlardan faydalanılabilir. Ben bu noktada MentalUp uygulamasındaki oyunları çok beğeniyorum. Eğlendirirken öğretiyor resmen. Pokus kartlıların bu uygulamadaki avantajı ise kartınız ile yaptığınız her harcamaya %15 nakit hediye kazanma şansınızın olması. Bence her ebeveynin bir göz gezdirmesi gerekiyor.

güllaç

Normalde olsa gerçekten aramam ama sanki ramazan gelince ayrıca o aya özelmiş gibi canım çekiyor.

islam ı reddetme nedenleri

Tek bir gerçek.. Doğrular işlerine gelmiyor sadece

regaip kandili

Hayırlı ve huzurlu bir gün olur hepimiz için inşallah. Hayırlı kandiller

meme ellemenin stresi yüzde 70 azaltması

Kanıtlanmış mı?

evli kadınların daha azgın olması

Sapkınlık ve şaşkınlık. Rabbim akıl fikir versin

çişe gidip gitmeme kararsızlığı

Ay çok fena bir durum yaa. Veya karar verip gidiyorsun sonra yatağa yatıyorsun tekrar geliyor. Aşırı sinir bozucu

anın görüntüsü

görsel
işte benim için anın görüntüsü bu

kızların birbirlerine kaşar demesi

Ya gerçekten hoş değil. Bazıları rutin haline getirmiş hatta

kızların birbirlerine kaşar demesi

Ya gerçekten hoş değil. Bazıları rutin haline getirmiş hatta

yaptığı ve söylediği farklı olan insanlar

Nefretlik insanlar kısa ve net.

moda da toplanıp denizi seyredip konuşmak

Mükemmel değil de ne.. Denize karşı bir de çayını yudumlayacaksın tamam işte. Keyfime değmesin kimse vallahi. Geçen hafta yolum moda değil de Sarıyer'de Garipçe tarafına düştü. Bir de gitmeden starbuckstan iki çay aldım yanıma. iki çayı alma sebebimde Pokus'lulara özel bir kampanya varmış. Bazen kullandığım kartların kampanyalarından geç haberim oluyor. Öyle iki çay hakkım olduğunu öğrendim. Benim gibi haberi olmayanlar varsa bilgilendirmiş olayım ayrıca Garipçe'de ayrı bir güzel yer tavsiye ederim. *