bugün

çikolata markası.
aynı zamanda 6. nesil yazar. yıllar sonra ilk hoşgelmiş diyişime mazhar olmuş yazar.
(bkz: madlen baba)

victor hugo'nun sefiller isimli romanındaki ana karakter olan jan valjan'ın, hapisten çıktıktan sonra, sabıkalı olarak yani jan valjan olarak, hiçbir kötülük yapmamasına ve iyi bir insana dönüşmesine rağmen insanlar tarafından dışlanmasından dolayı, deşifre olmamak için kullandığı isim.
nickinin altına yazdığım. *
çok güzel nicke sahip nesildaş.
dünya'yı aydan teleskopla izleyen yazardır. aksi halde insan nasıl hayattan bu kadar habersiz olabilir ki?

ek: bu girdi, cumhurbaşkanı abdullah gül'ün 2 oy alan birisini rektör olarak atanmasına yapılan 'tam da rte'ye yakışacak davranış biçimidir' yorumu üzerine girilmiştir.

(#8602514)
(bkz: olsada yesek)
(bkz: onu da yedik biz)
Farkındalığı yüksek yazardır. Dünyayı kimileri gibi bir yeriyle değil aklıyla takip etmekte olduğu aşikardır.
kaprisiz, inatçı, muhabbetçi, adamı uyuz etmeyi seven * unutkan fazla sıkılmayan kişi. bi daha bekleriz zirvelere o ayrı * ilk zirvesine veriyoruz efenim. unutmuş ama adımı sonradan editlemiştir.
dünya iyisi insan derken oldukça samimiyim. çok mutlu hayat sürsün bu yazar.
görüşleri sağlam yazar,hoşgeldin.
bir ermeni ismi.
doğum günü yazarı. minareden atlarım doğum gününü kutlarım diye biraz da saçmayalım fena olmaz. kendisi hastaymış geçmiş olsun diyoruz. her senede doğum gününde hastalanmaz yaw.
altıncı nesil yazar. *
evet adettenmiş, buradaki yazarlar 1000.ci entrylerini kendi isimleri adına giriyormuş. ben de öyle yapayım dedim.
sözlükte bir senem doldu sanırım, pek de memnunum burada olmaktan.
bir kere bir çok insan tanıdım sözlük sayesinde, çoğu süper insanlar. * *
bişiye benzemese de yazıyorum en azından yazdığımı zannediyorum mutlu hissediyorum, sözlükte artıcı meleklerim var onlar sayesinde de karmam tıngırmıngır ilerliyor. * *
ne yazılır ki daha kendi nick altına, bilemedim şimdi hazırlıksız yakalandım. *
neyse velhasıl kelam; kendi halinde, yazmaya çalışan bir adet madlendir efenim.
*
hacı sen hep yaz burda be. madlen diyorum bu diyorum kendisi diyorum kesinlikle diyorum sözlükte henüz keşfedilmemiş onlarca yüzlerce yazardan birisi diyorum.

(bkz: aldatmak/#10843463)
(bkz: sevgiliye mektup/#10869043)

not editi: ayrıca sol frame de nickini görünce heyecanlanan yazar.

(bkz: türbanlı bekar bir kadının bakire olmaması/#10905645) eli öpülesi güzel insan. *
geç tanıdım hemen ısındım denilesi yazardır kendisi. burdan selam eder gizli zirveler harici, ana zirvede görüşmek dileğiyle derim efedim. en yakın zamanda seni de başlatıyoruz o kıskandığını söylediğin mesleğe * *
açık, gizli bütün zirvelerin vazgeçilmezi olan yazar. kendisiyle geç kaynaştık ama kanımız çok ısındı. artık zirve bile düzenliyor yahu. o düzenlerse gitmek farzdır diyor ve kendisine en derin saygılarımı sunuyorum.
madlen, madlen , madlen..

hem zirvelerin vazgeçilmezi, hem gönüllerin. hoş insandır madlen. sözlüğünde kıdemlilerinden sayılır artık, zirve bile düzenledi. ilk olarak 4 ay önceki bir zirvede tanıştık, sonrası peş peşe zirveler, seviyoruz kendisini madlen candır.
hafta 8 biz 9 zirvesiz de görüşüyoruz. sert mizaçlı ama düşünceli, iyi kalpli dosttur. ilk resmi zirvemdeki ortağım, şekerlik. *
Bitter madlen diyebiliriz kendisine. Mesafeli tavrıyla bitterin acılığını, samimi konuşması ve tavsiyeleriyle de madlen çikolatanın tatlılığını hissettirir. Ayrıca sağlam dert dinleyicidir. Son zamanlarda kıskançlık krizlerine girdiği duyumunu alıyoruz. Gezemiyor muymuş ne?!?*
dünyanın en mutlu insanlarından biri olmama vesile olan güzel insan.*
hoş sohbetiyle dün akşam zirve alanında bol bol konuştuğumuz güzel insan.
sohbeti sevilen, zirvesinde yer almaktan mutluluk duyulan güzel insan. nemrutluğumdan ötürü özürü borç bildiğim...
güçlüdür, hanımefendidir, güleryüzlüdür. iyi sıfatların çoğunu kendinde toplamıştır.
çikolata gibi bir yazar.
yüreği güzel olan bir yazar.
size göre yazar ama bana göre öyle değil.
her abla deyişime güzel yüzlü şen şekilde efendim diyen nadir insanlardan biri.
el üstünde tutulmalı, hep sevilmeli.