1. 1.
  türkiye' nin utanç duymak yerine faillerini kahraman yaptığı olaydır.
  8 -11 ... yayagrogin
 2. 2.
  sivas'ta 5 katlı, 44 odalı, 80 yataklı, 2 yıldızlı bir otelin adı. alt katında sebatibey iskender salonu vardı, kısa süre önce kapatıldı.
  -4 ... david brent
 3. 3.
  katliamdan sonra yıllarca kepabçı olarak hizmet verilebilen, yurdum insanının bırak tepki göstermeyi, kınamayı, gidip pişkin pişkin iskender yiyebildiği, hala yüzümüzü kızartan vahşetin yaşandığı otelin adı.
  5 -3 ... rdysnm
 4. 4.
  kebapçıya çevrilen ve bazı yurdum insanlarının tüm midesizliğiyle yemek yediği bir yer olmuştur. kişiye insanların etlerini kızartıp yemek için yakmışlar gibi bir hissiyat veriyor.bir nevi yamyamlık,insanlık ayıbı.olayı bu hale getiren yenemediğimiz cehalet denen düşmandır.işin içine dinimizi karıştırmak ise kabul edilemez bir durumdur fikrimce.
  2 -2 ... morbulutlar
 5. 5.
  iğrenç bir topluluğun, halkın aydınlarını yakmaya çalıştığı eski otel, sonraki kebapçı(!).* bu ayıp daha yeni yeni kapatılmıştır.
  3 -4 ... cany13
 6. 6.
  sivas refah partisi belediye başkanı * bu olaydaki iğrenç tutumuyla nefretimizi kazanmış, ardından da milletvekili olmuştur. bunlara oy verenler sağolsun.
  1 -1 ... cany13
 7. 7.
  tarihimize Madımak Olayı veya sivas katliamı olarak geçen, 2 Temmuz 1993 tarihinde Sivas ta 33 yazar 2 otel görevlisinin yakılarak öldürüldüğü otelin adıdır.otelden ağır yaralı olarak çıkmaya çalışan aziz nesin itfaiye görevlisi tarafından merdivenden provakatörlerin üstüne atılmış ve polis tarafından kurtarılmıştır.insanların din,millet duygularının nasıl sömürülerek cinayet işlettirilebileceğinin en büyük göstergesi olarak kara tarihimize kazınmıştır.
  2 -2 ... lordofthething
 8. 8.
  içinde onlarca insan ile alev alev yanan otel önünde; " geberin, şeriat " diye bağıran şere.siz, yobaz, günümüzün hainlerinin imza attığı; tarihe geçmiş ve unutulmayacak vahşetin adıdır.

  şimdi bunlar otel önlerinden, en tepelere * gelmiştir ve insanları ateş yerine, iftira ile yakmaktadırlar.
  4 -3 ... cekilin bakayim
 9. 9.
  kendiliğinden yetişen, yenilebilir bir bitki. madımalak diye de geçer, yemeği kırşehir dolaylarında sıklıkla yapılır.*
  1 -1 ... diye konustu
 10. 10.
  yapılan katliamdan sonra oradaki katilleri devlet ödüllendirmiştir.
  ... zit dusunce