bugün

hosgelmis uuser.
Musique albumunden Theatre of tragedy parcasi. ayrica vnv nation remixide superdir.
gerektiğinde özür dileyebilme büyüklüğünü göstermiş yazar arkadaşımız.
(bkz: sex machine)
(bkz: kına tüccarı)
(bkz: welcome to the machine)
taksim balo sokakda, tarlabaşına girmeden hemen solda bulunan mekan, tekno çalar, iyi müzik vardır. gelen tipler ultra marjinaldir, yada öyle olduklarını düşünürler. gece 3' den sonra giriş ücreti alır bir de.
(bkz: rage against the machine)
residentligini burax isminde bir djin yaptigi tekno, elektro ve minvalindeki sesleri duyabileceginiz diskotek. en son gittigimde hala turkiyenin en sert calan kulubuydu ki buna kitledeki cesitliligin esnek olmayisi da eklenince haftalik gidilesi mekanlar listesine girememis oldu.
violent femmes şarkısı.
Static-X in çıkardığı 2. albümdür(2001).Tracklist:
1. "Bien Venidos" 0:21
2. "Get to the Gone" 2:49
3. "Permanence" 4:01
4. "Black and White" 3:50
5. "This Is Not" 2:57
6. "Otsego Undead" 3:29
7. "Cold" 3:40
8. "Structural Defect" 3:39
9. "...In a Bag" 4:21
10. "Burn to Burn" 4:17
11. "Machine" 3:27
12. "A Dios Alma Perdida" 5:58
albümün en iyi şarkısı 'cold'dur
(bkz: machine head)
regina spektor'ın far adlı albümüne ait parça.
hiç gitmemiş bir bünye olarak geçen günlerde taksimde gidilecek mekan ararken google'a "meşin" olarak arattığım mekan. neyse ki yanımda arkadaşım vardı da kahkahalar eşliğinde "machine" olarak düzeltti. ne salaklıktı benimki de. *

mekan 2'ye kadar giriş ücreti almıyor. o yüzden 2'den önce oraya kapak atmaya bakın. he birde hap, ot falan ne kullanıyorsanız onu kullandıktan sonra içeri girmenizi tavsiye ederim.

ayrıca gerçekten de taksimin en uçuk mekanlarından.
taksimde kız kaldırılması olası en yüksek yerlerden biridir gayler birşey yapmıyor merak etmeyin.
fransızca makine demektir.
ingilizce'ye -okunuşu da aynı kalarak- fransızca'dan geçmiştir.
genelde insanların sevgililerinin yalnız gitmesine izin vermediği mekan.*
arkadaşlarımın büyük ısrarlarıyla bu gece gittiğim mekan. ilginç bir atmosferi var. daha çok gay bar olduğu söylense de öyle herkes gay değil. ama çok uçmuşlar yani öyle böyle uçmamışlar, ben daha uçmazlar dedim daha da uçtular. şöyle tanım yapayım bir hatunu 5 farklı erkekle görebilirsiniz. yani her baktığınızda farklı bir erkek. misal bu hatun dönmüş kıçını herife sürtünüyorlar, aha kızı götürdü dediğin anda herifin arkasına başka bir herif geliyor ve bu sefer o ona sürtüyor, tren oluyor anlayacağınız. eğer çok isterseniz, abaza bir gününüzdeyseniz falan hatunsuz çıkmayacağınız bir mekan. ordan da hatunsuz çıkıyorsanız zaten atın kendinizi bir yerlere. ama cidden garip bir mekan, 5. seneme giriyorum istanbul'da her tür mekana gittim diyordum buraya gitmemişim. gidilip görülmeli ama pek de kaptırmayın kendinizi havasına.

not: eğer sevgiliniz varsa kadın olun erkek olun fark etmez, sevgilisine şuraya gitme buraya gitme diyen bir insan olmamama rağmen, sevgilinizi yalnız göndermeyin derim...
Yazın başından beri aşırı keyif aldığım ağırlıkla dubstep çalan mekan. Şu şekilde açabiliriz:

-Cumartesi günleri 2buçukta dolmaya başlıyor, 5te kapanıyor.
-Saat 1den önce giriş ücretsiz damga basıyorlar, 1den sonra damgan varsa ücretsiz girebiliyorsun, yoksa giriş 5 lira.
-Yanınızda kız olmadan 2-3 erkek girmeniz pek mümkün değil.
-tuvalet unisex, rahatsız olmak mümkündür.*
-Djler en ortada bir kafesin içinde, kafese tırmanın, vurun kırın parçalayın, en keyifli şeylerden bir tanesi.*
-Bu madde tamamen DJ'lere övgü içeriyor. (bkz: Super Mario Dubstep Remix)
-Gidin patlayın güzel sözlüğüm benden bu kadar.
şekersiz gidilmemesi tavsiye edilen ortam. *
eski kız arkadaşımın haftada en az 3 defa gittiği mekan şimdi içime korku girdi. Biliyodum ama bu kadar olduğunu bilmiyodum.
sadece cuma ve cumartesi günleri açık olduğu için, haftada 3 gün gidilmesinin pekte mümkün olmadığı mekan. bir yıl öncesine kadar uzunca bir süre (yaklaşık birkaç yıl) her haftasonu gittiğim, eğlendiğim ve kesinlikle eğlence anlamında insanı doyuran mekandı. Artık yaşlandık tabi, sadece selam vermeye giriyoruz.

edit: büyük yalan. ne yaşlanması hayvan gibi yardırıyoruz kaç haftadır.
flatout isimli oyundaki araba modellerinden biri. son derece ideal bir araba. altın klasman arabası.
dam bulmamla birlikte gideceğim rahat mekan.
1 aydir her haftasonu gittigim ultra rahat mekandir.sa ki turkiyede degilmissin gibi.