bugün

Tmcilerin kaç matematik yaptığı merak edilen sınavdır.
yine birşey yapmadığım sınavdır.
2015 in lys si çok zor oluyo vesselâm. ..........
Özellikle Geometri çok daha zormuş. Yine lys öğrencilere girmiş
sorular paris eğitimin şırnak olduğu vakadır. bu entrymi küfürle süslemen edemeyeceğim.
ulan yavşaklar o tür soruları soruyorsan eğitimini vermek zorundasın. yok biz eğitimi vermeyelim fuzuli masraf deyip sınavda tecavüz etmekte neyin kafası. önceden bu eğitimi az çok dershanelerden alıyorduk şimdi onu da kapattın fırsat eşitsizliğini bahane ederek. eğer sorun fırsat eşitsizliğiyse ağa babası olan özel okullara neden kamulaştırmıyorsunuz. ne o yalakalarınız bu işten zarar mı edecek yobaz piç kuruları!
insanı bu hale getirmiştir balkonda.

görsel
balkona çıkıp "sakin olun liseliler" diye bağırmamıza neden olan sınavdır.
integralde y=-1etrafında döndürme sorusunda ne yapmam gerektiğini anlayana kadar anamı ağlattı. ilk 30 sorusu ne kadar kolay olsa da 75 dk yetmez o sınava bilgi ölçme sınavı madem millet tüm soruları görsün.
cuma gününe girmis bulundugumuza gore yarin fen oturumu olacak dememizin yanlis olmayacagi sinavdir. ciddi ciddi 1 senemiz yarin noktalanicak. iyi yada kotu bir sekilde bitirdik bu donemi. acikcasi cok fazla heycanliyim hatta heycandan ölüyorum. hic hazir hissetmiyorum. umarim her sey guzel ve gonlumuzce olur. herkese basarilar.
LYS-2 den az önce çıktım ve bir TM öğrencisi olarak gayet kolay bulduğum bir sınav. Ygs'nin özürünü diliyorlar sanırım.
Geçenlerde bir videoda rastladım Türkiye 65 ülke arasından fen bilimlerinde 45.sıradaymış ösym sanırım bunu fark etti bize acıdı. Seviyoruz ösym abi böyle devam et.
yarın son oturum var: Edebiyat-Coğrafya.

TM den tercih yapacağım ve +45 edebiyat hedefliyorum. Bence yapabilirim.
yarın dananın kuyruğu kopacak.ösym edebiyatı da kolay sorduysan canımı ye.
hic lys kimya ve biyo calismadan 13 14 neti gorulebilecek sinavdi ki calismadim. fizik calismistim 20yi rahat gecerim diye dusunuyorum. genel anlamda kolaydi. keske kimya biyo kassaymisiz az daha icimiz rahat olurmus
bilmeyene kolay gelebilcek bi sınavdı fen. Onar yanlış yapcaksınız kolay diye konuşmayın.* *
artık bu başlığa son yazışım olsun.

bugünkü fene de girerek lys ile işimi bitirmiş bulunmaktayım.

fen kolaydı ama akıl karıştırıcı soruları da yok değildi tabi. aman güzel geçti kısacası.

artık tatil başlasın diyorum ve mümkünse bi süre kitaptır defterdir şudur felan görmek istemiyorum.

teşekkürler.
gercekten celiskili ve net olmayan sorular vardi ya da en azindan bana oyle geldi. korkuyorum. insallah ygs ve lys ile ilisigim benim de bu sene tamamen kopar. umarim herkes istedigi yere yerlesir. tm ogrencilerine de yarin ki sinavlarinda basarilar diliyorum.
edebiyat sınavının kolay olmasını isteyen tmleri anlamak güç. ulan yarın 772 bin 734 kişi girecek sınava. kim bilir kaçı mf. gidip harabat, sis falan sorsunlar da mflerinin ekmeğine yağ mı sürülsün?

tanım:lys 3 ayağında edebiyat kısmının kesinlikle zor olmasını istediğim sınav.
Bir tmciye göre matematik ve geometride yardırdığım,edebiyat ve coğrafyada ortalama bir net yakaladığım sınav.

Hayaller zor görünüyor.
beklediğim gibi geçmedi malesef. heyecandan edebiyattan 42 net yapabildim. coğrafyada 5 yanlış falan var. ygs miz iyi artık ona güvenicez. bu yıl ösym nin açıklamasına göre ygs net %40 etkiliyormuş. bu muhabbetlerden anlayanlar varsa bir mesaj kadar uzağındayım şu sıralar baya soracağım şey var. hadi yardımcı oluverin bu kardeşinize.
yok tecih yapacam gitmeyecem, yok çok mezun var amına kodum evladı çocuk mu kandırıyosun. sanki 1000 puan aldı pezo. sınava bile girmemiş adamlar böyle trollemeye çalışmasınlar aga çok itici oluyonuz.
açıklanma haberleri geliyor ama inanmıyorum bu kadar hızlı olamaz.
AÇıklandı falan diyipte yüreğimizi ağzımıza getirmeyin bre vicdansızlar.
başlıcam şimdi açıklanmış demenize. ölüp ölüp diriliyorum, yapmayın.
sonuçları hala açıklanmamış sınav.Merakla bekliyoruz efendim.
https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1428

hadi hayırlı olsun.