bugün

ayrıca ing. vaşak*anlamına da gelmektedir.
net sözlük eski yazarlarından, yakışıklı ve karizmatik kaliteli bir yazardır, severiz sayarız kendisini kısaca,
burada görmekte ayrı bir mutluluk katmıştır bünyeye..
unix tabanlı bir ağ tarayıcısıdır. grafik arabirimi yoktur. daha fazla bilgi için http://lynx.isc.org/ adresine tıklanabilir.
#2094691 nolu girisi ile "çoğunluk" adına tesbit canavarlığı yapmış hoppadanak işi ayanlaştırmıştır(!)...
hani derler ya... neyse, dilim varmıyor azını kırim...
"geçiniz yazarları"ndandır. hasretle "kalınız yazarları" kategorime girmesini gözlüyorum ve birileri adına diyebilirim ki gözlüyoruz.
ülkemde türban, başörtüsü ve türevlerini takan ne imam ne de hatip olamayacak kızlarımızın kapalı hanımların çoğunluğunu oluşturduğu tesbitinde(!) bulunmuş ve üstelik bu tanımı kendi adı altında bir açıklama girişimde bulunduğu "farkındalık" kavramıyla izah eden bünyedir. farkında olmak önce "ağzımızdan çıkanı kulağımızın duymasıyla" başlar...

bak daha açık yazıyorum imam-hatipli kızlar ülkedeki kapalı hanımların kaçta kaçıdır ve kaçının o bahsettiğin teraneyi zorla taktığı bilgisine nasıl ulaştın? çevrendeki yirmi hadi bilemedik elli zevatla mı?... (bunlar iyimser sayılar, hadi yine iyisin)

görmek istediği gibi görmekte bir beis görmeyen yazarıdır. çünkü öyle görmüştür.
(görmek fiillerini gözüne sokarca yazdığımı "farketmesini" umduğum yazardır)

bi dikkat kuzum ha gayret az kaldı farkedeceksiniz... yazarıdır.
kendi gorusunu yazmistir. birde daha basbakanini karisi gecende cikti turbani aglayarak taktim dedi. hic de yalan degil efendim. siz aynaya bakmaktan o kadar korkuyorsunuz ki sizi zorla aynaya bakmaya itenlere agzinizdan tukurukler sacarak saldirmaya calisiyorsunuz.
kendisine karşı "bilinçli" alınmış tavırı "farkeden" yazardır.
aynen öyledir.
kendi bilinçsizliğine bilinçli bir duruş gördüğünü "farkeden" yazardır.

manipüle edilmiş bilgilere ve girilere verilmiş tepkileri "hoşa gitmeyen" tavırla izah etmiş yazardır. lakin "farketmesi" gereken yazdıklarının kof ve ucube şeyler olduğuyla birlikte sürdürdüğü üslup ve yaklaşımla reddilmeye devam edecek olan yazardır.

sadece mantık... istenen arzulanan budur.
çölaşan bağnazlığı gibi "bir islamcı dergide" diye yazarken terörist bir kaynağı manipüle ettiği tavırı yapmaması istenmektedir.

madem eleştirmek sevdasında azıcık umur talu azıcık engin ardıç ne bileyim azıcık mehmet altan olgunluğu be kuzum...
ingiliz yapımı silahlı keşif helikopteri... ingiliz firması westland tarafından üretilmektedir..
(#2076126)kuran'da geçen olaya saçma diyen yazar.
çok sağlam bir kişiliğe sahip olmakla birlikte oldukça kaliteli bir yazar olan dosttur, arkadaştır.
(bkz: minnesota lynx)
yardım etmeyi pek bir seven dürüst ve mütevazi arkadaştır.*
#4316644 yaratıcı yazardır, sevdik vesselam.
uludağsözlük counter-strike server'ında görülen takımdaş. *
(bkz: #5030115) nolu entrysinden ziyade bişi sormak için rahatsız ettiğim karşılığında güzel bi sohbet etme şansı bulduğum harbiden karizmatik olduğunu söyleyebileceğim yazar. dişi userlar bi kenara not edebilirler *
hiçte fena cs oynamayan yazardır kendisi.
ak - 41 ile sadece head shot oynayan yazar. bi kere de m4a1 olsun bi kere de normal vumuş olsun ama yok illa ak - 41 illa hs.

takım güçsüz ayağına amx_transfer komutu ile karşıdan bize attığım yazardır ayrıca.

(bkz: serverda admin oldugunu belli etme çabası)
(bkz: Central Florida Regional Transportation Authority)
axe'ın ingiltere, irlanda ve avustralya'daki adı.

copyright sorununa takılmıştır bu ülkelerde.
pisiklet* sporuyla ilgili bir şahış. takip ediyoruz kendisini...
zeki ve bilgili yazar. sevdim kendisini.
(bkz: uzaktan yardım)
bilerek ya da bilmeyerek bana oldukça yardımı dokunmuş/dokunan yazar.
teşekkürü bir borç bilirim.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlarda kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *
umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.
faşizmin anlamını bilmeyen yazar.kendisine ezilen ulus milliyetçiliği diye bir şeyin var olduğunu hatırlatmak yerinde olacak gibi.
unix vb işletim sistemlerinde grafiksel arayüz olmadan kullanılan web tarayıcısıdır. googlebot ve diğer tüm spider botlar web sayfalarını lynx'da görüntülendiği şekilde okur. aynı zamanda dosya erişimi ve download (bkz: wget) için de kullanılabilmektedir.
güncel Önemli Başlıklar