bugün

o kadar da abartilacak turden etkisi olmayan ilac.

bi nevrium, akineton, xanax degil sonucta.
50 gramlık formülünde sertralin hidroklorür ve boyar madde olarak titanyum dioksit bulunduran ilaçtır.
annemin ablam cok sinirli, sakin degil, her seyi kafaya takiyor diye doktora bile goturmeden kafasina gore icirmeye calistigi ilac. anlamiyor doktor olmadan icmesin diyorum dinlemiyor. neymis 15 gun boyunca yarim yarim icicekmis ne varmis. o kadar sinirlendim ki ben alip icicem ilaci. siz siz olun doktora gitmeden kullanmayin bu ilaci.
ağlamak istesen ağlayamazsın, gülmek istesen gülemezsin. hissiyatsızlık yaratmada on numara bir antidepresan.
ilk bir hafta etkisini gösteren, hayatın size gayet güzel görünmeye başlamasını sağlayan antidepresan. tedavi bitiminde de dozu azaltarak bırakmanız önerilir.
Dozu azaltark bırakmış olmak bile kâr etmiyor, edemiyor sözlükçüğüm. Baş dönmesi mi dersi, göz karması mı drsi, düşük tansiyon mu dersin, uyku hali mi derin, iç sıkıntısı mı dersin, çarpıntı mı dersin, ne istersen var bunu bıraktıktan bir sonraki günden beri. insanlığa mesaj: lustral kullanmayın kullanırmayın! Bir bçuk yıldır okb için kullanan biri olarak bildiriyorum: başlangıç halinden daha asabi ve daha tahammülsüz yapıyor, üstelik beyin myasının içine etmesi de cabası. Lanet olası bir ilaç buyahu. Nsana kendini kobay gibi hissettiriyor sadece, bir halta da yarasa, yaramıyor yahu.
'' serbest çağrışım ''

''lustral seyahat ''
abilify ile birleşirse fena halde rahatlatır.
sinir minir bırakmamasının yanında tavşan gibi seviştiriyor sabah sabah. çok seviyorum la seni!
bir doktor arkadaşımdan alıntı ile: en önemli yan etkisi erkek de geç boşalmayı sağlıyor ve bu yüzden türkiye de ihtiyacı olmadığı halde erkek kullayanı çok olan bir antidepresan.
Apollo 13 misali insanı uçuran ilaç.
etkisini göstermeyen ilaç. şeker niyetine
Diğer antidepresanlara oranla daha çok tercih edilmesinin sebebi yan etkisinin daha az olması. 18 yaşından küçüklerde de tercih edilen mutluluk hapı.
Ağır bir depresyon ve bazı obsesif bozukluklar ile geçen bir yılın ardından; "sex, lustral and rock'n roll" mottosunu yaşamamı sağlayan ilaçtır.
En hafif antidepresanlardır. Hafif depresyon yahut pms belirtilerinde dahi hastaya verdiğimiz lakin kullananların tuhaf bir şekilde "lustral kullanıyorum ben" tribine girmesine sebep olan, içeriği düşük tribi ağır antidepresandır.
Kullanmaya salı günü başladım. Henüz içtikten yarım saat sonra ve 20 saattir uykusuz olmama rağmen bütün vücudum enerji ile doldu. Yaklaşık 4,5 saat boyunca da öyle devam ettim. Daha sonra uyuyup gece uyandım. yarım tablet daha yuttum ve çizim masasına oturdum. Konsantrem tavan yaptı resmen hiç kalkmadan 3 saat boyunca sadece çizdim. Daha sonra bir sigara molası verip tekrar devam ettim. daha ilk seferde böyle bir etki bıraktı bende. Ve kafam çok rahat, problemlerimin hiç birisi yok şuan. ilerleyen zamanlarda ne olacak bilmiyorum ama ilk izlenimim 10 üzerinden 9.8

He birde boğazımda bir takılma hissi oluyor ve hava kusuyormuşum gibi bir sessiz öğürme oluyor esnediğim zaman. Şuan için tek yan etkisi bu.
bir adet antidepresan çeşidi. böyle de afilli tanım yaparım * .

pazartesi gününden beri hayatımda tekrardan yerini bulan anksiyete bozukluğum için doktor tavsiyesi ve reçetesiyle almaya başladım. dün.

gece uykusuzluk çektim evet. ve diyebilirim ki; içmemden 1 saat sonra ferahlık verdi içime.

hayır psikolojik bir rahatlama değil yani evet psikolojik bir rahatlama ama ilaç içmenin bilinciyle olmadı. çünkü ilaç içme bilincinde toparlanmak için sıkıntım büyük.

tamamen kullanıp tedavimi tamamlamayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

bu kalp sıkışmaları mı ilaç almak mı derseniz ilaç almak derim. tek başıma halledemiyorum. çok uğraştım ama önceden de yapamadım şimdi de o gücüm yok. inşallah yararını görürürm de editlerim burda.
mutluluk kapsülüm. mucizemdir kendisi. hem ağlama krizlerimi engelleyen, hem de cinsel ilişkilerde karşı taraftan, ''oh spiritus, harikasın'' takdirini kazanacak kadar geç boşalma sağlayan, dehşet-ül vahşet antidepresan. ferahlama da cabası of.
mucize. kullandığında hiçbirşey hissetmiyorsun. ergenliğe birebir.
Bugün gittiğim terapi sonucu,200 mg dozla başladığım antidepresan.

herkes 25le 50yle başlıyor ben niye 200le başlıyorum amk.
18-35 yaş arası aşk acısı çekenlere daya gitsin. endikasyonunun özeti budur. birde bir anda bırakmayın çok fena yan etki yapar azaltarak bırakın.
15 saniyede boşalanların kullandığı ilaç.
Psikiyatrların peynir ekmek satar gibi yazdıkları ilaÇtır. Ama bunun yanında işe yarayan ilaÇtır. Her insan ergenliğinde elbet bi kez kullanmıştır kanımca..
siz siz olun "icmicem ben bunu yea" demeyin yoksa olacakları görmek bile istemezsiniz.
spoiler vermek gerekirse şiddetli kasılmalar, sinir krizleri, vücudu nün heryerinin uyuşması ve daha fazlası
doktorlar bu ilaçtan komisyon mu alıyor nedir ki her önüne gelene bunu yazıyorlar. şahsen kullandığım bu ilaçtan fayda yerine zarar gördüm. yahu insanın en deli dolu zamanı olan lise yıllarımın sonlarında ben tabiri caizse leyla gibiydim. uykuyla uyanıklık arasındaki çizgiyi yok etmiştim. olaylara karşı tepkisizlik zaten herkesin bildiği bir husus.
üniversite hayatına başlamamla beraber bu mereti bıraktım. öyle ahım şahım bir haleti ruhiyeye sahip değilim ama en azından sevgiyi kederi yaşayabiliyorum ya önemli olan da bu.
vermeyin anasını satayım bu antidepresanları ergenlere.