Bulamadığım cuara.
önceleri kent switch içerdim. kendileri artık yeni bebeğim olurlar.

beybi!
içtiğim sigara fiyatı ve performansı doyurucu beni kesiyor.
Uzun zaman sonra bi içeyim dedim, 2 sene önceki karizması kalmamış. Paket tasarimi, mentol tadi falan çok bozmuşlar.
lucky strike'ın eşsiz mentollü sigarasıdır. en iyisi diyebilirim.
10 mg zifirle çokta masum ilan edemeyeceğim lakin yerini hiçbir markanın dolduramadığı sigaradır. Zamanında fabrikanın yanması akabinde halka kakalandığı öne sürülüyor. Öyle ya da böyle, halk memnun nihayetinde.
iyidir iyi. yeni favorimdir hatta.
Ucuz olduğu için tercih edilmesi muhtemel bir naneli sigara. Bir parliament olamaz ama olsundur. Zira tadı fiyatının hakkını vermekte.

Zorunlu ekleme: içmeyin allahsızlar haram yemin ederim sizden az bile vergi alıyorlar yaşasın başbakanım, hüloğ! *
gerçekten çok uyduruk bir filtreye sahip olan sigara. ikide bir o filtre kopar ya da aradan duman kaçırır. zahmetli sigaradır, nazik davranmak gerekir.
ev arkadaşımın sigarası. arada otlanılır, güzeldir.
içindeki kapsülü sıkıcam derken filtresini koparttığım sigara. dikkatli olmakta fayda var.
tercihe bağlı sade veya mentollü olabilen sigara. süngerinin içerisinde bulunan mentol kapsülünü sıkarak patlattığınızda mentol sınısı süngere yayılır böylece mentollü oluverir sigaranız. ayrıca bu his sivilce sıkma hissine öyle benzemektedir ki alışkanlık hatta apayrı bir bağımlılık geliştirir.
Efsane sigaramdır .Mentolü tam kararındadır.
yazın iyi giden öğrenci sigarası. fakat mentollü kapsülü çıtlatmadan içmek isterseniz dünyanın en iğrenç sigarasıyla karşılaşabilirsiniz. bu bakımdan marlboro blue iceın eline sadece fiyatıyla su dökebilir.
bir kent switch değil.
6.50 tl'lik fiyati ile tiryakilerin vazgecilmezidir.
ismiyle çağırıldığında genellikle gelmeyendir, illa laki sıtrayk siyah demeniz gerekir.
mentol güzelliği açısından bir marlboro blue ice asla değildir.
yazan: lucy strike click tiryakisi.
marlboro blue ice'a nazaran daha zevk veren sigaradir kanimca. neden mi? blue ice ictigim zamana icindeki mentol orani o kadar fazla ki kendimi okaliptus agacini kemiren koala gibi hissediyorumda ondan..ee mentolu de seviyorum, cigerimizi zaten dumanla daraltiyorum bari mentolle bi nebze olsun acayim. lucky bu urunu ile fiyatinin da dusuk olmasi hasebiyle kendisini cekmis durumda bana...

not : ciğaaara sağğlaa zararlidir. biseler dedim diye abanmayin icmeye... *
kent switche göre bir hayli ağır içimi vardır, ancak ondaki plastik tad yok. fakat mentol baloncuğu patlatmadığınızda tadı gayet kötü oluyor, bu bakımdan da kent switchin gerisinde kalıyor. ama güzel yani patlatınca. cidden bak.
çok fazla içildiğinde boğazı mahveden, balgam üretimini %500 arttıran sigara. ama içtikçe içiyorsun ya ne yapacaksın. bağımlılık böyle bir şey.
6 tl'ye satılan sigaradır. bağımlılık yapar.
leblebi gibi sigaradır.içtikçe içesi gelir insanın.tobacco'lardan temin edilebilir.
kent switch'in tutması üzerine saniyesinde türkiyeye getirilmiş sigaradır.
aynı kent switch kadar da çirkin olmuş. *