bugün

geleceğin hagisi yıllar sonra beni heyecanlandıran bir futbolcu aldık. inşallah gelişim gösterir. Çok seri ve oyun zekası üst düzeyde.
tokatspor un kötü sahasında bile iyi işler yapıyor. zemin çok kötü ama bu adam harika dostum.
ilk maçını oynamasına rağmen istekli ve iyi bir oyun sergiliyor şu an. Birde golü sayılmamıştır. Geleceği parlak olur umarım.
an itibariyle guzel bir asist yapmıştır.
galatasaray forması altında ilk çıktığı resmi maçında asist yaparak ve oynadığı oyunla şuan iş var bunda dedirtmiş hücum oyuncusudur.
ilk maçında verdiği asist ile, verilmeyen golü ile ve performansı ile çılgın atan futbolcu.
devamı gelir inşallah.
bu çocuk tamamdır. küçük hagi. attığı nizami süper gole yazık oldu.
aydın yılmaz ve emre çolak'ın 10 maçta gösteremeyeceği toplam etkinliği 45 dakikada gösteren velet. vızır vızır arı gibi bir çocuk bu...
(bkz: dostum sen Lucas demişsin ama bu Messi)
Buraktan daha yetenekli ama tecrubesiz insaalah gelisir.
telles ve izzette henüz göremediğimiz ışığı gösteren genç oyuncu kumaşı iyi gibi.
çok klişe gelebilir ama sağlam bir kumaşı var. dikine oynamayı seven ve iyi bir sol ayağa sahip yetenek. tarzı bana gariptir ki sergio agüero'yu anımsatıyor. yürüyedur aslanım!
olm ne hagisi ne messisi lan. hemen gaza gelmeyelim. ama şu bir gerçek iyi topçu. 45 dakika izlemekle olmuyor ama iyi topçu da kendini 45 dakkada belli ediyor hafız.

tokatla oynuyor ne var bunda demeyin. son 2 sezonda 4 büyüklerin hepsi bu ayardaki takımlara elendi. o zaman kaza oluyor şimdi takımdan sayılmıyor. nasıl olacak?

özetle iyi topçu. aydın yılmaz'ı, emre çolak'ı bekleyene kadar bu adamı bekleriz. iş var velette, izleyin.
üstünde çalışılırsa adam olur bu çocuk.
tek maçla ne hagi ilan edilmektedir, ne de messi.

zekan başlık altında yapılan geyikleri ciddiye alacak seviyedeyse git kumunda oyna bir zahmet...
tokatspor maçıyla yetenekli olduğunu gösteren 1994 doğumlu oyuncu.
Muhammed demirciyi andıran futbolcudur. Umarım kendisini geliştirir de brumaile birlikte kanatlarımızı işler hale getirirler.
Bacağı eline alan fussbalcı.
Tokat United'i dize getirmiş geleceğin messi'si. Kolay mı lan tokat bu.
teknik ama fizik olarak çok yetersiz bize adam eksiltecek topçu lazımdı bu eleman o işi görebilir ama dediğim gibi güçlenmesi lazım.
asla ama asla bir selçuk şahin olamayacaktır.
Bu kadar kötü bir zeminde bile ilk maÇı olmasına rağmen ayaklarına Çok hakim yıldız adayı oyuncumuz. Golü sayılmasa da 1 gol 1 asistle oynadı. Hızlı, Çevik, ayağına hakim 1 sene sonra sözleşmesini 2023 e falan uzatmak gerekebilir. *
fethiye mağdurlarının tokatspor'a karşı oynadığı oyunu akıllarınca tiye aldıkları futbolcu.

yesinler.
gs'ın 3 vakte kadar 66 milyon sterlin'e satacağı oyuncu.
yesinler.
Transfer olduğunda adını bile duymamıştım futbol yorumcularından ve youtubeden birebirde yetenekli olduğunu öğrenince izlemek için sabırsızlandığım oyunculardan idi. Bu maçta da nasıl bir kumaşı olduğunu görmüş olduk. Umarım daha başarılı olur. Hem galatasaraylı olarak hemde futbolsever olarak izlemekten keyif alacağımız oyuncular arasında olduğunu ve olacağını düşünüyorum.