bugün

kendisi en hasından adamdır. ben daha önce görmedim rakibe gösterilen sarı kartın yanlış olduğunda ısrar eden bir ademoğlu.

(bkz: adamsın)

not: queens park rangers'lıyım.
Çoğu kanalın, Çoğu gazetenin "sağ bekte sırıtmadı" dediği futbolcu

türk futbolunun ne kadar araştırmacı olduğunu bir kez daha ortaya çıkaran Lucasa teşekkür ediyorum.

E be gerizekalı medyam, biraz araştırsan Lucas Neill'ın zaten everton da , milwall da hatta milli takımda dahi daha çok sağ bek oynadığını görürsün. Adam zaten sağ bek.

editto: dur la üşengeçler için linkte vereyim.
http://www.fotomac.com.tr/Galatasaray/2010/12/20/neill_sag_bekte_siritmadi

editto 2 :

Neill premier ligde tam 8 yıl sağ bek oynadı. ilk kez stoperde oynadığı vakit ise, milli takım da,o zamanlar yardımcı antrenör olan johan neeskens in tavsiyesiyledir.
sözleşmesi bir yıl uzatılmış, 2011-2012 sezonunda da parçalıyı giyecektir. bize de ccc lucas reis ccc demek düşer.
geç bile kalınmıştır.
http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/neill-ile-yenidenSXHBQ217728SXQ
http://www.youtube.com/wa...vtIy0&feature=related
gidene kadar kaptan olması gereken fubolcudur. ondan sonra pazu bandını koluna geçirmesi gereken yegane adam da lorik cana'dır.
galatasarayın en kısa sürede kadrosundan çıkarması gereken futbolcu. ayhan akman varken ne gerek var di mi?
acayip yakışıklı bir adam. çok tatlı suratı, bembeyaz dişleri, süper vücudu var. eriyorum izlerken. keşke beşiktaşımda olsaydı. avusturalyaylılar hep yakışıklı zaten.
türkiye nin en teknik stoperi.
bu sezon oynanan bir maçta yaptığı bir hareketle, olayı tribünden takip eden şahsıma "yok artık ali sami" dedirtmiştir.

bir pozisyonda sakatlık oldu, kalenin civarında toplanıp su içmeye başladı futbolcular. lucas da oradaydı ve suyunu içip, geri dönecekken bir anda durdu ve arkasını dönüp bi şişe su daha aldı; iki metre önünde duran ve o sırada -sanırım- kart gören oyuncuların numaralarını incelemekte olan fırat aydunus'a uzattı. hakem de bir an duraksayıp "he sağol" der gibi kafasını salladı. adam muhtemelen ilk kez böyle bir şey görmüştür hayatında.

bu adam her hareketiyle kaptan be. büyüksün lucas.
3 şubat 2011 gaziantepspor galatasaray maçı'nın 50inci dakikasında serbest vuruş kullanılmak üzereyken topun önüne geçip zaman geçiren, rakibi sinir etmeye çalışan, çirkef, futbol katili futbolcu. sonradan maç 3-2'ye dönünce o geçirdiği dakikalar, saniyeler bir tarafında patladı. galatasaray alt yapısında lucas neill'den daha iyi en az 2 futbolcu vardır. ne diye yabancı kontenjanını işgal ederler, türk gencinin önünü tıkarlar?
nedense sempatik adam.harry kewell ile birlikte bana hep sempatik gelmiştir yada avustralyalı oyuncuların kanları sıcak.birde galatasarayıma tim cahilli alabilsek tam olurdu.o gol sevinci felan.
acilen sözleşmesi uzatılmalıdır. ve hatta takımın kaptanlarından biri olmalıdır.
rüyamda bugünkü maçta (18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı) kırmızı kart gördüğünü gördüğüm futbolcu.
18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçının en kilit adamı. kart görmesi, sağ bek ya da defans önünde oynaması durumunda galatasaray pert olacaktır kanımca.
görsel
galatasarayın kesinlikle elden çıkarmaması gereken beğendiğim futbolcu.
takımdan ayrıldığı söylenen futbolcu. son dönem oynadığı oyun, isteksiz tavırları ve boş vermiş hali göz önüne alındığında hayırlısı olmuş diyebiliriz. kib, bye lucas, what bonus tell me...
galatasarayla yolları ayrılmış olan futbolcu.
servet ve gökhan zan'ın bulunduğu takımdan neil'i göndermenin mantığını kavrayabilen varmıdır. yamulmuyorsam bu kaybın üzerine iki defans oyuncusu transfer edilecektir, edilmelidir hatta gerekirse üç tane transfer edilmelidir.

edit: kendisi ayrılmak istemiş.
trabzonsporda şahsen iş yapabilecek oyuncu.alsalar iyi olur.
Son zamanlarındaki isteksiz oyun tavrındanda anlaşılacağı üzere ayrılmak isteyen ve kulüple ilişiği kesilmiş avustralyalı defans(stoper-sağ bek) oyuncusu. Daha fazla para kazanamayacağına emin olduğum için neden böyle bir hareket sergilediğini çözemedim. Kendisine futbol hayatında başarılar dilerim.
kişiliği ve oyunuyla kendini galatasaray taraftarına sevdiren defans oyuncusudur. ve de daha iyisini getirebilecek mi galatasaray diye merakla taraftara soru sordurtan kişiliktir.
gidenlerin içinde en çok üzendir.
al jazira ile anlaşmış stoper.
matias delgado ile takım arkadaşı olacak.