bugün

canım. *

not: bu alttaki entry ne anlatmaya çalışıyor yıllardır anlamadım amına koyim.
yer, oslo açıklarıdır. eski model bir arabanın için çeşitli ülke ve ırklardan 5 öğrenci vardır. bu öğrenciler o gün memleketine dönecek olan chosen'ı hava alanına götürmektedir. gırgır, şamata herzamanki gibidir. bir an şöyle bir diyalog yaşanır;

chosen: olm varya şimdi beni bırakıyosunuz, yarın zeyit'i de bırakıcaksınız. işte o zaman eve dönüş yolunda arka koltukta tek başına oturunca anlıycaksınız yalnız kalmayı. 8 kişiydik kaldınız 3 ehehe mehehe...
herkes: ....
(akabinde)
görkem: he valla lan. olm ne güzel 5 ay geçirdik di mi lan looser?
looser: .... (bi'şey düşünüyo)
chosen: ....
görkem: ....
looser: o zaman ön koltuğa otururum aq.
görkem: ahahahaha
chosen: asdfjkjkaghkjgasdfa

evet. o looser'dır. dünyanın en yüzeysel insanıdır o. ağzına sıçarım ben onun. hayvan.
abim var ama erkek kardesim yok maalesef.
söyle bunun gibi bitane olsa, hergün yedi posta evire cevire dövsem,
canim su istediginde rüsvet verip mutfaga yollasam, bakkala ekmege yollayip gelince kapiyi acmasam, kizina koyacagi isimle dalga gecip havami bulsam, terlik firlatip ayak islerimi yaptirsam, arada bi basini oksayip "naber len hayta" desem, "kalk lan ordan" deyip televizyon izlerken elinden kumandayi alsam..

basina silah dayamadan ciddilesemeyen bir anten türü.
ezik demek değildir.

looser değil, loser'dır o. looser olsa duramazdın.
başarılar dilediğim yazardır, ama kazanamaz bu ben size söyleyeyim. koca sene sözlükte takıl, okuldan kaç, "okul var abi kasar beni" deyip dershaneye gitme... hadi bunları geçtim arada kitap aç bir iki soru çöz be kardeşim. yok, onu da yapmaz, e n'oldu şimdi? stres mi yaptın? ne stres yapıyon kardeşim alla alla yaa. de get kaybol gözüm görmesin.
en güzelinden, orta şekerli bir türk kahvesi içtim az önce... "neyse looser'in hali o çıksın fali" diyerek en edalı falcılar gibi sallaya sallaya kapattım fincanı.

10 dakika sonra açtım falı... amanııın ne göreyim??!! yol var... çok uzun bir yol... 3 vakte kadar gidecekmiş.. 3 dakika mı desem, 3 saat mi?? yok ben en iyisi 3 gün diyeyim... bir müddet buralarda olmayacakmış... 4 gün mü desem yoksa 4 hafta mı? 4 ay daha iyi olacak sanırım... pcyi de yanında götürecekmiş... hem de kalacağı evde wireless'de olacakmış. bu sayede kendisinden haber alabilecekmişim...

gerisi net çıkmamış. yorum yapamadım. sayılı gün çabuk geçer dedim kendi kendime. "iyi yolculuklar denmesi gereken birinci nesil yazar." kısmını gördüm fincanın kapağında. tanım olması açısından... "güle güle git güle güle gel"... *
an itibariyle online olmadığını görüp, herhalde artık sınava çalışmaya başladı dediğim yazardır. * umuyorum başarılı olacaktır.
"vay birader hoşgeldin ya, yeter anasını satayım kaç aydır gelcem gelcem diyodun, iyi oldu. hade bakiim bakma mal mal da entry gir" denilesi, formatın ırzına geçilesi yazardır.
"abi sen ne zaman çözdün hayatı bea..." insanı * sözlüğümüzün 1. yaşını kutluyorum *
gidişi suskun olan ama dönüşünün muhteşem olacağını iddaa eden yazardır.
kendi başlığına ikinci entrysini dönerken girer yazardır. entry girmeye hayvanlar gibi susamış bünyedir.

(bkz: sözlük gel hele öpücem)
Türkçesi Gevşek.
'2014 yilinda ben' adli eserimin fragmani gibi yazmissin kardes.

Oluyor boyle...
kemik dergisi takip ettigi bugunki hareketlerinden sonra kesinlesmiş olan yazardır.
kardesim olması gerekirken bi hata sonucu başka anne babalar tarafından dogurulduguma inandigm can parçası yazar.