bugün

(bkz: dolapdere big gang) isimli süper grubun ilk albümü.
(bkz: 2006)

track list ;

1- englishman in new york
2- smoke on the water
3- losing my religion
4- it's raining men
5- billie jean
6- something got me started
7- enjoy the silence
8- shut up
9- feel
10- serenade
11- la isla bonita
12- can't take my eyes off you

ek olarak; büyüdüğüm yörenin* ezgileri olmasından dolayı herhangi birini özel olarak tavsiye edemiyorum.Hepsi çok hoş geliyor bana!..*
kabaca 10 numara albümdür. doyamadım tadına. 2gündür döndürüp döndürüp dinlediğim local strangers, çok başarılı coverlara sahip bir albüm. vokallerin ingilizcesinin rahatsız etmemesi çok önemliydi, güzelde çıktı. özellikle ve özellikle englishman in new york' ta mest ediyor. ve söylemek istiyorum shup up' ı black eyed peas' den onkat daha başarılı söylüyorlar, özellikle o bağyan vokali can-ı gönülden tebrik ediyorum. grubun müdavimi yapacak albüm olmuştur. darbuka ritimleri eşliğinde ben dinleme devam ediyim, serenade çalıyorda, favorim.
(bkz: perfect strangers)
dinlemeye doyum olmayan, zaten orjinalleri de çok kalite şarkılar olan dolapdere big gang'in cover'lardan oluşan ilk albümü. cover demek bile düşündürüyor gerçi beni, her şarkı başlı başına yeniden doğmuş çünkü darbukayla, klarnetle, kanunla. kötü şarkı yok bu albümde; hepsi dinlenebilecek hepsinden ayrı ayrı zevk alınabilecek süper bir albüm.