1. 1.
  makina ya çıkmalarıyla tanımış olduğum müthiş gruptur. etnik unsurları dünya müziğine entegre ederek yıllardır yapamadığımız olayı yapmışlardır. lokal düşün küresel hareket et düşüncesiyle yola çıkmışlardır. yıllardır başkalarının müzikleri ile kendimizi ifade ettik sıra onlarda... diyerek takdirimi toplamışlardır.*
  10 ... vasifsiz isci
 2. 2.
  sonunda bizimde uluslar arası alanda söz sahibi olabilecek bir grubumuz var diyebilecğim kadar kaliteliler.tabi ki önce kendilerini kabul ettirmek için cover çalıcaklar.5-6 sene sonra eğer bu başarılı grafikleri devam ederse de o zaman kendilerini en güzel şekilde ifade eden kendi şarkılarını çalacaklar.ayrıca deep purple*,sting,rem,simply red coverlarıyla değişik bir tat yakalamışlardır..i@ http://www.dolapderebiggang.com/
  2 ... hakanimsi
 3. 3.
  bilgi üniversitesi gençliğinin aşağıladığı semtten çıkmış harika çocuklar. her kavga ettiklerinde 'iyice dolapdereli oldunuz hee' diye aşağılarlar dolapdere halkını. böyle bir şey yapsınlar da görelim bakalım..
  3 -2 ... bushi
 4. 4.
  çok sağlam bir vokale sahip grup *. tabii müziksel altyapılarının da sağlam olduğu konusunda şüphemiz yok. özellikle robbie williams şarkısı olan feel i muhteşem yorumlamışlar.
  ... sayid jarrah
 5. 5.
  şu anda cd sini dinlediğim ve la ista bonita yı türk sanat müziğinin bir şarkısı gibi bitiren * * * ve can't take my eyes e bildiğimiz tosun paşanın * müziğiyle giren topluluktur. hakkaten güzel yapmışlar.
  1 ... korncu21
 6. 6.
  (bkz: bangbros)
  1 ... gmail notifier
 7. 7.
  (bkz: local strangers) isimli albümde şarkılarını toplayan müthiş grup.
  ... zookeeper
 8. 8.
  oryantale dönmüş şarkılara yeni bir hava katmış , cover kavramını baştan yaratmış, şarkıyı gerçekten farklı yapabilmiş insanlar grubudur.söylendildiği gibi smoke on the water ve enjoy the silence hoş şarkılarıdır.albümleri bir an önce alınıp dinlenmelidir.
  ... sew7
 9. 9.
  mükemmel bir vokal ve mükemmel müzisyenlere sahip grup. dinlenesi albümde bulunan parçalar şöyledir.

  - Enjoy The Silence (Depeche Mode)
  - English Man in New York (Sting)
  - Losing My Religion (REM)
  - Can't Take My Eyes off You (Gloria Gayner)
  - Billie Jean (Michael Jackson)
  - La Isla Bonita (Madonna)
  - Feel (Robbie Williams)
  - It's Raining Men (Geri Halliwell)
  - Something Got Me Started (Simply Red)
  - Serenade (Steve Miller Band)
  - Smoke on the Water (Deep Purple)
  - Shut Up (Black Eyed Peas)
  2 -1 ... brujita
 10. 10.
  her gün bir başka şarkılarından keyif aldığım şahane gurup. billie jean şarkısını rakı mezesi olarak hazırlamışlar ya, çok uzun yaşasın ve müzik yapsın bu arkadaşlar.
  2 ... sayid jarrah