bugün

çiçeği burnunda bir yazar, koşuştursun bakalım *
kedi medi sen misin reis ?

geldiysen iki kere tık et.

Edityy: hoşgeldin reis.
hoş gelmiştir. iyi eğlenceler dilerim.
40 yaşında olduğunu söyleyen değişik bir kardeşimiz...
şıracı
bozacı,niteliği taşıyan başlık.

t-körler yağırlar,birbirini ağırlar.
her zaman olduğu gibi bugün de bilgi dolu entryleri ile üçüncü gözümüzü açmamıza yardımcı olan yazar.

selam ve tenk yuu ile.
ne olduğu pek belli olmayan, cinsiyetini geçtim, nasıl bir ideoloji izliyor merak içerisinde gözlemlediğim bir yazar.
O bir feminist olabilir. Kendisini de pek sevmem. Yazdıklarından da hoşlanmıyorum. Bana uzak olsun yazarı. Bir yazar.
benim bir tanecik kankurellam.

onu sevmeyen ölsün. muccckk.
yazdıklarına bakılıcak olursa ımm denilesice bir yazar gibi görünmektedir. izleyelim görelim.
Sevdiğim bir yazar.

iyi yazmalar ponciko.
Yazdıkları 1 cümleyi dahi geçmeyen birine böyle şeyleri nasıl yazıyorsunuz lan? Sözlükte çok oluyor böyle. Merak edip bakiyorsun insanlik gereği, tanımı yorumu geçtim bir kapı kolunun dahi yazabileceği şeyleri yazmış, hatta kapi kolu 2 sözcük daha fazla yazabilir afadags. Büyük ihtimal bir dişi, ondan böyle. gidin whatsappta falan oynaşın komik oluyor böyle.
Bir yazar yazdığı tek cümleyle bile güldürüyorsa düşündürüyorsa o yazara böyle şeyler yazılır da sevilir de. Kadını erkeği yok.
Minnoşum çaylak olmuş.

Gel teskere gel teskere bitsin bu çile..
kankurellamı çaylak yapanların elleri kırılsın! ne etti bu kız size ha ne etti?
neden çaylak olmuş biri açıklasın lütfen, bi basın toplantısı falan yapsın. olmuyor böyle dediğim yazariye.
kelimelerle arası iyi olan şakacı bir yazardır.
şansım varsa ben ona talibim.
kafası çok güzel olan yazar. sitcomdan fırlamış gibi.
özelden bana küfür eden yazar. sebebi neydi ki?

yalnız çok değişik küfürler biliyor. hayret edersiniz.
hayla çaylak olan uuser.

selam ve fak dı sistım ile
kankurellamı çaylak yapanların elleri kırılsın, kafalarına yabancı madde yağsın inşallah.
bir daha çaylak yapılırsa, yapan modun suratına işeyeceğiz beraber.

'aa ne güzel kukunuzu görmüş oluruz' diyerek cevap verecek yetkili yavşaktır.
bir tanecik kankurellam mı gelmiş benim kıyamam... öptüm kıps *
Biriciğimi çaylak yapmışlar. Kıyamam bebeğime. Artık benimle teselli bulacak. Hiç üzmesin o tatlı canını pişirsin patlıcanını ahahahh

Canım kıyamam yaa ahsjdjskks