bugün

entry'ler (42)

cenk tosun un anadolu derbisinden çok konuşulması

sarı gelinlerden daha önemli bir futbolcu olduğunu bizlere göstermiştir. sen çok yaşa tosun paşa.

cenk tosun

bakıyorum da civcivler ve kedicikler damlamışlar hemen, çok komiksiniz ya sizin avrupaya verdiğiniz oyuncuları da gördük hepsi rezil etti. kıskanmayın tosun paşamızı.

dünya derbisi dediniz bu bildiğin bal ligi maçı

maçı babam sayesinde bende eh işte izlemiş oldum birazcık ama çok berbattı gerçekten. beşiktaşkımın verdiği heyecanı vermedi.

şaka maka fenerin 3 penaltısının verilmemesi

yok daha neler. ne abarttınız arkadaşım şu maçı ya.

nişanlının eskiden grup seks yapması

iğrenç bir troll beyanı. şuna itibar etmeyin de daha fazla sol framede gözükmesin gece gece kusucam şimdi ya.

kadın

bu devirde yaşaması ve huzurlu olabilmesi aşırı zor olan her şeyden önce insan.

sarı gelinlerde seçmelerden bugün

(bkz: ağlayan derbicikler)

kızlarla tanışma taktikleri

bu kadar kasmayın ya. eğer taktiklere ihtiyaç duyuyosanız bovşerin o kızı zaten ondan hayır gelmez. normal bir şekilde tanışın bu kadar basit.

kadınların sevişirken sertlikten hoşlanması

kendi adına konuş aptal beyin, annen babandan sertlik ve şiddet gördüğü için gelmişsin dünyaya bak belli oluyo özürlü gibisin. töbe töbe.

fetöcü 6saray mı şikespor fenevbahçe mi

bence ikisi de aynı bokun laciverti oldukları için golsüz ve zevksiz biteceği için kimse kazanamayacaktır.

fenerbahçe 6saray derbiciği izlenme oranı

yine zevksiz geçecek ve izleyenler kanallarını değiştirecektir.

düzenli spor yapan sigara kullanmayan erkek

candır, canımdır hatta. düzenli sporunu yapan, sigara kullanmayan taş erkeği hiçbir erkeğe değişmem ki şimdi doğruya doğru arkadaşlar.

18 mart 2018 başakşehir büyük beşiktaş derbisi

dünya derbisi dediğiniz renkli derbinizi de gördük geçen ki maçta sadece bi maçtı hiç heyecan yoktu. beşiktaşla oynadığınız maçta size top oynatmadık ya ondan kuyruk acınız dimi renkliler ?

bakire kadın istemeyen erkek

bi ara başıma gelmiş olaydır. flört aşamasında olduğum beyfendi bana ''bakire değilsen hiç kızmam aksine sevinirim çünkü hayatın tadını almayı seven birisindir'' demişti. bakire kızları anlamıyorum kendilerini evlenecekleri erkeğe saklıyorlar falan diye saçmaladı. tabi bastım tekmeyi bende. gavatlarla ne işim var ayol.

bir erkeği kadınla evlenmeye ikna eden sebepler

güvendir. çapkınlık adı altında şirinlik yapıp saman altı su yürüten değil, verdiği sözü tutan delikanlı ve mert bir erkek yeterli sebeptir.

bafetimbi gomis

hey kara örgü saçlarına kurban olduğum.

uludağ sözlük erkeklerinin biraz şey olması

biraz şey gibiler sankim ama çoğu başlıklardaki tutumlarının aksine daha kibar ve cömert geldi bana nedense.

babişim diyen erkek

gitsin bi zahmet çılgın bediş izlesin. öyle erkek mi olur ayy hoşt ulan derim buna.

anın görüntüsü

görsel
ayak ayak dediniz, alın size ayak. yeni geldi az önce aldım kargomu.

ortadireksaban

sağolsun ben sözlükte daha çaylakken bana nick altı girmiş yazar. bende onu unutmam o zaman.