bugün

final maçı tarafsız sahada oynanacağı için kazanma ihtimali yüksek olan takım.

2005'te istanbul'da milan'a karşı oynamışlardı ve bilenler bilir o zamanın milan'ı günümüz real madrid'i gibi bir takımdı. neden olmasın ?

"hatırla istanbul'u"
almanyanın brezilyaya döşediği dünyanın en uzun boru hattının (7-1) bir benzerini döşer (6-1)
mevcut en iyi oyuncusu salah olup, geçmişte suarez, torres, coutinho, alonso gibi oyunculara ev sahipliği yapmış, premier league'in en iyi hücum hattına sahip futbol takımı.

beşiktaşlıların ismini duyduğu an irkildiği takımdır ayrıca.
bugün premier league 17-18 sezonunun son maçında brighton'a karşı oynayacak olan ve maçta 18-19 sezonunun formasını giyecek olan takım.

ayrıca şampiyonlar ligi'nde finale kalmaları durumunda yine 18-19 formasını yiyeceklerini söylemişlerdi.

halbuki şu an giydikleri 17-18 forması yüzyılın en iyi formasıydı.
17-18 sezonunda premier league'de de şampiyonlar liginde de evinde kaybetmemiş olan kulüp.
2018 - 2019 sezonu yeni formaları tanıtılmıştır. bu sezonun en son premier league maçına yeni formalar ile çıkmışlardır.

https://www.uludagsozluk.com/g/liverpool-fc/1/ters/
26 mayıs 2018 de kiev'de oynanacak şampiyonlar ligi finali için maça giden liverpool fc taraftarları için kiev rehberi hazırlamışlar.

https://www.liverpoolfc.c...de-kiev-liverpool-fc-fans
Oldum olası sevemedim şunları. Ama real yerine onlar kazansın. Bir farklılık olsun artık. Yıllardır sıktı artık real, barca.
çok entry sildirecek ilah gibi takım.
Adını sol frame’de görünce yine birine 8 attı sandığım.

Neyse ki final sebebiyle yükselişe geçmiş..

Huahahahah
2018 19 smp liginde eşleşmek istediğim takim..

sıkıysa bizede 8 atın
buldunuz çocuğu 8 attınız 2008de.
(bkz: #39504032)kardeş iyi güzel dalganı geçmişsin de bari şimdi yapma başka zaman geç dalganı şimdi bırak 8 atmayı ananızı bile sikerler afedersin
sen önce göztepe'yi yen amk fetöcüsü gelmiş burada liverpool'u kendine rahip sayıyor. şu kadronuzla cl'de ne bok yiyebileceksiniz harbiden komik.
Real Madrid'in son 3 yıl içinde karşılaştığı en ciddi rakibi olabilir bence. Fakat üzülerek söylüyorum Real Madrid Liverpol'a vermez bu maçı. hala madrid diyorum !.
madrid bi amına koysun da kendine gelir bu arkadaş.
göztepe'yi iki maçtada yenmiş bir takıma bok atılmasını anlamadığım ingiliz takımı.

kadro şampiyonlar ligi için kötü mü?
yüzde yüz ama bu sizin salaklığınıza bir bahane değil ki.

real'i yeneceğine inandığım efsane takım.
Sempatik olsalar da, real madrid karsisinda sansi olmayan ingiliz ekibi.
bugünkü sonuç ne olursa olsun bu takım benim allahımdır.
Real Madrid karşısında bu sefer yalnız yürümek zorunda kalacak takım.
real madridim tarafından çok feci derecede, duvardan duvara vurularak düzülecek takım.
Read Madrid karşısında Loserpool olacak takım.
bugün umarım şampiyonlar ligi şampiyonu olacaklar. eski günlerinden esintiler izlemek çok hoş oldu bu yıl. bir de steven gerrard olsaydı..
çok entry sildirecek takımdır.

siz çok hafife alıyorsunuz klopp'u. 2013'de de almıştınız dortmund-madrid maçında ama sonucun ne olduğunu hatırlatayım dedim.
Siz de Zinade'ı ve Real Madrid'i çok hafife alıyorsunuz. Biz size bir şey diyor muyuz?
fenerbahçe'den sonraki tek sevdam. güce karşı gelen liman işçilerinin takımı. bu akşam franco artığı real madrid'in egemenliğine bir darbe vurmasını bekliyorum. hücumda gayet iyiyiz ama olası bir kontratakta defansımız ne yapacağını bilemeyebilir. real madrid topu ayağına orta alanda aldığı zaman çok rahat ve çok hızlı rahip alana ilerleyen bir takım. her şeye rağmen salah'tan çok şey bekliyorum.