bugün

yanlis bir dusuncedir. liselileri kucumsememek lazim. yaslari daha kucuk olabilir ama ben cok iyi yazan liseliler biliyorum sozlukte.
(bkz: kapı orada) tepkisi verdirecek utançtır. **

bir de unutmadan;

(bkz: tepki çeken başlıktaki ters anlamlı ilk entry)*
olsa olsa kendisinin lisedeki halinden memnun olmayan, daha kötüsü tüm liselileri kendisinin lisedeki hali gibi zanneden yazar hissiyatıdır.

edit: vov, sakin ol bebeğim. şşş.
liseli deyince kısa etekler ve abaza erkekler gelir daima aklıma ama uludağ sözlükte yazmalarına engel değil böyleyse bile. * *
ne diye utanıyorsun diye sormak lazım. eğer sözlük seviyesizse bu tamamen liseliler yüzünden değildir, ya da olay seviye değil de yaşları küçük olduğu için utanıyorsan o senin kendi ayıbın.

Not: Seviye problemi liselilerden kaynaklanıyorsa pcmuhendisin bahsettikleri haricindeki liselileri kovalım gitsinler*
birden aklıma peder efendiyi düşürmüştür bu başlık. kendileri ortalığa zonk diye düşünce böyle garip fokurdular çıkmıştı halk arasında, peder kim ya çocuk daha, bebe bebe o... gibisinden. sonra o minik bebe abilerin fiyakasını bozdu önce, sonra da fenomen oldu. bu aradada akıl almaz bir hızla çevresinde olup bitenleri bünyesinde ruhani bir kimya ile karıştırıp günümüzün fenomen kişiliğini oluşturdu, tıpkı bahtsız üstadım arzach gibi.

bunca hoş entrynin arasında zat ı alim böyle naçizane bir yerden damlamak istedi konuya, hani olur ya bazılarının kulağına küpe bazılarına örnek olur diye, kimine de içten içten engelleyemediği "benden bahsediyor resmen" diye mırıldanması için.

peder 'in liseli olduğunu ima ettiğimi, zannettiğimi anlamaya çalışan varsa da o kendisinin problemidir. dingilliğe mahal yok!
(bkz: gurur duyarim)
(bkz: liseli vardi ya ah o liseli)
Cehaletin sınırlarını zorlamak ve bir okadar saçmalamak anlamına gelir.
en azından kişide utanma duygusu olduğunu gösterir. utanmayanlar için cengiz baba'dan geliyor;
liselim
Neden utanalım yahu? Demek ki hala genciz biz de, aynı ortamda dil dökebildiğimize göre. He otuza üç var o ayrı, biyolojik bir durum. Aman kalpler bir olsun. **
liselilerin yazmadığı sözlük olmadığından nerede yazılırsa yazılsın utanmak.
lise çağındaki gençlerin tespitlerini merak edenler için bulunmaz nimet.
(bkz: sözlükte hiyerarşi)
(bkz: kast sistemi)
lise mezunu yazarların bulunduğu bir sözlükte yazmaktan farklı olmayan durumdur, ikisi de aynı öğretimi görmüş aynı kültüre sahiptir, ki güzeller güzeli eğitim bakanlığımız liselerde günde 1 saat (ders saatinde) kitap okuma zorunluluğu getirmiştir. artık liseli yazarlar bir kültür cümbüşüdür. *
18 yaşını geçip reşit olduktan sonra "büyüdük lan" deyip kendinden küçüklerine bok atarak abi abla olduğunu ispatlamaya çalışan sözlük yazarlarının içinde bulundukları durum.
egosu gelişmiş bünyenin yapacağı şeydir. aralarında çok iyi yazanlar olduğundan "ben niye böyle yazamıyorum laaan!" diye utanılabilir belki. yoksa "yavriiiiim! yirim seni!" diye severiz kendilerini. şahsen her gün işe giderken bi yığın liseliyle karşılaşıyorum, pek sevimli geliyorlar bağrıma basıp sevesim geliyor. **
ilköğretim 6. sınıf öğrencisi olarak içinde bulunduğum durum. gönül isterdi ki yaşça reşit olalım hepimiz ve kimse utanmasın, ama gel gör ki zall abi'nin anlaşılmaz sözlük politikaları böyle bir sonuç çıkardı ortaya. "sen de lise okuyacaksın ama" diyenlere ise cevabım "bizimkiler erkin koray'ı geç tanıdılar" olacaktır.

lütfen özel mesaj gönderip okulumu sormayın.
(bkz: iç karışıklıklar)
(bkz: sözlükler savaşı)
adı hikmet olanlarla aynı sözlükte yazmaktan utanmak gibi bir şey.
seyreltilmis irkcilikdir.

(bkz: hepimiz zenciyiz)
(bkz: hepimiz liseliyiz)
yazdığın özenli bir entry'nin liselilerin gözünden kaçması ihtimali entry'ni yazarkenki hevesini boğazına tıkayabilmektedir bazen..yoksa utanmak falan yok..hepimiz kardeşiz..ama algılarımız farklı..mevzuu bu..kelimelerimizi özenli seçelim..liseli kardeşlerim; aldırmayın siz bu moral bozucu entrylere...
büyüdüğünü onaylamak amacıyla kendinden yaşça küçükleri ezen, böylece çay bardağını doldurmayan egosunu tatmin eden doğuştan ezik tek hücrelilerin içinde bulunduğu durum.
akıl yaşta değil baştadır sözünü akıllara getiren kişilerdir ayrıca.
liseyi bitirdi diye bir baltaya sap olabildiğini sanan ezik & büzük kimselerin davranışıdır.

eksi editi: işte bir baltaya sap olabilmiş bir kardeşimiz.
(bkz: bugünün liselisi yarının üniversitelisi)
'bir zamanlar sen de o sıralardan geçtin ey yazar biri senin için böyle konuşsa sen ne
düşünürdün peki??' dedirten durum.