bugün

tek dal sigara bulmak için büfeden büfeye savrulmaktır.
gurur duyaraktan mensup oldugum gruptur. liseli eglenir annen der normaldir. ama bazisi gelir sozluklere girer adam olur. ergen kimligini kaybeder. iste o liseliler biziz... begenmeyenede tek sozumuz "valideciginiz".

not: merak eden olursa diye 11. sinifim 9. sinifta kayit oldum. 10. sinjfta tam tesekkurlu yazmaya basladim.
gelin itiraf edelim hepimiz şu anda liseli olmak isterdik. yaşımız yürüyor gidiyor arkadaşlar. liselilerde ne gam ne keder şahsen kıskanıyorum bu ibneleri zaman zaman. evet.
Sürekli 12. Sınıflar gibi davranmaya çalışan nesil. (9. Sınıflar icin).
zamanında kimse tarafından değeri bilinememiş durum .
gurur kaynağıdır. *
Cebi delik olup abazanlığın doruklarını yaşamaktır.
daha kotusu icin (bkz: ergen liseli)
Bursada kimse kimseye bakmaz özellikle yakışıklılar. Şuan Cazibe merkezinden S1 e bindim içerde ki liseliler bakislariyla ırzıma gectiler.
kurtulmama 8 ay kalan durumdur. genel olarak güzel hatirlayacagim.
bir alay troll orospu çocuğu arasında geçen yıllarımda yaşadığım deneyim.

insan yaşamının en sikko en akılsız en malca dönemi.
kış kıyamet geldiği halde incecik giyinip sonra da erkeklerden ceket dilenip bunları giyince paraşüt giymiş gibi dolanan geri zekalı kızları görmek demekti bir ara...
sağlam arkadaşlara sahip olmaktır. üniversitede kurulan arkadaşlıklar genellikle çıkar üstüne oluyor. ha üniversite hayatı liseden kötü mü? tabii değil ama üniversite arkadaşlıkları lise arkadaşlıklarının yanından geçemez.
15 kişilik sınıfta olunca daha güzel olan eylem. Samimidir, gürültü yoktur falan filan. Sınıfın en taş kızı size yazıyorsa tadından yenmez.
'en iyi arkadaşlar orada bulunur' yalanına siktir çektiğim yerdir. ne kadar şerefsiz, ne kadar yalancı ve ciğeri beş para etmez adam varsa orda tanıdım. nefret ediyorum okul hayatımdan ve geçmişimden sözlük. al beni bağrına bas
okul çıkışında kankeytolarla (!) çiğköfteciye gitmektir.

(bkz: hey gidi günler hey)
(bkz: intihar etme sebebi)
gerçek olacak zannedilen hayaller kurdurur.
liseli olmak artık hayal kırıklıgına ugramış olmaktır,en azından yukarıdakılerden hiçbiri degildir çünkü bu zamanda.
Icinde bulundugum gruptur pek com klasmana bölünmektedir..
Dertsiz olmaktır.
Çok fena boktan birşeydir.
iğrenç ötesi, hayattan soğutuyor beni. neyse ki son yılım.
özlenendir.
Cok sikimsoniktir. Helede cahil kurtlerle ayni siniftaysaniz hic cekilmez. Onun seysi boyle onun seysi sole gbi sacma hakaretlere ugrarsiniz. Bian once bitsin istersiniz. Yine basliyoruz. Yeni ogretim yili hayirli girsin...