bugün

sayısalcılarsa*, hele bir de liseleri iyi bir liseyse* lys'de derece yapmaları işten bile olmayan öğrencilerdir. en üst düzey saygıyı haketmektedirler.
Boyle birini taniyorum sozlukte. Var boyle adamlar. Swh
"inek" diye tabir edilen yazarlardır.
çok işten yazarlardır.
4.90 ve bu sene güzel bir geziye yaramış bulunmaktadır.
4.89'la fen lisesinden mezun olup, aralarına katıldığım yazarlar grubudur. hiç bir işe yaradı mı dersiniz, yoo..
Ben zekiyim siz gerizekalisiniz demenin baska bir yolu. Ayrica lise 1 icin kolay.
(bkz: lise 1 e giden sozluk yazarlari)
5 üzerinden ortalama eskidendi. zira yeni sistemde 100 üzerinden notlandırılıyor.
diğer arkadaşlarının aileleri tarafından diğer arkadaşları "bak bak x in oğlu/kızı 4.75 ile bitirmiş, bi de bizimkine baksana" şeklinde baskı görecekler, karşılaştırılmaya tabi olacaklardır.
motifte gösterildiği gibi görgüsüz yazarlardır.
şimdinin lise çocukları için hayal olan ortalamalar.
üniversitede ilk dönem ortalamasını gördüğü an ufak bir kriz yaşayacak yaşatacak yazardır.

bir örnek olarak ben.*
hem yazarlığı yürütebilen hemde derslerine çalışıp başarılı olan öğrenci tipidir .
''çocuk 4 85 di ıspartadan başka hiç bir yer tutturamıyodu hüaaaeeeaaaüüü'' benimle böyle dalga geçiyorlardı mesela. bununla mı övünelim diyeceğim durumdur.
bir yazarın eğer okulu çok dandik de koftiden ortalama yapmış değilse ve sözlükte yazıyorsa bir sorun var demektir.

o ortalamayı yapan çok çalışkan adam acayip inektir. ders çalışır, doktora yapar. fazladan mesai yapar veya deli gibi işine çabalar. ha, emekli olmuşsa ve artık kendini insanlığa adamışsa o başka...
lisede 85 için üzülüp, üniversitede 45 için sevinen yazarlardır. hayat gerçeği.
üniversite 1. sınıf ortalaması 3.60 olan yazar olmuyo mu?
(bkz: siz şöyle önden buyurun)
lisedeyken şahsımın da solladığı bi puandı o ama şimdi 2 kredinin hesabını yapar oldum.
yani kasmayın gençler nasılsa mezun oluyosunuz önemli olan odur.
he bi de bu şekil başlık ziyanı yapılmasındır.
5,00 ile mezun olup, alan dışı seçmesi halinde 50 puanı kırılacak olduğundan, yine bölümün öğretmenliğini okumuş yazar durumudur. *

bi işe yaramadı tabii ki.
gelip başlık açmaktan başka işe yaramayan yazarların notudur.

(bkz: liseli ergen)
hatırlamadığım nottur. 7 sene olmuş.
(bkz: ben) hatta 4.93'dü. hey gidi günler heyy.
4,96 ile aralarında olduğum çalışkan yazarlardır.
liseden 3.10 ile mezun olan bir yazar olarak elektronik mühendisliğini 2011 haziran ayı başında bitirdiğimi bildiririm. üstüne üstün 4 yılda bitti ve ortalamam da 3.07dir. ortalamaya takılıp birilerinin bir taraflarını kaldırıp kendi moralinizi bozmayın.