bugün

sodyum un affına sığınarak.

öncelikle aklı başında olan olmayan tüm yazarlardan hiç bir şekilde özür dilemez ve türkiyenin saygın bir üniversitesinde okuduğumu belirterek şu sözleri sarfetmek istiyorum bunun için çaylak olmaya bile değer lan.

(bkz: ağır ultra liseli alert)
4.45 almış olanı mevcuttur, benim o. fen kolundan hem de.
öncelikle aklı başında tüm yazarlardan özür diler ve türkiyenin saygın bir üniversitesinde okuduğumu belirterek * şu sözleri sarfetmek istiyorum bunun için çaylak olmaya bile değer lan.

ağır liseli alert!
(bkz: uludağ sözlük liseli ergenler çalışıyor zirvesi)
narsist yazarlardır.
istersen 5.00 olsun bü ülkede şifre üçkağıt gizli kamera olduktan sonra herşey boş...

ben 4.10 mezun oldum kendi işyerimi açtım ama lisede 5 kişi öğretmen 2 doktor bir biyolog çıktı bunlar cemaatçi..

ama sınıfın en çalışkanları ise 3 lokantacı 2 bakkal 2 pazarlamacı 5 inşaat boyacısı geriye kalan 8 kişinin ne oldugunu bilmiyorum avaba kötü yoldalarmı yada ne bilmiyorum.. ama inannkı esnaf olanların hepsi dürüst ve iyi parada kazanıyorlar
artık liseli diye dalga geçilmeyecek yazarlardır. ama liseyi bitirip hemen işe mi başlamış sonra bırakmış mı anlayamadım?
(bkz: işten) ne yahu?
liseden 3.10 ile mezun olan bir yazar olarak elektronik mühendisliğini 2011 haziran ayı başında bitirdiğimi bildiririm. üstüne üstün 4 yılda bitti ve ortalamam da 3.07dir. ortalamaya takılıp birilerinin bir taraflarını kaldırıp kendi moralinizi bozmayın.
4,96 ile aralarında olduğum çalışkan yazarlardır.
(bkz: ben) hatta 4.93'dü. hey gidi günler heyy.
hatırlamadığım nottur. 7 sene olmuş.
gelip başlık açmaktan başka işe yaramayan yazarların notudur.

(bkz: liseli ergen)
5,00 ile mezun olup, alan dışı seçmesi halinde 50 puanı kırılacak olduğundan, yine bölümün öğretmenliğini okumuş yazar durumudur. *

bi işe yaramadı tabii ki.
lisedeyken şahsımın da solladığı bi puandı o ama şimdi 2 kredinin hesabını yapar oldum.
yani kasmayın gençler nasılsa mezun oluyosunuz önemli olan odur.
he bi de bu şekil başlık ziyanı yapılmasındır.
(bkz: siz şöyle önden buyurun)
üniversite 1. sınıf ortalaması 3.60 olan yazar olmuyo mu?
lisede 85 için üzülüp, üniversitede 45 için sevinen yazarlardır. hayat gerçeği.
bir yazarın eğer okulu çok dandik de koftiden ortalama yapmış değilse ve sözlükte yazıyorsa bir sorun var demektir.

o ortalamayı yapan çok çalışkan adam acayip inektir. ders çalışır, doktora yapar. fazladan mesai yapar veya deli gibi işine çabalar. ha, emekli olmuşsa ve artık kendini insanlığa adamışsa o başka...
''çocuk 4 85 di ıspartadan başka hiç bir yer tutturamıyodu hüaaaeeeaaaüüü'' benimle böyle dalga geçiyorlardı mesela. bununla mı övünelim diyeceğim durumdur.
hem yazarlığı yürütebilen hemde derslerine çalışıp başarılı olan öğrenci tipidir .
üniversitede ilk dönem ortalamasını gördüğü an ufak bir kriz yaşayacak yaşatacak yazardır.

bir örnek olarak ben.*
şimdinin lise çocukları için hayal olan ortalamalar.
motifte gösterildiği gibi görgüsüz yazarlardır.
diğer arkadaşlarının aileleri tarafından diğer arkadaşları "bak bak x in oğlu/kızı 4.75 ile bitirmiş, bi de bizimkine baksana" şeklinde baskı görecekler, karşılaştırılmaya tabi olacaklardır.
5 üzerinden ortalama eskidendi. zira yeni sistemde 100 üzerinden notlandırılıyor.
güncel Önemli Başlıklar