bugün

4 senelik lise hayatında kazanılan, üniversite bitse bile görüşülen dost türü.
Yeri ayrı olan arkadaştır.
Ne vardı tee kanadalara gidecek, özlüyorum uleyn seni.
Daha dün buluştuk kendisi ile. 7 8 ay göremeyeceğim için son görüşme idi. Zaten 1.5 aydır görüşmüyorduk. Görür görmez hızlı adımlar attım koştum birazda. Hemen boynuna sarıldım. Huzurdu. 1.5 aydır dert anlatamıyordum çok kötü hissediyordum. Sarıldım bırakmak istemedim. Bir süre kaldım öyle. O an çok mutlu oldum. Bitsin istemedim de. Lanet olsun her güzel şey gibi o buluşmada bitti. 8 ay ne yapacağım bilmiyorum.
Bir türlü bitmemesi gereken dostluktur kanımca. Ama lisede benim kadar piclik yapmışsanız bazıları hiç sklemiyo ne yazikki. Aman banane evleniyorum zaten en iyisi cennete gitsin
özlenendir.
birlikte cok eglenilir kaybedilmemelidir.
En salak ve çirkin hallerde seni kabullenmiş canlıdır. Birçok rezilliğinizi görür o yüzden üniversitede görmek isteyeceğinizi düşünmüyorum .
En salak ve çirkin hallerde seni kabullenmiş canlıdır. Birçok rezilliğinizi görür o yüzden üniversitede görmek isteyeceğinizi düşünmüyorum .
lise dostları efsanedir unutulmaz hayatının belki de en eğlenceli anlarını onunla yaşamışsındır.
lisede kalandır, çift taraflı değişen görüşler nedeniyle lise kadar iyi zaman geçirilemeyendir. çoğu zaman araya giren mesafelerdir, yeri doldurulan yeni dostluklardır.