1. 11.
    kesinlikle 'lise yıllarını özlüyorum' dendiğinde aslında lisenin değil bu dönemin özlendiğini düşündüğüm sınıftır. gerçek anlamda müthiştir, ama iyi anlamda olup olmayacağı değişir. benim için müthiş derecede korkunçtu, bir daha dönüp yaşamak istemem, ama iyikide olmuş diyebilirim. herşeyin farkına vardığın ve hayatın %90'ınını oturttuğu yıldır. bazıları için dönüm noktasıdır. çok eğlenceli bir yıldır.
    ... sosyaldahi
  2. 12.
    geometri hariç kolaydır. (eşit ağırlık)
    gerçi dershanede ebemizi bellediler. neyse.
    hadi bakalım.
    2 ... meneldur
  3. 13.
    liselnin* en güzel dönemidir. sınava henüz bir yıldan fazla bir zaman vardır. okulda ki lise sonlar pek cool ve test çözer olduğundan. okulun onlara kaldığı öğrenci topluluğu *
    1 ... sonra degistiririm nasilsa
  4. 14.
    her konuda işlerin sıkı tutulmaya başlanacağı dönem. lise 1'deki halin hatırlanıp gülüneceği dönem.
    1 ... hard rocks
  5. 15.
    üniversiteye yavaş yavaş yaklaşıldığını hissetiren,havaya sokan dönem.tavsiyem işi sıkı tutmaya başlayın.ben bunu lise 3 ün ilk ayında anladım.yoksa iyice ebenizi bellerler.
    ... onurcaq2000
  6. 16.
    Liseler 4 yıl olduğundan beri en gereksiz yıldır.özellikle matematik konuları.

(bkz: karmaşık sayılar)
    (bkz: logaritma)
    (bkz: diziler ve seriler)
    5 -1 ... thegirlwhosurvived
  7. 17.
    hayatımın en sevdiğim dönemidir. (bkz: ne güzel bir yıldı o)
    ... haspam
  8. 18.
    lisenin dersler bakımından en kolay ve en gereksiz olan yılıdır.
    1 ... sufferinq
  9. 19.
    hoş olmayan olaylar yılıdır. 40 gün devamsızlıkla adımı altın* harflerle üzerine yazdırdığımdır.
    1 ... the lotus eater
  10. 20.
    lisenin en güzel senesidir, ne lise 1 gibi çömez değilsiniz ne de lise son gibi öss derdiniz olmaz, kral gibi yaşarsınız seneyi.
    2 ... raulmadrid