1. 1.
  üye olunduğunda üniversite mezunu bir işsize hitap etmediğini anladığım site. herkesin profilinde specialist, profession gibi cancanlı kelimeleri de görünce bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı, sahi noldu ona gibi bir hissiyata büründüren sosyal iş ağı mecrası.

  (bkz: fakirin ekmeği umut)
  15 ... esmerinho
 2. 2.
  eski arkadaşlar/dostlar nerede çalışıyor diye bakabileceğiniz; yeni iş bağlantıları kurabileceğiniz ve kafa avcılarına "ben buradayım" diyebileceğiniz sosyal ağ ve paylaşım şeysi.
  4 ... nuri kalender
 3. 3.
  genç ve yaşlı kodamanların buluşma yeri.
  7 ... kisladankampuse
 4. 4.
  zamanında üye olup baktığım bir boka da benzetemediğim site afedersiniz.

  yok millet iş falan bağlıyormuş yok acayip faydalıymış falan.
  5 -2 ... eurasia
 5. 5.
  ik uzmanları tarafından sıkça kullanılan bir sitedir.
  4 ... ta kendisi
 6. 6.
  burayı facebook gibi algılayıp burada bile kendi kompleks dolu yaşamını algılatmaya, hayran olduklarını ve blog servisini kullanmaya meyilli birtakım salakları gördükçe yaşamın tadına daha iyi varıyor, coca cola içmeden hayatın tadı sloganını kullanarak kendimden geçiyorum. boğazım yanıyor, gözlerim ışıldıyor, ağlarken gülmeye gülerken ağlamaya başlıyorum, bunun nedeni linkedin profiline ilkokul öğretmeni nebahat bilgin!i yazan salaklar değil niyazı yeğenim, onları oluşturan sistem.
  3 -1 ... emmagoldman
 7. 7.
  iş hayatının sosyal ağıdır.
  4 ... loversgrief
 8. 8.
  bana niçin mail atıp, beni niçin ağlarına almışlar anlayamadığım şeysi.
  1 ... dun gece radyodaki deli benim
 9. 7.
  çalışanlar için sosyal ağ.
  çok faydalı olduğu zamanlar olabiliyor. mesela görüşmeye gittiğiniz ik yöneticisinin geçmişte nerelerde çalıştığını görebiliyorsunuz. ya da şirketinizde sizden önce o görevi yapan kişiyi bulabiliyorsunuz. hiç ummadığınız kişilerin iş dolayısıyla birbirini tanıdığını farkedebiliyorsunuz.
  yine de girilmesi gerekenden daha çok bilgi girmemekte yarar var bu sitedeki profile. iş dünyası için oluşturulmuş bir ağ sonuçta. bir nevi cv.
  2 ... atgmuls
 10. 8.
  --spoiler--

  sizi linkedin'deki profesyonel profilime eklemek istiyorum.

  --spoiler--

  değişik bir yer.
  2 ... mendoza