bugün

entry'ler (144)

yengeç burcu erkeği

(bkz: yengeç burcu erkeğini elde etme yolları)

yengeç burcu erkeğini elde etme yolları

duygusaldır, ama ketumdur da bu tip. bu yüzden ona güven ortamı sağlayın.

ağlatmak.

ilgilenmek.

yengeç burca mensup erkekleri etkilemek için oluşturulan tavsiyelerdir.

bunlardan biri cömert olmaktır, çünkü yengeç erkekleri çok cimrilerdir.

thebiggraywolf

kibar tavrı için teşekkür ettiğim yazar. ben defalarca sen dememe rağmen o bana siz demekte ısrar etti. neyse.

makyaj yapan türbanlı

olmak istediği kişi olamamış hüzünlü insan.

emmagoldman

size kendimi ispatlamak zorunda değilim, sevgiler.

(bkz: kolay gelsin)

aynı anda üç erkek idare edeceklere öğütler

kırmızı elma nedir bilmiyorum da, abur cuburu kesin.

sen nerden buradasın salvador20, insanların senin yaptığın kıytırık tespitlere ihtiyacı olduğunu düşünecek kadar saf olamazsın değil mi?

eleştirmeye kasmayın, ben bunu sizin gibi ikiyüzlü ahlak polisleri için değil, kendini seven ne istediğini bilen kızlar için yazdım. siktir olun şimdi.

valla liseli gibi cafelere gidip oturmak benim için bir anlam ifade etmediğinden, ne bileyim neyse. o zaman siz de daha yaratıcı öğütler verin. sorunun değil çözümün parçası olmak varken???

neyse ataerkil gerizekalılarla uğraşamam. ataerkil gerizekalıların söylediklerini dinlemeyin. bu sizin hayatınız, nasıl istiyorsanız öyle yaşayın.

bir de zamanında söylemişim, şu gibi davranmasına izin vermeyin.

(bkz: #9013753)

bir de temel yanlışlardan birisi bu durumu pek tınlamamaktır. hafife alınacak bir durum değil arkadaşlar, hafife almayın.

hemcinslerime yardımcı olmak için bu olayın inceliklerini yazmaya karar verdim. çünkü bu olay kolay değil.

fazla ince düşünceli davranmayın. aklınıza estiği gibi davranın. hatta gayet aleksitimik olabilirsiniz böylelikle hepsini idare etmeniz gayet rahat olur .
hayatınız hakkında aşırı net saatler vermeyin. haftalık planlarınızı bilmesinler. mesela 3-5 arası kız arkadaşlarımlayım. 7'de şurdayım. gibi.
evinize çağırmayın
evinizin anahtarını vermeyin
2 ayrı telefon hattı kullanın. ikisinin adını da gördüğünde niye adım böyle diye şüphelenmeyecekleri bir şeyler yapın sevgililik nickleri vermeyin canııııııııııım hayatım bebeğim aşkım gibi. mümkünse soyadı uygundur adı soyadı da olabilir.
arkadaşlarıyla tanışmayın. ne kadar çok arkadaşla tanışırsanız o kadar kötü. düşünün sizi her yerde görebilirler
elele de kesinlikle tutuşmayın mümkünse pek dışarıda gezmeyin
düzenli olarak hepsine de mesajlar atın hal hatır sorun ama fazla yılışık olmayın
haftanın 1 gününü kendinize diğer günleri aralarında paylaştırın
4. başka bir erkek yapmayın

yeri geldiğinde eklemeler yaparım.

aynı anda üç erkeği idare etmek

bu eylemi gerçekleştirirken farklı hatlar kullanmak sorun yaratabiliyor, bu yüzden telefon sorununu çözerken en zayıf halka için daimi bir hat alın ve sadece o bilsin. telefon rehber sisteminde ise sadece soyad kaydedin. kaynak i. gibi.

telefon sorunu şöyle çözülecek eylemdir, birinin yanındayken diğeri aradığında "senin yanındayken bizi kimse rahatsın etsin istemiyorum" diyerek telefonunuzu kapatın.

üçünden herhangi birini bırakırsam çok üzüleceklermiş gibi görünüyorlar. bu yönüyle de dikkat çeken eylemdir. şöyleki, diğerlerinden haberdar olmasalar da mevcut ilgi sevgi skalasından dördümüz de gayet memnunuz.

"sen de onların idare ettiklerinden birisi olabilirsin" waaw, psikoloji dünyasına empati diye bir kavram kattığın için seni tebrik ediyorum. bu uludağ sözlükle sınırla kalmasın, başka yerlere daha yaz ki insanlar öğrensin.

orospu değilim, kendi paramı harcıyorum madden kimseyi kullanmıyor ya da incitmiyorum. poligamik hayatı seçtiğim için suçlu olduğumu düşünmüyorum.

"abazan kalmadılar en azından" cümlesinde geçen ironiyi ve espriyi anlayamayacak kapasitedekiler bu eylemde sadece idare edilmekle kalmayıp kullanılan enayi olurlar, üzgünüm ama gerçek bu.

mantıklı bir eylem, yaşam kısa. deneme yanılma en iyi yoldur.

birine seni seviyorum dedim, diğerine biraz ara verelim çok bunalıyorum dedim, birine de seninle evlenmeyi istiyorum aslında dedim. ve şu an çok mutluyum. abazan kalmadılar en azından.