bugün

bulaşmayın kardeş tavsiyesi.
giyim,teknoloji,aksesuar,ayakkabı vs.... gibi ürünleri kendi değerlerinden çok daha ucuza satan ve insanda her sabah kalkıp bugün ne indirime girmiş acaba diye bakmaya yönlendiren alışveriş delisi olmasını sağlayan online alışveriş sitesidir.
alışverişlerimde sorun yaşamadığım site.
Aradığım her şeyi laps diye bulduğum sürekli var olan indirimiyle bütçemi sarsmadan ayakta durmamı sağlayan sitedir kendisi.Bir de blogları var orayı da takip edince baya bir fikir sahibi oluyorum,güzel oluyor.
Kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken site. Reklamlarında verdiği slogan 'limango alışverişin zevki o' nasıl işkenceye dönüşür anlatayım.

arkadaşımın doğum günü vesilesi ile siteleri araştırıp hediye almaya karar verdim. Önümüz yaz olduğu için şık bir spor ayakkabı almayı düşündüm. Her zaman alışveriş yaptığım sitelerde modeller hoşuma gitmeyince internette sörf yaparken bu lanet site ile tanıştım.

bir çift ona almışken kendime de bir çift alayım dedim ve iki ayakkabı siparişini kredi kartımla ödedim tarih 7 mayıs. Onaylanan siparişimde ayakkabı kampanyası 10 mayısta sona erecek ve 1 hafta içinde teslim edilecektir mesajı aldım. Buraya kadar sorun yok. Nasıl olsa doğum günü 26 mayıs diyerek beklemeye başladım. Ve 10 mayısta sona eren ayakkabı kampanyası yapan bu firma 17 gündür daha ürünü kargoya bile vermiş değil. Arkadaşıma doğum gününde aldığım aceleden kıytırık hediyeyi ne ile telafi edebilirsiniz. Defalarca mesaj atmama rağmen neden geri dönmezsin limango.
alışverişi yapmadan önce yorumları okusaydım gerçekten hiç bulaşmazdım. twitter'da limango destek hattı diye kıytırıktan bir profil açmışlar,cevaplar fix: ''sipariş no gönderirseniz yardımcı oluruz' ve 'abuk bir cevabı mailinize gönderdik hede hödö...' tarzında. doğrusu bunlar lütfedip bana cevap dahi vermediler ya neyse... 4 ağustosta sipariş verdim,10 ağustosta sevkiyat başlayacak dediler fakat bugün halen tedarik aşamasında yazıyor. şimdi bu ürün ne zaman tedarik edilecek, ne zaman paketlenecek, ne zaman kargoya verilecek ve bana ulaşacak bilmiyorum. bir daha da kendisinden alışveriş yapmam bu kadar da netim.
şuan galatasaray kampanyası bulunmakta. Galatasaraylı arkadaşlara duyurulur.
geçenlerde converse aldım, normalde burdan alışveriş yapmam inşallah bir yamuk yapmazlar. converse orijinal ve zamanında gelirse aferin ama... bir yamuk yaparlarsa kuvvetle muhtemel boku yedim çünkü şikayetvarı, ekşiyi orayı burayı araştırdım. zamanla vaziyeti editleyeceğim.

edit: kargo dün elime ulaştı, ürünler orijinal sıkıntı yok.
3 5 dallamanın azimle sözlükte reklamını yaptığı site! siteyi tanıdığım güne de alış veriş yaptığım ana da...

Sitenin sabit mantığı sizin ürünü almanız ve anında ödeme yapmanız. normal şartlar altında bu andan sonra siz üzerinize düşeni yapmışsınızdır ama bu sitede böyle değil, artık 1 ay ürünlerin size yollanmasını beklersiniz. bu 1 ay içinde sözde e ticaret sitesi olan dolandırıcı firma sizin paranızı bir güzel kullanır. sonuç olarak 1 ay sonunda ne ürün elinize ulaşır ne para hesabınıza geri yatmış olur, elinizde olan tek şey firmanın adını duyduğunuzda içinizde oluşan küfretme isteğidir! aklınız varsa paranızı çöpe atın ama bu firmadan uzak durun. sözlük üzerinden düzenli reklamını yapan 3 5 dallamaya da inanmayın.

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/8137
10 lira hediye çekim var. ilk isteyenindir.
Elinde olmayan spor ayakkabıyı satan site. Yapacağınız işi sikeyim.

ayakkabıyı sipariş ederek kredi kartı ile ödeme yaptım. 15 gün sonra "maalesef stoklarımızda yok" diyerek parayı iade ettiler. Anama sövmesinden farkı yok.

Sonrasında hatalarını telafi etmek için 10 liralık indirim kuponu verdiklerini belirttiler.

benim moralimi bozan böyle kıytırık bir siteden 10 liralık indirim için hiçbir şey olmamış gibi alışveriş yapmaya devam edeceğimi düşünmeleri ayrı bir hakaret. Neyse işin özeti iki kez alışveriş yapayım dedim burnumdan geldi. Paranla rezil olmayı öğreten bir site.
sitenin düzenli takip edilmesi durumunda ciddi markaların ürünlerini hesaplı alabilirsiniz. mağazaların dükkan kirası neden sizin cebinizden çıksın!
14 gündür bir kıyafeti yollayamayan online alışveriş sitesi. benim gibi daimi müşterisine çok ayıp etti. kınıyoruz. *
aynı parfümü iki farklı fiyata indirimde gösteren kafa karıştıran alışveriş sitesi. bvlgari aqva marine 100 ml'lik parfüm bi 104 lira bi de 119 lira olarak satışa sunulmuş. orijinalliğinden mi şüphe duymalıyım yoksa doğrudan sitenin güvenilirliğinden mi ?
30 Mart 2015 itibari ile kapanan site.
sanırım batmışlar. hayırlısı olsun.
bir kere alışveriş yapmıştım buradan, ondan sonra da bulaşmamıştım. kargo ücretinden bile kâr etmeye çalışan bir firmaydı. ürünün gelmesi de 14 günü bulmuştu.

düşene bir tekme de benden.
zamanında çok iyi alışverişler yaptığım site, ürünler hep sitedeki gibiydi güvenilirdi, üzüldüm.
dün yemekten gelirken ofislerini boşaltıyorlardı. çalışanların yüzü düşmüş şekilde. hepsi kolilere özel eşyalarını doldurmuş çıkıyorlardı. noldu diye sordum kimse cevap veremedi. demek ki çok neşeli bir çalışma ortamları varmış ki derinden üzülmüşler. ne demeli işsiz kaldıklarına mı üzülmeli belkide hep aynı ortamda çalışmayı beklemelerine mi. böyle bir kriz ortamında. kimsenin başına gelmemesi dileğiyle.
30.03.2015 tarihi itibari ile faaliyetine son vermiş olan alışveriş sitesi.
(#19853509)

sen ilk müşterine böyle sorunlar yaratırsan paşa paşa kapıya kilidi vurursun tabi. sosyal medyanın gücünün farkında olmalıydı, en iyi reklam müşteridir.
Batmış diyorlar.
Batmıştır.
güncel Önemli Başlıklar