bugün

entry'ler (320)

sky gamblers

(bkz: #25241392)

islam uydurma ve insan ürünüdür

Ne güzel yazmışsın. Müslüman oldum sayende.

güzel oyunlar

android için en güzel 10 oyun

Savaş simülasyonu severler için birinci sıradaki oyun.
sky gamblers air supremacy #25241392

sky gamblers air supremacy

süper bir uçak simulasyonu oyunu. android, ios ve osx platformlarında oynanabiliyor. android de grafikler biraz kötü olsa da ios da ve osx de konsol kalitesinde grafiklerle oynayabiliyorsunuz. camping kısmını satın aldığınızda (2.99 dolar) multi player özelliğide açılıyor ve asıl oyunun zevkini o zaman anlıyorsunuz. oynadıkça puan topluyorsunuz ve rütbeniz artıyor. rütbeniz arttıkça daha iyi uçakları açıyorsunuz(30 dan fazla gerçek uçak var). ya da isterseniz direk en iyi uçağı satın alıp (uçaklar 0,99, 1,99 ve 2,99 dolar) en iyi pilotlarla uçabiliyorsunuz. oyunun içinde 4 yada 5 tane sadece para ile alınabilen uçak var. oyunun fiyatını ve kalitesini düşündüğünüzde zaten ben bu adamlara biraz yardım edeyim diyip o uçakları da satın alıyorsunuz.

oyun olarak şimdilik 2 adet camping kısmı var. tanesi 2,99. ne yalan söyleyeyim multi player kısmı o kadar iyi ki camping 2 yi satın bile almadım. multi player de capture the flag, free for all, team death match, last man standing, defend the base ve survival oyunları oynayabiliyorsunuz. bir odada en fazla 10 oyuncu oynayabiliyor böylece fazla karmaşa olmuyor.

oyunda herhalde 8 tane harita var. dağlardan tutun, denizler ve şehirler olan haritalar var. yüksek binların arasında uçup düşmanı kazaya zorlamak çok zevkli oluyor *

yuna alışmak biraz zaman alıyor. ilk başta iyi pilotlar sizi hemen öldürür. merak etmeyin kimse hile yapamıyor. sacdece biraz prtik yapmalısınız.

bu oyunu ilk çıktığı günden beri yaklaşık 3 yıldır oynayanlar var. genç ve orta yaşl bir çok oyuncu tanıyorum. hatta bir tanesi amerikada strip cub sahibi. facebook da fan sayfası var oyunun. yaklaşık 900 kişi var sayfada. herkes oyundaki ismi ile bir hesap açmış ve bu sayfaya katılmışlar. 3 yılda doğal olarak clanlar çıkmış ortaya. şu anda en iyi iki clan: ACE(Air Combat Elite) ve BOA(Barons of the Air). bunun dışında AFD, CAF, GR clanları var.

birde oyunda iki adet ufo uçak var. ama iyi oyuncular onları kullanmıyor. çok güçlü yapıldı bu uçaklar. o yüzden zevkli olmuyor oynamak. en iyi oyuncular filitreli odalar kurup normal uçaklarla oynuyorlar.

https://play.google.com/s...andaigames.sgas&hl=tr

https://itunes.apple.com/...upremacy/id505730036?mt=8

fan sayfası: https://www.facebook.com/groups/376554915697487/

konya

hakkında "yapılan etkinlikler, programlar ve konferanslar hep dindarlar için bu yüzden chp'li ya da herhangi bir solcuya hitap eden tek şey yok. " denilen şehir.

arkadaşım mal mısın. bütün chp li ve socuları gavur ilan ettin.

köylüleri niçin öldürmeliyiz

Çünkü götünüze değnek soktukları için.

köylülerin akp ye oy verme nedeni

sorunun kendinde değil de seçmende (hatta seçmenin zeka seviyesinde) arayan her parti (mensubunu) yi kara kara düşündüren nedenlerdir. dön de bir aynaya bakın demek lazım gelir bunu gibilere. ama gider evindeki dev aynasına bakar.

abd neden kuzey koreye müdahale etmiyor

Bir serzeniş. Çünkü bizim gibilerin gerçek bir diktatör örneğine ihtiyacımız olduğu için.

breaking bad ile yarışabilecek dizi

The wire. OZ

sarıgül den tüm öğrencilere ücretsiz ulaşım

Onu siktir et de aktarma bedava olsa ne hoş olurdu.

how i met your mother

Dünyanın en uzun düğünü galiba. 3 yılda anca bitti.

sike sürülecek aklı olmayanların adamdan sayılması

Tek tepkileri sokakları talan etmeleridir. Madeni birsey bekleyemezsin.

30 martta akp yüzde 45 oy alırsa olacaklar

Döviz düşer biraz. Borçlanma faizi de düşer.

defne samyeli

iftiraya uğrayanların sonuncusu. sonradan bakıp bakıp utanacaksınız yazdıklarınıza. yapmayın. etmeyin.

akp çaldı sattı ama türkiye yi de adam etti

sadece son kısmı doğru olan cümlecik. her türlü.

18 mart 2014 ak parti reklamı

world war z yi hatırlatmıştır.

istanbul da chp ye oy versen ne değişecek

sarıgül ün istanbul raylı sistem projesini görmemişler bilemez. adamlar paint de çizdiler lan.

berkin elvan

Genç yaşta ölmüş çocuk. Bu çocuğun katili onu öldüğü yerde kullananlardır.
Fakat başlığa girilen girilerin günden güne düşmesi bana başka birşey hatırlatıyor. Ölüsünü kullandılar Şimdi çöpe attılar gibi bir samimiyetsizlik.

izmir in chp elinde inim inim inlediği gerçeği

bostanlıda hizmet "iyi"(göreceli kavram) iken şemiklerin, demirköprünün hala varoş yeri olması, karşıyakaya kıyasla çiğlinin daha az hizmet alması (bazır yerlerde çöpler toplanamıyor şu an, grev varmış) ile de desteklenebilecek durum. bucaya falan hiç girmeyeyim zaten.