bugün

güveni simgelediği söylenen çiçek türü.

7 tanesi 80 ytl cıvarında an itibari ile.

bu kadar param var yiyosa güvenme hesabı.
hanımlara her gün gönderilmesi gereken çiçektir. *
güvenden öte zenginliği tescilleyen çiçek türü.. yenilmez sadece bakılır koklanır.. bunun yerine 5 kilo biftek kanımca daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir hediye olacaktır.
uranyumun kankası, lityumun öz be öz kardeşi element.

Periyodik cetvelin hemen köşesine gecekondu apart dikmiş elementtir.
kızın kalbine giden yol biftekten değil, bu çiçekten geçer. *
kızın kalbi nerdeyse orda olanlar iyi bilir.
zambakgillerden Soğanlı bir bitkidir.
çok güzel kokan bir çiçektir.
bu çiçeği s.kim dedirten çiçektir kendisi .
haftaya bir sürü çizip teslim etmem gerek , ama sikindirik çiçeği bir türlü çizemiyorum .
robbie williams elinde lilyumla gelse kabul etmem o kadar yani .

p.s : abartmada abartma aramayın gençler !
bugün aldım bu çiçeği..
bembeyaz,mis kokulu, güzel çiçek..her kokladığımda sanki onu kokluyormuşcasına doyamadığım,artık yeri hiç değişmeyecek olandan bir çiçek...
bugün çöpe tarafımca atılan solduğundan mütevellit tabi ki, adını bile bilmediğim ama hayatımın bir yerinde varlığını sürdürmüş beni mutlu etmiş çiçektir ona eşlik eden kırmızı güller ve kalpli süslemeleriyle.çocuğa biraz yüz versem daha bunlardan gönderir miydi diye düşüncelere gark ettiren çiçektir de kendisi.
son zamanlarda moda olmuş çiçeklerden.
en temiz ve güzel görünümlü olanlar beyazlar galiba.
bir çeşit çiçek. görür görmez bundan süper gelin çiçeği olur dediğim çiçek türü.
Sevdiğim tek çiçek.

Aynı zamanda beyaz olanı bilmediğim bir anlam taşır.
kır çiçeğinin hormonlusu, zamanında hıyar gibi alıpta bir kıza vermişliğim vardır. ve %100 eminim ki o gün hatun benden ayrıldıktan hemen sonra sokağın herhangi bir köşesindeki çöp konteynerinin içine sallamıştır. fiyatının yüksek olmasından ziyade başka bir değeri yoktur. zaten kızların gözünde hiçbir çiçeğin değeri yoktur. iki şeyin değerine bakarlar bir erkeğin cüzdanıdır, diğeri de çok afedersiniz mal olan kızların gözünde prim yapan erkeklerin piçliğidir. lilyumunu yiyim ben...
en sevdiğim çiçeklerden. çok da etkilidir *
Elfen lied animesinin her seferinde ağlatan openingi dir.
(bkz: zambak)
Tam bir sene sonra yeniden acmis cicektir. Kendisini ozletmistir. Kisa sure de olsa hosgelmis...
görsel

görsel
ismi bir elementi andıran bir tür çiçek.
ismi bir elementi çağrıştıran çiçek.
elfen lied adlı animenin açılış şarkısıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=pn-JAkLCb78
Bir hayli heybetli üreme organlarına sahip, geçmeye yakın kötüleşse de mükemmel kokan, nam ı diğer Zambak.