Advertisement

 1. 1.
  six feet under'da lisa karakterini canlandıran oyuncu. ayrıca arizona dream'de de oynamıştır. garip, hüzünlü, hafif de psikopat bir havası vardır.
  1 ... sassy girl
 2. 2.
  arizona dream'den tanıdığımız oyuncudur. başka da dişe dokunur, akılda kalır bir filmini izleyemesek de bahsi geçen filmdeki 'grace' karakteri gönüllerde taht kurmuştur.
  1 ... benimadimmesmecon
 3. 3.
  arizona dream de harika mimikleri harika oyunculuğuyla hep aklımda kalacaktır...tanrım sigarayı içerken dudaklarını süzüşü...axel e asılırken .oldukça iyiydi.
  1 ... madam henry
 4. 4.
  wikipedia'da "public enemies" filminde rol aldığı yazan ama aslında rol almayan oyuncu:

  http://en.wikipedia.org/w...ublic_Enemies_(2009_film) *

  kendisinin bir hayranı olaraktan bu filmde izlemeyi çok isterdim doğrusu, gerçi kendisi kalbimizde arizona dream'deki "grace" karakteriyle taht kurmuştur ama yeni projelerini de merakla beklemekteyiz. tabi garace rolunde iken lili ablamız 26 yaşındaydı şu an 42 yaşında. bu yüzden canlandırdığı hiç bir karaktere grace'e olan hayranlığım kadar hayran olamayacağımdır.

  http://images.absolutenow...m/rp/Taylor_JS0093758.jpg
  ... madrid ulku ocaklari reisi
 5. 5.
  arizona dream ile hayatıma giren muhteşem oyuncu. o burun hareketleri falan çok iyidir. istediğinde çok çekici bir bayan istediğinde tam bir baş belası olabilir.
  ... lidyalidya
 6. 6.
  arıza karakterlere ilgili biri olarak grace'li sahneleri tekrar tekrar izlememe neden olmuş kişidir.
  ... loliyana