1. 1.
    lider devlet bahçeli
    1 ... dirilis yarinlara kaldi
  2. 2.
    gazi mustafa kemal atatürk' ün siyasi politikasını izleyen asrın lideri.

kurtuluş savaşı sonrası yapılan pakt ve antlaşmalara baktığınızda, iyi kötü düşman dost dinlemeden tüm ülkelerle türkiye' nin devamlılığı için, sınırlarımız için ittifak kurulmuştur.

değerli arkadaşlar; biz hain bir darbe teşebbüsü atlattık. o gün genel merkezin tüm ışıklarını yaktırıp hainlerle çatışan kişi, bugün de ülkesinin bekası için, devletin devamlılığı için devlet rolünü üstlenmiş bulunmakta.

var ol türkmen beğim.
    -7 ... lider teskilat doktrin
  3. 3.
    Siyasi politikada bırakacaktım. Dur sabret dedim. Asrın lideri deyince yuhammmınaa diye bıraktım. Gözümden yaş geldi amk.
    ... serdarsl06
  4. 4.
    galileo' da dünya dönüyor dediğinde herkes gülmüştü. değerli arkadaşlar; doğruların er ya da geç ortaya çıkmak gibi pis bir huyu vardır.

devlet millileşecek.
    -1 ... lider teskilat doktrin
  5. 5.
    dünyanın en kısa fıkrası.
    1 ... muhendis tarihci
  6. 6.
    lider adaletlidir. adaletli olduğu için merhametlidir. merhametle hareket eden her lider istikametlidir. dünden bugüne söylediği her şey harfi harfine çıkan, devletin devamının sıkıntıya düştüğü her vakit oy, iktidar gözetmeden sorumluluk alan kişidir devlet bahçeli. zira bu husus birilerine yaranma mevzusundan ziyade keskin bir imanın neticesi olarak vuku bulmaktadır. bozkurtların seninle...

hareketin lideri, lider devlet bahçeli.
    3 -3 ... lider teskilat doktrin
  7. 7.
    lider dediğin dava arkadaşlarıyla iç içe olur, odasına kapanıp tv izlemez, iştişare etmeden karar vermez. partiyi göz göre göre yok edene destek verenlere yazıklar olsun.

türkeş'in tırnağı olmayacak adama 20 sene destek verdim, bana da yazıklar olsun.
    2 -1 ... ateistvaiz
  8. 8.
    artık o bir erdoğancı. ahaha.
    ... ebu fesat
  9. 9.
    darbe gecesi kümes kümes gezen böyükk adamlar vardı. lider ise genel merkezin ışıklarını baştan sona açıp, çatışarak kendisini almaya gelenlere '' türk' ün karargahını'' hibe etmedi.

bu duruş, bu şeref bize yeter hamdolsun.
    1 -3 ... lider teskilat doktrin
  10. 10.
    tamam.

hala darbe diyor, bırakın bu akp ağızlarını artık, baymayın.
    2 ... ateistvaiz