bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Güney Koreli teknoloji üreticisi LG için 2013 yılı önceki yıllara oranla çok daha iyi geçti. Rekor kar açıklayan şirket, akıllı telefon ve tablet arenasında da kendine saygın bir yer elde etmeyi başardı. Özellikle ülkemizde oldukça beğeni toplamayı başaran akıllı telefonu G2 ile başarılı bir çizgi çizen LG'nin kıvrımlı ekrana sahip ilk akıllı telefon G Flex güncellenecek mi?

  Dev ekranlı akıllı telefonun kendine göre hayranları mevcut. Cihazın devam modelinin tanıtılmasını isteyen kişi sayısı da azımsanamayacak seviyede. Bu kişileri sevindiren haber sızıntı devi @evleaks'ten geldi. @evleaks'e göre 2015 yılının başında, muhtemelen Şubat ayı içerisinde tanıtılacak olan telefon, öncülünü aratmayacak.
  1 ... dede korkutun torunu
 2. 2.
  lg g flex 2

  Canavar gibi telefon olmuştur. 3 gb ram, s810 işlemci ve 5.5 inç fhd ekran. 2gb ramli versiyonu da var.

  Ayrıntılar için;

  http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=101241541
  ... orjinaldeli
 3. 3.
  android 6.0 marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlanan snapdragon 810 gibi güçlü bir işlemci ve adreno 430 gibi bir grafik işlemciyle piyasaya sürülen 2gb lpddr4 ram sahibi amiral gemisi.

  tabi bu özelliklerine rağmen lg'nin güncelleme politikasında doğru düzgün yer bulamamış bunca zaman sonra ancak güncelleme alabilmiştir. öte yandan boot loader kilidini açmayarak diğer geliştiricilere de şans vermemektedir yeni sürümler ve modlar konusunda.

  telefonun kendisine gelirsek estetik, duruş ve tasarım olarak zirveye ulaşmış diyebilirim. quick charge 2.0 ile zamandan tasarruf edebilir lg g4 kadar olmasa da yinede başarılı olan kamerasıyla oldukça güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz. cihazda lg g3 ve g4 teki gibi ois bulunmakta. ön kamerası maalesef orta seviye ve ahım şahım değil. lg g3, g4 g5 ve v10'un aksine 2k yerine fhd çözünürlük kullanılması batarya performansını olumlu yönde etkiliyor.
  telefonun işlemcisi hakkında aşırı ısınma problemlerinden bahsediliyor ancak g2, g3 ve g4 teki ısınma oranından daha düşük bir ısınma var. telefona ısınmıyor demek yalan olur ancak el yakan türden bir ısınma değil.

  cihazın kronik problemine gelirsek, cihazın eğilip bükülebilmesine de sebep olan p-oled ekran maalesef düşük ekran parlaklıklarında pikselleşmelere sebep oluyor ve hatta bu yüzden telefonu gece vakti karanlıkta kullanmanız halinde ayarını en düşüğe çekseniz dahi gözünüze çok yüksek parlaklık geliyor. bu pikselleşmelere sunulan çözüm maalesef parlaklığı arttırmak. bunun yanı sıra bazı serilerde ekranda sarı lekeler bulunmakta. bir çok kullanıcı küçük boyutlu olanlarını çok fazla umursamasa bile bazı ekranlarda büyük boyutlarda olanlarla da karşılaşılmış.

  telefonun çıkış fiyatı her ne kadar 2600 civarında olsa da bir kaç ay öncesine kadar hepsiburada gibi yerlerde lg türkiye garantisiyle 1200 liraya kadar düşmüştü. şimdilerde ise lg türkiye garantili pek fazla bulunmuyor.

  söylemeden edemeyeceğim, gözünüz bu telefona alıştıktan sonra düz ekranlı telefonların ekranı gözünüze dışa doğru bombeliymiş gibi geliyor. *

  lg g flex 2
  ... sinjaap
 4. 4.
  bu yardımcı işlemci olayını çok sevdiğim telefondur. almayı düşünüyorum. sony xperia m4 aqua arasında gidip geliyorum.
  ... atabaka