bugün

Kanyon'da ve karaköy'de mağazası bulunan marka. Defileleri ve party leri bu kadar kısa süre olmasına rağmen benim için efsane oldu açıkçası piyasada 10. Yılında neler yapıyor olacak merak içindeyim. Bünyamin i benjamin yapayım belki tutar deseydi biri bana gülerdim açıkçası fakat düzgün pr (l'appart farkı) ve yaratıcı fikirlerle şimdiden fark yarattı. Ciddi bir merakla geleceğini bekliyorum.
Beşiktaş ile anlaşma sağlayan giyim firması. ilk başta ben de yabancı bir firma zannetmiştim ancak Türk firmasıymış.

Kartal yuvasında 29-39 en fazla 49 tl’lik tshirtler varken les benjamins ürünleri 85-449 tl arasında satılmaktadır.

Hoşuma giden bir tshirtü aldım ve hak edip, etmeyeceğini göreceğiz. Aldığım 109 tl ile en ucuzlarından idi.

Ürünle ilgili deneyimimi buraya editleyeceğim.

görsel
öhümm öhümmm buyrun benim!
(bkz: huxel)
görsel
coca cola ile yaptigi is birligini asiri begendim ve gurur duydum. urunlerdeki o hali deseni ayrintisi da ayri bir olay. insanlar pahaliligindan yakiniyor ama sonucta gucci gibi luxury street wear marka oldugundan fiyatlar gayet normal. hitap ettigi kesim belli cunku.
bunu alan evde cocacola tabağı kullanır.
Türk markası.

istediği kadar globalleşsin, kıyafetlerini dünyaca ünlü kişiler giysin kalitesi global markalara göre düşüktür.

Sahibi bünyamin aydın kendi ürünlerini nadir giyer kendisi carhartt, dickies gibi markaları tercih ediyor millete de kalitesi düşük markasını iteliyor.
Fiyatlarına göre kalitesiz marka.

Kimse aynı fiyata lacoste, carhartt, jordan, champion, stüssy vs markalar varken bu markaların çeyrek kalitesinde olan les benjamins’i tercih etmez.
influencer markası. tasarımları da parasını kesinlikle hak etmiyor.
Saçma sapan dizaynları olan marka.
Benjamins donun görünüyor benjamins. Ata demirer'in üstünde gördüğüm birkaç ürünü hoşuma gitmişti. Pek hakim olduğum bir marka değil. Beymen'de görmüş idim.