1. 1.
  ABD başkanı John F. Kennedy'ye suikast düzenlediği iddia edilerek tutuklanan eski bir deniz piyadesidir. Oswald iki el ateş etmiştir ama başkan John F. Kennedy'nin vücudunda 8 yara izi bulunmuştur. Ancak komisyon Oswald'ın bu suikasti tek başına gerçekleştirdiği sonucuna varmıştır.
  6 -2 ... dibi dibi rek
 2. 2.
  kennedy'nin katili olarak tutuklanan ve esrarengiz bir şekilde dallas polis merkezinden hapishaneye nakledilirken yeraltı otoparkında vurularak öldürülen şahıs. eski bir deniz piyadesidir kendisi.şiddetle (bkz: derin devlet)
  1 ... leper
 3. 3.
  babasını görememiştir.
  2 ... gugutka
 4. 4.
  kim olduğu bugün bile tam olarak bilinmeyen, 22 kasım 1963 tarihinde saat 12:15'de tarihin en büyük faili meçhul cinayetinde adı ''zanlı'' olarak geçen, CIA adına çalıştığı ve kendisini komünist olarak tanıttığı söylenen, 23 yaşında ABD'nin 35.başkanı John Kennedy'i öldürme iddiası ile mahkemeye çıkarılırken Jack Ruby tarafından öldürülen, Mossad ajanı Clay Shaw ile olan karanlık ilişkisi hala tartışılan ve bir türü cevapsız soruyla birlikte mezarda çürüyüp gitmiş olan sansasyonel kişilik..
  1 ... hazreti muz
 5. 5.
  deniz piyadesindendir bu eleman. pompalıyla suikast düzenlemenin taşak istediğini söylüyor ve tebrik ediyorum.
  2 -1 ... yafesibninuh
 6. 6.
  an itibarı ile ntv'de haberi geçen şahıstır..adamın tabutu bile 80 bin dolara satılmış bir müzayede sırasında...

  lee harvey oswald

  lee harvey oswald

  lee harvey oswald
  1 ... hazreti muz
 7. 7.
  pompalıyla falan suikast düzenlememiştir..pompalı tüfek ile suikast mi işlenir ? adamı güldürmeyin..

  bolt action mekanizmalı yivli bir sniper tüfeği olan mannlicher carcano ile suikast düzenlediği iddia edilmiştir..ancak bu sadece bir iddiadır..daha sonradan ortaya çıkan deliller,suikasti birden fazla keskin nişancının işlediğini ortaya çıkarmıştır..ama katiller hiçbirzaman bulunamamıştır..

  http://www.youtube.com/watch?v=XnbkCqrbrqk+
  1 -1 ... hazreti muz
 8. 8.
  jfk'nin beynini dağıtmış über yakışıklı ve karizmatik marksist, jfk taraftarı, amerikan milliyetçisi(!?) bir yahudi tarafından öldürülmüştür.
  -2 ... thug for motherfucking life
 9. 9.
  mahkeme yolunda öldürülmüştür.
  ... sehnsucht
 10. 10.
  jfk filminde gary oldman tarafından canlandırılmış şahıs.
  1 ... abber1ine