bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Anlamı “Küçük Marsilyalı” olan fransız markasıdır. Duş jelleri, dudak bakım ürünleri, katı-sıvı sabun, vücut bakım ürünleri vs üretiR. Aynı zamanda Türkiyede watsons ve bath and body works mağazalarında ürünlerini bulabileceğiniz markadır.
  2 ... geri gelen mektup
 2. 2.
  macar salamlarına deli olduğum marka.
  ısrarla isteyin.
  -2 ... the godfather
 3. 3.
  Beyaz şeftalili duş jeli var ki efsane gerçekten.
  1 ... scorpione
 4. 4.
  duş jellerinin kokusu gerçekten müthiş. gerçi bütün ürünlerinin kokusu müthiş. sadece saç bakım ürünleri (şampuan vs.) ve vücut nemlendiricilerinin performansı ortalama. fiyat sizi kurtarıyorsa alın, çünkü avrupa'da kesinlikle o kadar da pahalı satılan ürünler değil. (ben tr fiyatlarını çok yüksek buldum.) marketlerde bazen ikisi bir arada kampanyalar oluyor, ben işte o zaman duş jellerini, saç kremlerini filan götürüyorum. normalde full fiyat ödeyeceğim bir marka değil. tek bir istisna: lavantalı doğal sıvı sabunları tek kelimeyle müthiş. geleneksel bir reçeteye göre üretiliyor ve gereksiz hiçbir kimyasal içermiyorlar. ben o kadar bayıldım ki yüzümde bile kullandım. cildi biraz fazla kurutması haricinde hiçbir zararını da görmedim, çok mis geldi bana.
  1 ... ashtarte
 5. 5.
  Tatlı bademli sıvı sabunu sümük gibi uzayan marka. Tamamen katkısız bir sabunları daha var ki bana ağır geldi. Fazla aşındırıp kurutuyordu. Tatlı bademli olan o açıdan iyi ama pis pis uzaması ürünü sevimsiz kılıyor. Johnson & Johnson'a konuyla ilgili email attım ama 1 haftadır onlardan da tık yok. Ona göre alıp kullanın.
  ... jim peterik
 6. 6.
  Duş jellerinde efsane yaratan bir marka. Vücut kremleri de oldukça iyi. Henüz şampuanlarına rastlamadım ve kullanmadım. Lakin duş jelleri kokuları ve dokuları açısından oldukça rahatlatıcı. Vanilyalı el sabunları da güzel. Jojoba içeren kremlerini de sevmedim diyemem.
  1 ... yagmurun rengi
 7. 7.
  sadece dudak nemlendiricisini kullandığım marka. duş jeli kokusu çok övülmüş. ben de dudak nemlendiricisine bayıldım o anlamda ama onun dışında çok iyi diyemiyorum.
  tabi en azından daha doğal.
  -2 ... bedeviye
 8. 8.
  ivy tırt çıkınca duş jellerine sardığım marka.
  ... kubrick degil kubrickstra
 9. 9.
  "Lö pöti marseye"

  2006 yılında johnson & johnson tarafından satın alınmış firma.

  Ürünleri oldukça low costdur ve l'oreal, haci şakir tipi markalar gibi cilt ve vücut sağlığınızı hatta doğayı pek takmaz.
  Yurt dışında carrefour tipi genel tüketim mağazalarında satılır.

  Silikon, paraben, quaterner ammonium, sülfat vs bolca bulabilirsiniz içeriklerinde.

  Lüks vs asla değil tıpkı maybelline ve l'oreal gibi ithal malları biz türklere iki kat daha pahalıya satıyorlar sadece. Ve daha prestijliymiş gibi tanıtıyorlar.

  En güzeli zeytin yağı bazlı klasik (sert) sabunlar.

  Doğal saponifikasiyon sonucu elde edilmiş sabun bulursanız hele. Müthiş.

  Tabi le petit marsellais'nin diğer sabun markalarından pek bir farkı yok cruelty free- veya petroşimik kimyasalsız ürün prensibiniz yoksa. Hatta genelde hoş kokuları ve "nemlendirici" güçleri düzgün olur.
  1 ... pembe inci tanesi
 10. 10.
  Sabun, duş jeli, vücüt losyonu tarzı vücut bakım ürünleri üreten marka.

  Duş jelleri diğer duş jellerinin aksine çok kolay durulanıyor ve yumuşacık yapıyor. ilk defa bir duş jelinden memnun kaldım.
  1 ... brokoli gibi