bugün

Anlamı “Küçük Marsilyalı” olan fransız markasıdır. Duş jelleri, dudak bakım ürünleri, katı-sıvı sabun, vücut bakım ürünleri vs üretiR. Aynı zamanda Türkiyede watsons ve bath and body works mağazalarında ürünlerini bulabileceğiniz markadır.
macar salamlarına deli olduğum marka.
ısrarla isteyin.
Beyaz şeftalili duş jeli var ki efsane gerçekten.
sadece dudak nemlendiricisini kullandığım marka. duş jeli kokusu çok övülmüş. ben de dudak nemlendiricisine bayıldım o anlamda ama onun dışında çok iyi diyemiyorum.
tabi en azından daha doğal.
ivy tırt çıkınca duş jellerine sardığım marka.
"Lö pöti marseye"

2006 yılında johnson & johnson tarafından satın alınmış firma.

Ürünleri oldukça low costdur ve l'oreal, haci şakir tipi markalar gibi cilt ve vücut sağlığınızı hatta doğayı pek takmaz.
Yurt dışında carrefour tipi genel tüketim mağazalarında satılır.

Silikon, paraben, quaterner ammonium, sülfat vs bolca bulabilirsiniz içeriklerinde.

Lüks vs asla değil tıpkı maybelline ve l'oreal gibi ithal malları biz türklere iki kat daha pahalıya satıyorlar sadece. Ve daha prestijliymiş gibi tanıtıyorlar.

En güzeli zeytin yağı bazlı klasik (sert) sabunlar.

Doğal saponifikasiyon sonucu elde edilmiş sabun bulursanız hele. Müthiş.

Tabi le petit marsellais'nin diğer sabun markalarından pek bir farkı yok cruelty free- veya petroşimik kimyasalsız ürün prensibiniz yoksa. Hatta genelde hoş kokuları ve "nemlendirici" güçleri düzgün olur.
Sabun, duş jeli, vücüt losyonu tarzı vücut bakım ürünleri üreten marka.

Duş jelleri diğer duş jellerinin aksine çok kolay durulanıyor ve yumuşacık yapıyor. ilk defa bir duş jelinden memnun kaldım.
indirim vardı sabunlarını aldım. Muhteşem kokuyorlar.
reklamlarını ne zaman duysam löpeti marse eden şeklinde algıladığım marka açık ve net.
Kokulari Cok güzel kokuyor olsa da vücutta kalıcılığı pek başarılı olmayan marka. Banyodan çıktıktan sonra ortada koku kalmıyor pek.
pahalı olan marka.
insanın yiyesi geliyor.
logosundaki çocuk benim çocukluğum sanki, özensiz pantolon baskılanamamış tavırlar.
ait ve 2006'da Johnson & Johnson tarafından satın alınan bir fransız sabun, duş jeli ve şampuan markasıdır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Le_Petit_Marseillais