bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    italyan bir kız ismi,klasik olmasına rağmen çok güzeldir...
    ... selmagezinir
  2. 2.
    aynı zamanda romanya ve ispanya'da da sıklıkla kullanılan bir bayan ismidir ve benim biricik eşimin adıdır... *
    ... beelzebub
  3. 3.
    peter freund'un başta kendi oğulları için yazdığını söylediği çocuk kitabı.Resmen 'Ben Harry Potter özentisiyim' diye bağırmasaydı güzel bir kitap sayılabilirdi.
    ... tazmaniann
  4. 4.
    avustralya'li post - rock grubu.
    radio swan is down isimli bir albumleri bulunmaktadir. post rock severlerin dinlenmesi tavsiye olunur.
    ... faaip de oiad
  5. 5.
    içinde aura geçen her kelime için büyük öneme sahip kelime, isim vb.
    -1 ... melankolik
  6. 6.
    Unlu yazar Nabokov'un tamamlamaya omrunun yetmedigi, dolayisiyla ailesine bu calismasini yok etmelerini vasiyet ettigi son romaninin adidir. Ancak bu roman, ailesi tarafindan yok edilmeyip bir Isvicre bankasinin kasasinda otuz sene bekletilmistir. New York Times'in dun verdigi habere gore, Nabokov'un oglu Dimitri Nabokov babasinin son romanini yayinlatmaya karar vermistir.
    ... allame
  7. 7.
    hafif ve cok hos kokan bir parfümdür. her mevsime uyum saglar ve nedense istisnasiz bütün erkekleri etkileyen bir kokudur. ne kadar gerceklik payi var bilemem ama feromon icerdigi söyleniyor.
    ... nili84
  8. 8.
    temmuz 2008 ciki$li olagandi$i guzellikte benjamin wetherill albumu. oh sorrow, folds in the curtain, black waterside filan.. insan degil herif.
    ... ceviz agaci
  9. 9.
    francesco petrarca'nın adına 300küsür şiir yazdığı gizemli kadın.
    ... benn v2
  10. 10.
    gene bana hüsran, gene tierney.
    ... ruhi bey