bugün

italyan bir kız ismi,klasik olmasına rağmen çok güzeldir...
aynı zamanda romanya ve ispanya'da da sıklıkla kullanılan bir bayan ismidir ve benim biricik eşimin adıdır... *
peter freund'un başta kendi oğulları için yazdığını söylediği çocuk kitabı.Resmen 'Ben Harry Potter özentisiyim' diye bağırmasaydı güzel bir kitap sayılabilirdi.
avustralya'li post - rock grubu.
radio swan is down isimli bir albumleri bulunmaktadir. post rock severlerin dinlenmesi tavsiye olunur.
içinde aura geçen her kelime için büyük öneme sahip kelime, isim vb.
Unlu yazar Nabokov'un tamamlamaya omrunun yetmedigi, dolayisiyla ailesine bu calismasini yok etmelerini vasiyet ettigi son romaninin adidir. Ancak bu roman, ailesi tarafindan yok edilmeyip bir Isvicre bankasinin kasasinda otuz sene bekletilmistir. New York Times'in dun verdigi habere gore, Nabokov'un oglu Dimitri Nabokov babasinin son romanini yayinlatmaya karar vermistir.
hafif ve cok hos kokan bir parfümdür. her mevsime uyum saglar ve nedense istisnasiz bütün erkekleri etkileyen bir kokudur. ne kadar gerceklik payi var bilemem ama feromon icerdigi söyleniyor.
temmuz 2008 ciki$li olagandi$i guzellikte benjamin wetherill albumu. oh sorrow, folds in the curtain, black waterside filan.. insan degil herif.
francesco petrarca'nın adına 300küsür şiir yazdığı gizemli kadın.
gene bana hüsran, gene tierney.
küçük ev dizisindeki küçük,çilli,turuncu kızın adı.
bir alman dergisi.
güvenlik görevlisine d&r nerede diye sorduğumda, ''d&r yok, remzi kitapevi bi üst katta'' yanıtını aldığım, antalya'da bulunan alışveriş merkezi.
antalya lara da bulunan bir alışveriş merkezidir.
bat for lashes ın inanılmaz iyi şarkısıdr. uzaklara daldırır.
bat for lashes'ın muhteşem şarkısı. defalarca dinlenesidir.
http://www.youtube.com/watch?v=2Gjg2Es9_FI parçayı armağan ettiğim değerli yazar.
entrymi beğenmiş yazar. burdan neden yepyeni arkadaşlıklar çıkmasın? şaka lan şaka. ahaha.
saygı duyduğum, entrylerini oldukça beğendiğim yazar.
(#18255089) entarisini okuduktan sonra uludağ'da bir süre yazma kararı aldığım yazar ama yazdıklarına açıklık getirmeli. böyle yazınca kafa karıştırmaktan başka bişey yapmamış.entride dedikleri doğruysa ortam çok kötü karışır ama doğru değilse var mı itirazı olana iftira atılmış oluyor. o zaman ben de internette her okuduğumu gelip yazayım burada amk.
kendi dediğini kendi yapmaktan aciz yazar. sahibim beni senin nickaltına yolladı.. nelerle uğraşıyoruz allah'ım ya. bana okuduğunu anlamayan bıdıbıdı demiş ama kendisi okuduğunu bir gram anlamamış. ben o dul karının nasıl bi kaşar olduğunu en iyi bilenlerdenim merak etme. ama var mı itirazı olanla o aynı kişi mi bu konuda şüphelerim var. eğer ikisi aynı kişi değilse var mı itirazı olana iftira atılmış oluyor. ama ikisi aynı kişiyse sevdiğimiz saydığımız bir abimize kötü bir iftira attı, onun hesabını sormak kolaylaşacak. ben bunu düşünerek dedim yani senin ne anladığın umrumda değil.

edit: bu entariyi iyi sakla sayemde nickaltındaki entari sayısı kabarıyor.
ortaokulda serisini bir cirpida okudugum ergen kitabi. aslinda okurken baya sardigini hatirliyorum ama simdi dusununce fantastik baska bir sey okusaymisim daha faydali olurdu dedim.
güncel Önemli Başlıklar