1. 23.
    ortaokulda serisini bir cirpida okudugum ergen kitabi. aslinda okurken baya sardigini hatirliyorum ama simdi dusununce fantastik baska bir sey okusaymisim daha faydali olurdu dedim.
    ... benimkalbimiyi
  2. 22.
    kendi dediğini kendi yapmaktan aciz yazar. sahibim beni senin nickaltına yolladı.. nelerle uğraşıyoruz allah'ım ya. bana okuduğunu anlamayan bıdıbıdı demiş ama kendisi okuduğunu bir gram anlamamış. ben o dul karının nasıl bi kaşar olduğunu en iyi bilenlerdenim merak etme. ama var mı itirazı olanla o aynı kişi mi bu konuda şüphelerim var. eğer ikisi aynı kişi değilse var mı itirazı olana iftira atılmış oluyor. ama ikisi aynı kişiyse sevdiğimiz saydığımız bir abimize kötü bir iftira attı, onun hesabını sormak kolaylaşacak. ben bunu düşünerek dedim yani senin ne anladığın umrumda değil.

edit: bu entariyi iyi sakla sayemde nickaltındaki entari sayısı kabarıyor.
    -1 ... kupon gene yatti murteza abi
  3. 21.
    (#18255089) entarisini okuduktan sonra uludağ'da bir süre yazma kararı aldığım yazar ama yazdıklarına açıklık getirmeli. böyle yazınca kafa karıştırmaktan başka bişey yapmamış.entride dedikleri doğruysa ortam çok kötü karışır ama doğru değilse var mı itirazı olana iftira atılmış oluyor. o zaman ben de internette her okuduğumu gelip yazayım burada amk.
    -1 ... kupon gene yatti murteza abi
  4. 20.
    saygı duyduğum, entrylerini oldukça beğendiğim yazar.
    1 ... piskolata erkegi
  5. 19.
    entrymi beğenmiş yazar. burdan neden yepyeni arkadaşlıklar çıkmasın? şaka lan şaka. ahaha.
    1 ... delicious
  6. 18.
    http://www.youtube.com/watch?v=2Gjg2Es9_FI+ parçayı armağan ettiğim değerli yazar.
    1 ... hasmet ibriktaroglu
  7. 17.
    bat for lashes'ın muhteşem şarkısı. defalarca dinlenesidir.
    ... laura
  8. 16.
    bat for lashes ın inanılmaz iyi şarkısıdr. uzaklara daldırır.
    ... jack rich
  9. 15.
    antalya lara da bulunan bir alışveriş merkezidir.
    1 ... metabolic
  10. 14.
    peter freund tarafından yazılmış komedi(!) kitabı. adam resmen yüzüklerin efendisi'yle harry potter'ı karıştırmış arkadaş. ben j k rowling'in yerinde olsam telif hakkından dava açarım, o derece...
    ... lightforever