bugün

entry'ler (109)

tatil

herkesin başka zamanlarda yaptığıdır.
önce şunu yazmıştım silmişler: benim için yarın sabah yola çıkmakla başlayacak olandır. şubattan beri bu anı bekliyorum gelsin artık.

kupon gene yatti murteza abi

büyük konuşup duruyordu ama söylediklerini yapamayınca kaçtı gitti. ortalık karışacak filan diyordu ama kendisini sözlükte göremiyoruz uzun süredir ne tesadüf.

tanım: entari seven bir yazar.

bayrak üstünde namaz kılmak

terörist bayrağıyla yanyana asıldığında üzülmüyorsunuz da üstünde namaz kılındığında mı üzülüyorsunuz dedirtir.

unutulmayan baba öğütleri

herkese güvenme.

akp li olmak için tek neden

bazı insanlar için kesinlikle yanlış yönlendirilmiş olmaktır.

7 haziran 2013 yandaş gazetelerin manşetleri

tesadüf de olabilir. yok yok bence kesin tesadüftür.

sincapların aşırı tatlı olması

sincapların kendilerine yakışanı giymesindendir.

mucize

hiç beklemediğin bir anda hiç beklemediğin bir insan hayatına girer ve olaylar gelişir..

can

haftasonumu unutulmaz yapandır. sevdicektir.

edit: burada bahsedilen can'ın uludağ sözlük yazarı olan can'la hiç bir alakası yoktur. bu benim can başka. verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. edit entriden uzun oldu. afsdfadsa

ben küçükken sarışınmışım

bütün çirkin kızların kendilerini tatmin etmek için kullandıkları cümle.

mutluluk

bir insanı kaybettiğini sanarken tekrar kavuşmak. ben yanlış anlamışım ama bu kadar da tesadüf üstüste gelince insan şüphe duyuyor doğal olarak.

sevgilinin sözlük nickini öğrenmesi

sonradan pişman olmanızı sağlar. sevgilim nickimi öğrenmedi ona ben kendim söyledim. kavga filan da etmedik ama her yazdığımı okumasını istemiyorum artık. şimdi ben ona desem ki ben artık senin benim yazdıklarımı okumanı istemiyorum, he tamam o zaman dedikten sonra okumamaya mı başlayacak yani.

sözlük yazarlarının ruh halleri

ne düşüneceğini ne hissedeceğini bilememek.

şüphe

pis bir duygu. insanın içini yer durur. bir kaç hafta önceye kadar cumartesilerin hep benimleydi. ne değişti anlamıyorum.

nickaltına entry yazıp nickaltını kabarttığım yazar.

sen o kadını tanıyorsun heralde ki o yüzden iftira atılmış gibi düşündün. tekrar diyorum ben anti itü'de okuduğumu yazdım. o entryleri yazanların tekinin nicki verapi tekinin de recel. git onlara sor yazdıkları doğru mu değil mi. he ama diyorsan ki bu kadar mı bildiklerin. hayır! o kadının ekşi'deki feyk nickini de biliyorum ayrıca, burdaki nickini de biliyorum. bi dahada nickaltıma filan gelme ne soracaksan özelden sor. herşeyi burdan anlatamam.

aptal olduğunun farkında olmayan aptal

okuduğunu bile anlamadan başkalarının avukatlığını yapar aptal çünkü.

(#19603016)"entarisini" yazmadan önce benim ne yazdığımı doğru okusaymış kafası karışmazmış. anti itü'de ne yazmışlarsa ben buraya aktardım sadece. onları o sözlükte direk kim yazmışsa eğer iftira atmışlarsa git onlara sor. aynı başlıkta iki kişi benzer şeyleri yazınca benim de dikkatimi çekti çünkü o yaştaki bir kadının trollük yapması bana çok komik geldi. ayrıca aylar önce yazdığım entryi şimdi bulup çıkarıp nickaltıma damladığına göre o entrymi tesadüfen görmüş olamazsın. sen git sahibin gelsin. o kadın için sadece trol dedim diye dua et ayrıca. ben o entryi yazdıktan sonra burda 4 kişi bana mesaj attı o kadın hakkında neler neler anlattılar sen uyu daha saf. itü'deki nicklerini bile bana açıkça söyleyenler oldu, yalan konuşacaklarını hiç sanmam. ben itüde çok kısa kaldım ayrıca. kimin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor çünkü iğrenç bir sözlük.

insanları rahatlatan 3 koku

sıcak ekmek kokusu, anne kokusu, sevgilinin parfümü.

sevgiliyle müzik zevkinin uyuşması

sevgilinizin size hediye ettiği şarkıyı büyük ihtimalle beğenmenizi sağlar.

söyleneni anlamayınca gülümsemek

adres sorduğumda yaşadığım durum. tarif uzun olunca kafam karışıyor. ben de nasılsa başka birine daha sorarım diye düşünüyorum ama adresi anlatan kişiye de ayıp etmeyeyim diye gülerek can kulağıyla dinliyormuş gibi yapıyorum. eğer sonra arkamdan bakıp başka birine daha adres sorduğumu görüyorlarsa benle dalga geçiyorlardır kesin.