bugün

7. nesil sözlük yazarı.
hoşgelmişler.
(bkz: prensa latina)
hoşgelmiş yazar.
ayrıca (#9975527) orada kendisini değil, başlığa konu olan kişiyi tanımlamıştır.
ya da ben öyle düşünüyorum.
(bkz: h g harun abi)
kız olduğunu iddia etmektedir, hatta avaz avaz bağırmaktadır.

(bkz: sol frame i görünce vay ahlaksızlar diyen baba/#9976569)
hoşgelmiş ama bu entry ile (#9976569) sözlüğün diline düşmüştür, geçmiş olsun alışır alışır.
yedinci nesil yazar arkadaşımızdır, nesildaşımızdır, hoşgelmiştir.
yarınki iş görüşmesinde başarılar dileriz.
bayan olduğunu entry'lerinde gözümüze gözümüze sokan yazar.
ölçüleri tutuyo mu acaba latina olmak için?-sorusunu aklıma getiren şampanyazar.
(bkz: larissa riquelme)
aradığı erkek tam da şu an kendisinin nickaltına yazıyor. ve bir mesaj uzağında...
merhaba harun abi.
5. yıl zirvesinde tanıştığım harikulade güzellikte bayan.
güler yüzlü insanları kıramayan sevimli yazar. (bkz: nice to meet you)

not:tv'ye çıkma korkusu yaşadığı anlar oldukça komikti saygılar.
(#13411125)
(#13434387)

olaylara farklı bakış açıları ile bakan yazar.
5. yıl zirvesinde girişte yanyana bekleştiğimiz -tabi benim bundan haberim yok- yazarmış.

kendisine dikkat edip görsem nicki bana j. lo'yu anımsatacağından, geceden nicki ufak bir ihtimal aklımda kalabilecek bir yazardır.
hergün yeni bir iphone 4 entrysi akımının en önemli temsilcilerinden olan yazar. ayrıca işkoliktir kendisi.
(#14141996)
(#14141957)
klavyene sağlık yazarı.
biri var bunun peşinde,
mersinli. ama nasıl yabışmış çocuk.
her yerde peşindeymiş. bu kız da trakyalı. öyle herkese pabuç bırakmaz. meze yapmayı da bilir, erkeğinin rakısından demlenmeyi de.
yani öyle bence.

edit: 2 (-) , 1 (+) oy. kızım biri olduğuna emin misin? iki kişi olabülü peşinde.
çoğu entrysinde "ben bayanım yeeaa" mesajı verdiği için kendisine "hg harun abi" dediğim yazar.
ayda yılda bir iki klavyemden dökülen kelimedir. hasılı iyi bir kategoridir "latina".

ek: yazarla alakası yok. o başka latina bu başka latina. bu latina o latinalara benzemez.
adını sol frame'de görünce leyla ile mecnun hayranlarının öldürdüğünü sandığım yazar.
bu yazar hakkında ki eleştirilere okuyunca, entrylerine bir göz attım. öyle ahım şahım iyi bir yazar da değil, kötü bir yazar da değil. her yazarın yazdığı konular, yazış şekilleri farklıdır. bu yazar arkadaşta kendini bu şekilde ifade ediyor ve inanın ki; bu yazıları severek okuyanlar da vardır. velhasıl; bende okurken dikkat ettim. cinsel kimliğine yazılarında vurgu yapması; klasik ben pembe kimlikliyim, bana nick altı girin, yazdıklarımı ')' oylayın havasını bana da vermiştir. ancak bu tamamen benim kendi düşüncemdir. ayrıca yazdığı entrylerde ingilizce'yi çok iyi bildiğini sık sık tekrarlaması bence eleştirilecek bir durum değil. keşke bizde o kadar iyi konuşabilsek. ancak; bilen var bilmeyen var, bu ingilizce kelime veya cümlelerin yanına parantez açıp, türkçesini de yazması güzel olur. neyse efendim, kendisinin daha değişik orjinal entryler yazmasını temenni ediyor ve huzurundan ayrılıyorum.
futbol hakkında bildikleri sadece messi ve ronaldo'yu birbirinden ayırabilmek olduğu halde futbol ile ilgili konularda yorum yapan yazar.
4 şubat 2012 kadıköy aniden mutlu olma zirvesine katılacağını belirtmesine rağmen gelmeyen yazar.

neler neler oldu, hiç birinden haberin olmadı.
oh olsun.
leyla ile mecnun izleyicisinin mizah anlayışı/#14139205

--spoiler--
diziyi sadece 10 dakika seyredebildim
--spoiler--

leyla ile mecnun/#13212932

--spoiler--
sadece 15 dakika seyrettim.
--spoiler--

leyla ile mecnun u yavaş yavaş izleme grafiği artan yazar.bır kaç yıl sonra dizi final yaparsa belki bu yazar arkadaşımız da bir kaç bölüm izleme şansı olabileceğini düşünüyorum.o zamanda diyecek ki;

-gülmekten yardıran dizi.ismail abiiii!! hoooppp!!*
güncel Önemli Başlıklar