bugün

bir çok yazarın * katılabileceği; ama türkiye'nin en güzel manzarasına sahip şehr-i istanbul'da ne hikmetse bir türlü organize edilemeyen zirve. aniden mutlu olma kısmı ise zirvenin sebepsizliği. yani neden bu zirve organize edildi? ne amacı var? yok. işte durduk yere mutlu/daha mutlu olalım diye.

neyse; opsiyonlar kapalı ama yine de şöyle şıklar var:

1) kadıköy/karga zirve mekanı. bilenler bilir, güzel bir yer. yoğun istek doğrultusunda değiştirilebilir. ama yani zorlamayın.
2) cumartesi öğlen 15:30 buluşma saati olarak düşünülmekte. buluşma yeri kadıköy'deki kadıköy iskelesi. (bazı arkadaşlar beşiktaş'taki kadıköy iskelesi'nde beklemesinler diye bu saçma detayı belirtiyorum.)
3) alkollü/alkolsüz olabilir; ben cinnamon dolce latte'm elimde uzaklara dalan düşünceli, biraz karanlık, gizemli atam tribine girerken siz alkolün dibine dibine vurabilirsiniz.
4) mümkünse arkadaşlarınızı da getirin. sözlük içi/dışı ayrımı olmasın. kalabalık olalım. üşüyünce birbirimize hoh'layalım.

iştirakçilerin zirveyi ehemmiyet ve ivedilikle şekillendirmeleri ve önerilerini entry yoluyla girmeleri rica olunur.
özel mesajla da bir şeyler yazabilirsiniz.
bir çok sözlük yazarı için 14 şubatta çok daha elzem olan zirve.
fazla iştirak olursa katılacağım zirve.
adli vaka ve himsh himsh katılırsa katılmayı düşüneceğim zirve.
4 şubatta ise katılamayacağım zirve. şubatın ilk haftası yokum maalesef ki maalesef.
ne kadar çok yazar katılırsa o kadar anlamsız mutluluk hezeyanlarına gebe zirve. özel mesajla da iletişilebilir.
yalan olmazsa katılacağım zirvedir.
bir önceki haftasonu olacak olursa katılma ihtimalim olacak zirve. yoksa zor hacı.
sözlükte katılmayı düşündüğüm ilk zirvedir.
savaş haberleri, ekonominin çöküşü, kar kış kıyamete rağmen uludağ etekleri'nden bir çığ misali büyüyeyerek olmayan bir sebepten dolayı tüm istanbul'u sarmaya başlayan heyecan ve mutlu olma furyasının yara bandini imzalatan adam tarafından kıvrak bir hareketle ümmüğünden kavranıp zirveye dönüştürülmüş haline imkanı olan sözlük yazarlarının davet edildiği ''teyy teyy de bre dostlar hoydaa'' nidalarıyla gönlümüzü şenlendireceğimiz zirve.
istanbul da olursam bulunacağım zirve. iyi olur valla.
katılımcıları enfes süprizler bekliyormuş.gece 12'den sonra özel pembe kostümlü dansöz show, çay için tatlandırıcı, sarhoşlar için eve servis imkanı, uykusu gelenlere omuz, erkeklere içlik, kızlara kepçeyle nutella verileceği konusunda duyumlar aldığım zirvedir.
eğer güzel kızlarla karşılaşmazsam sözlüğü zirvede bırakmayı düşüneceğim zirvedir.
zirvenin bitiminde genç müzisyenlerden selim tarım konserine de gidilmesi fikri gündeme getirildi pickurusu tarafından. gerçi baş başa gidecektik onunla ama olsun; gelmek isteyenler de gelebilirler. *
selim tarım kimdir diyen cahiller için;

http://www.youtube.com/watch?v=KriFgkAU9i0

https://www.facebook.com/...465499133074&comments
yeni aşklara yelken açacağı kulaktan kulağa dolaşan zirve.
patulya nın da katılacağı zirvedir.
gelmesseniz küserim *
pickurusu'nun üstün çabasıyla bir elin parmaklarını geçebileceğimiz zirve.

samimi ortam olacak. aklınızda olsun diye diyorum.
katılıp aniden mutlu olacağım zirvedir. güzel kızlar da gelirse mutluluk artar tabi.
mutluluk çubuğunun opsiyonlu olup olmadığını merak ettiğim zirvedir. Çok değişik olaylara gebe kalabilir. (bkz: sikmeseler bari)
katılımın artmasıyla katılımcıları ziyadesiyle sevindiren zirve.

gelin çiçek derelim.
katılmak isteyenlerin ''ortam'' butonuna tıklayıp ''zirvebox''tan zirveyi bulup katılacağını belirtmesi istenen zirve.
hem öyle daha bir düzenli olur.
resmiyet olur.

yıh yıh.
katılmak istediğim zirve sıkıntıdan patlıyorum zaten, evet evet katılıyorum.
kadıköy'de olması nedeniyle katılmayacağım zirve. taksim dururken kadıköy'de zirve yapan nesle aşina değilim.

edit: tamam, tamam pm'lerinizden öğrendiğim kadarıyla metrobüs diye bir şey varmış. bakarız diyelim.
bu zirveye gelmeyen bitlenecekmiş.
2012'nin alamet-i farikalarından. yapacak bir şey yok.
birçok yazarın taksim olaydı eyiydi dediği zirve. hala yolu bilmiyorum, ama olsun her türlü katılırız. hem bayan nüfusu da çok imiş. iyidir iyi.
güncel Önemli Başlıklar