bugün

Muminin okuduğu şiirleri özledim. Az önce aklıma gelmişti gittim dinledim. Eskiler daha kıymetli oluyor şimdiye nazaran.
lise yıllarımın cuma, cumartesi gecelerinin vazgeçilmez radyo programı laklak show..
hikayenin gerçek yüzü bölümüyle kırıp geçiren ikiliye sahip olan program.

iki komik genç adam, mizah yapmaya çalışan iki adam.

2012 tüm kayıtlarına ulaştım şu anda, dönüp baktım da mazi aslında çok da mazi değil.
insanoğlu yaşlanıyor, çabukça.
yine aklıma gelen, özlenen radyo programı. ne günlerdi be...
kendilerine komedyen bile demeyen, biz sadece mizah yapmaya çalışıyoruz diyen iki asil adamın programı.

--spoiler--
laklak iki hece tek gece. her hafta ne olacak? yeni bir bilmece.
--spoiler--
ulan yeminle özlediğim tek radyo programı. matrax'mış, serdar gökalp'mış hikaye. bu iki fırlama on numaraydı. onları dinleyeceğim ayağına radyo dinleme alışkanlığı da edinmiştim o dönem.
zaman zaman yaptığım gibi, yine 'geleneksel internetten laklak show kayıtlarını inidirip tekrar dinleme' günlerini başlatmış bulunuyorum, hayırlı uğurlu olsun.
http://www.youtube.com/watch?v=_QlTlYfyNRI
ortalığı yıkar geçerdi bir zamanlar yetişemiyoruz ama olur yine...
gerçekten özlediğimi fark ettiğim radyo programı.
gece geç vakitte, uykusuz kalındığında yardıma gelen programdı. radyolara sıralanmış playlistlerin arasında, çölde bir vaha gibi* kanlı canlı muhabbet vardı, geyik vardı.
Gece gece guldurup uyku acan programlardandi. programda mutlu yeşiltepe açık mektuplarıyla muammer saral ise şiirleriyle ön plana çıkardi, zaman zaman bitmeseydi program özledik de kerataları diyip radyo kayıtlarını dinlettirdigi de olmustur.
Özlenen radyo programı.

-en çok mutlu özlenmiştir.
an itibarıyla programın biteceğini açıklayadılar. nedenini 05. 08. 2012 de açıklayacaklarmış. umarım bitmez. bakalım belki başka projeleri vardır.
bazılarını mor etmesiyle şu dakikalarda bazıları tarafından sevilmiyor.
radyo dunyasindaki 'zevzek kankimiz gelmiste soguk soguk sakalar yapip yine de gulduruyor' atmosferini bana em cok hissettiren program.
an itibariyle selçuk ve rıza'yı yayına katmadığı için bazı insanların canını sıkan program.
best fm'in yeni nesil radyocularının eğlenceli programı. bir bu ikili birde rıza esendemir ve ekibi sürekli kendilerini, esprilerini yenileyerek devam ediyorlar. ceyhun yılmaz'ın yanında asistanlık yaptıkları günleri bilirim ben. o zamanlar muammer saral daha çok teknik işlerdeydi. şimdiyse görüntülü radyo işine girmişlerdir.
izlemek isteyenler için http://www.youtube.com/ch.../UCsZ3kvobI_bIyrnEweDnrhA
istisnasız her hafta kendini tekrar etmeden güldürebilen belki de tek radyo programı.
hikayelerin gerçek yüzü köşeleri ile gülmekten kırıp geçiren programdır.
Cuma ve cumartesi gecelerinin neşe kaynağıdır. Açık mektup, yanıltıcı reklam ve hikayelerin gerçek yüzü adlı bölümleriyle yaratıcı ve yardırıcı insanlar olduklarını ispatlamışlardır. Arabesk rap üzerine başarılı çalışmaları vardır.* mc parmak arası terlik ve mc şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler beni benden almıştır.
Kaçırmadan dinlemeye gayret ettiğim radyo programıdır.
bir müddet muammer in listesine girdiydim face de ama sonra silmiş beni mübarek.
kafa dengi elemanlar vesselam, aynı masada iki kadeh tokuşturup iki melodi gitar dıngırdatıp iki satır lafın belini kırmak eğlenceli olurdu, kısmet.
bizleri deli deli olmaya davet eden radyo programı.hay yaşa be siz
"cesaretin var mı panpa, çarpıyor kalbim bir başka, sen de böyle sevsen keşke, desen bana zaaa" gibi bir şarkıyla güldürmüşlerdir.

yazınca komik olmadı ama dinlerken iyiydi. *
laklak luna.
eğer bu yazıyı okuyorlarsa bu entry onlara gelsin:

mutlu, mumi. siz bir a-rıza show değilsiniz, siz hiç ceyhun yılmaz olamadınız, cem arslan zerre değilsiniz ve siz asla serdar gökalp olamayacaksınız... sizler lanet olası pisliklersiniz!!! püüüh!

okumuyorlardır canım, oku.. okuyorlar mıdır? *
Harika bir program.Eğlendiricidir.
cuma ve cumartesi geceleri gerçekten emek veren, radyo çalışanı statüsünden radyo programcısı kademesine geçiş yapan dinlenilmesi tavsiye edilen, insanı güldürmeyi başaran iki adet gencin best fm'deki programıdır.