bugün

her laik biraz atak olmak durumundadır. pasiflik ise şakirtsel eylemdir.
(#22245410)

ön yargılı şakirtlerin göremediği, birisinin kazdığı kuyuya diğerini düşürmeleri durumudur.(#22245342)

ayrıca (bkz: ak atak)
Fethiyespor'un Fenerbahçe karşısında sergilediği yeni futbol taktiğidir.
laik ülkede yaşamaktan kuduran islamcıların yaşadığıdır.

ister ki içki yasak olsun cumaları tatil olsun vs.. yarrağımın başını alırsınız denilince de üzülür bunlar. yazık lan kıyamam. *
Askerlerin hücum anında Atam Atam Atam diye bağırdığı atak biçimi.
soldan soldan gelen ataktır.
görsel
ironi diye bir kelimeyi hayatında hiç duymayan akplinin zihninde yarattığı ataktır.
Bu günlerde geçirdiğim.
Özellikle dün ki maçtaki o olaydan sonra laik atağım iyice çıktı.

Edit: tavsiyeler yetersiz. Sözcü koymakla falan yeterli olmuyor.
görsel
vurdurmanın işe yarayacağı sorunsaldır. denediğim için demiyorum "her yolu deneyecek" olanlar için yazdım.

çare arayan gördüm bir deneyiversin..
Nutuktan ayetler okuyarak kurtulabilirsiniz bu ataktan.
laikliği küçümsemek de ancak orospu çocuklarının işidir..

ülkesinin temeline dinamit atmak ise kimlerin işidir kendilerine bir sormak lazım diye düşünüyorum..
Geçen laik bir arkadaş yol ortasında yere düştü. Biz aMbulansı arayacakken, diğer bir arkadaş " o laiktir, nöbeti gelmiştir. izmir marşı açın düzelir " dedi. Hemen cep telefonundan izmir marşı açtık. Çocuk resmen şAhlandı. Yaşa mustafa kemal paşa diyerek koşmaya başladı.
kapağını yapmış olduğum kitabın konusudur.

görsel
bugünlerde iyice çoğalan kemalistlerin geçirdiği ataktır. genellikle gerçek olmayan bilgileri verince ve ona karşı bir insan gelince geçirirler.
kemalikin, tokatlanma işlemi sırasında şoka uğrayıp kendinen geçmesi durumu. evet.

(bkz: panik atak)
puhaha. güzeldi bu.
Ben bebelere tecavüzu 'Bir kereden bir şey olmaz' diye savundukları zaman geçirmiştim.
Sagolsun hekim bey muayenede hemen anladı.
Sen hiç badelenmemissin, laikmisin afedersin diye sordu. Evet diyince, sen iki saat insan hakları ve Türk tarihi oku, kadınlı kızlı ortamda 1 saat gül geçer diyerek beni kurtarmıştı.
yobaz ataklar daha bol erzurum konya ve fatih çevresinde her gün sokakta görebilirsiniz.

''oyun böyük yiğenim''

''ameriganın oyunu bunlar''

''dıj güşler''

'' 155 ararın!! '' '' hocam gebe kalma duasının böyle yapıldığına emin misiniz''
Geçen Cuma’ya bu yüzden gitmedin demek.
Allah şifa versin.
Chp seçmenlerinin bu gece itibariyle yaşadığı atak türü.
Tam aksine belediyelerde akp hükmünde ATM çalışanlığı yapanların bu gece yaşayacakları anksiyete çeşitidir.
Panik atağın yerini alan bir atak çeşidi.