bugün

dunkelbunt ın amsterdam klezmer band ın ezgilerinden yola çıkarak harmanlandığı muhteşem bir şarkı. dinlediğinde yerinde durman pek mümkün olmaz özellikle de o muhteşem üflemelilerin sesini duyduğunda...
aha budur:

http://www.youtube.com/watch?v=tdGsxBFYOXo
Romence Hoşçakal anlamında söz. Romenceye hakim bayanlar çok tatlı bir şekilde telafuz ediyor ben hayvan gibi söylüyorum orası ayrı.
Nadal'cı bir tatlış. iddiaya girelim demiştim girmedi. Girseydi yazık olacaktı kendisine hahah. O kadar da emindi ki nadal'ın kazanacağına.

görsel
eziko bişiktişli. noldu çok üzüldün mü?*
görsel
Üzgün dişi kartal. Üzülme, gel bi hamsi buğulama ısmarlayayım sana.*
yazılarına bakınca tinerci fanatizmini ciğerlerinde aldığı nefeste hisseden öylesine bi yazar. fazla havalanma yiğidim sizi de bozuk para gibi harcarlar. gerçekten çok yazık..

görsel
Özel mesaj alımına kapalı

(bkz: Yaş 35 yolun yarısı eder)
Kendisine kayseri sucuğu hediye etmek istediğim yazar asdas. Gayseri ıhh ıhh.
tenis sever bir öğretmen. yalnız aslolan fenerbahçe kırmızı çizgimizdir. bilesin.
Bugün 3 adet paşa çayı ısmarladığım yazar.*
görsel

Yazık, bi de yılları karıştırmış. 2021 2022 sezonu değil, 2022 2023 sezonu. Ama siz hiçbir türlü olamazsınız zaten. 3-0'dan maç veren ezikler sizi. Ahaha.
Sözlüğün izmirli yazarlarından biridir.

9 Eylül münasebetiyle kendisinin bu anlamlı gününü kutluyorum.

izmir'in düşman işgalinden kurtuluşu sadece izmirliler için değil Türk Ulusunun tüm fertleri için önemli bir gündür. Sevgiler...
Kendisine abonman yaptırmasını önerdiğim yazar. Çünkü başakşehir akbilleri bastı kartala, başka kalmadı. puhahaha.
Akbili ve istanbul kartı hiç olmadığı için fakir edebiyatına aşina olmayan yazar. Sarı macivert ezikoların da üzerindeyiz hala.
Maç fazlasıyla üsteyim diye sevinme, fener sizi altına aldığında üzülme, demek istediğim yazar.swh
Balonları fena patladı. iyi misin kuzu? Şampiyon bişiktiş demiştin de en son hahaha.
Dün hamsi buğulama yiyen yazar. Hahaha. Geçen şampiyon bjk diye başlık açmıştı, belini döndüremeyen yürüyen tank weghorst'u överken görüldü en son. Daha da haber alınmadısdjk.
Bugün hatay dürüm yemiştir puhahaha. Volkan Demirel ısmarladı.
görsel

iyiyim ama sen galiba şu an pek iyi değilsin demek istediğim, daha geçenlerde hatay dürüm yediği için midesi düzelmemiş bişiktişli hahaha.
görsel

Ahahahaha. Naber demek istediğim yuzır.swh.
Bugünkü Sivas maçından sonra ümitlerinin -15 ve -9'a düşmesine ramak kalmış hahaha. Neyse kendisine kangal hediye edelim.
Tek eğlencesi fenerbahçe’nin başarısız olması olan kartaliçe. Bu sene de 3. Oldular ama umurunda değil, çünkü fb şampiyon olamadı, onun için en büyük mutluluk bu.swh.
iddaada bjkye vereceğim demişti, en az 3 atarız demişti. 3'ü bildi ama tersten ahahahaha. Dişi kartalın tırnağı kırıldı.swh.
görsel

Adana'dan 4 dürüm yemiş yatmış kartaliçe puhahahaha. Rezil kepazeler sizi.swh.