bugün

Güzel ama abartıldı hem de fazlasıyla, kuscaktım.
Arkadaşımın ısrarı üzerine, hafiften popülaritesini de başka dizilere bırakmaya başlamışken izleyeyim dedim ve tam da düşündüğüm gibi güzel fakat yapılan abartılı yorumları hakettiğini düşünmüyorum. Diyalogları, çekimleri, konusu, müzikleri çok daha iyi netflix dizileri gördük. Abartmadan izleyelim geçelim.
2. Entry girişim bu diziyle ilgili. Son yılların en balon dizisidir . ingilizce haricinde sempati duyduğum tek dil Japonca bir de ordan çekilmiyor hiç .
çok üzgünüm dizi sezon arası verdiği için.
evet avrupadaki ispanya avrupa birliğine üye ve darphanelerde dolar basacak. güzel hayalmiş canım.
Sahiden 3.sezonunun jeneriğinde Burak Yeter'in yapmış olduğu remix mi kullanılacak acaba diye merak ettiğim dizidir.

Bana kalırsa başarılı bir çalışma olmuş ama böyle bir haberi ilk olarak show tv'de görmüş olduğum için güvenemiyorum.

https://youtu.be/qBDyiZ8ZXWI
Yeni sezonda istanbul karakteri olacağına dair söyletinler olan dizi. 3.sezonu 2019’da yayınlanacakmış.

Ayrıca 2.sezonu netflixte bulunmakta.
ikinci sezon da Tokyo yu sedyeye bağlayıp polisin önüne atıyorlar.
Türk dizilerinin kalitesinden farkı olmayan dizi.

Nereden biliyorum? Bunu geri zekalı beyinsiz dayım da izliyor, oradan.
Başlamaya değer mi merak edilen. Güzel kasalar varmış dizide. Evet.
Sol frameda başlığının uplandığını görünce heyecanlandıran dizi.

Ah Berlin ah.
Özledik.
Dizinin ilk sezonunu izledim. ikinci sezonu da dolmuşta entry lerin tamamını okuyarak bitirdiğimi düşünüyorum. şimdi farklı bir diziye başlayacağım ve basından sonuna entrerle bitireceğim. Tesekkurler spoiler cılar
fena dizi değil. izlerken sıkmıyor.
yav şu berlinin yiyiştiği kadının gerçek adı nedir acaba bulamadım.
Müthiş dizi değildir ama izlenir.
sürükleyici.
hafif ezel vari.
lanet olası papeller yüzünden insanoğlunun yapmayacağı şey yok.
3. Sezon tanıtımı yapılmış dizi. Bi Berlin gördüm sanki. Adam mermiden kevgire döndü, yaşıyorsa yuh diyorum. Biz senin yarım bıraktığın davanın bayraktarlığını yaparız Berlin, sonuna kadar çav bella ulann!!
Off çk hycnlym.

https://twitter.com/repli.../1055459788690210818?s=09
--spoiler--
evet seni severiz, küçük biraderini de severiz, çok fedakarlık yaptın, ağladık, yas tuttuk. ama yeter. berlin siktir git, geri dönme. adam delik teşik oldu yav. böyle işe...
--spoiler--

Ekşiden;
--spoiler--
sevimli hayalet berlin'in maceraları ile devam edecek dizi.
--spoiler--

popüler kültür içinde popülerliği hak eden ender dizilerdendir.
hadi artık 3 gelsin.

(bkz: profesör aşktır)
3. sezonunu merakla bekliyorum. umarım istanbul karakteri de görürüz.
Berlin i nasıl açıklayacaklar merak ediyorum.
Tokyo'nun tekrar bankaya girme sahnesinde beni heyecandan ayağa kaldıran dizidir kendisi. (bkz: )sövmeme neden olmuştur.
Berlin. Kalp. Oyle yada boyle dizide varligini devam ettirecek olmasi harika.
sabahtan akşama kadar izlediğimi hatırlıyorum bağımlılık yapmıştı bir anda baktım finaldeyim. yeniden çıkarmaları gerçekten heyecan verici yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.
--spoiler--

--spoiler--

berlin karakteri dizide önemli yer tutan, karizmatik ve senaristler için anahtar rol oynayan karakterlerden biri. bu bağlamda dizinin 3. sezonu ile ilgili naçizane tahminim berlin karakterinin bir önceki sezon ölmediği ve hapse düştüğü yönünde. bu sezon da bence olaylar berlin'i hapisten kaçırma planları ve işleyişi üzerine olacak. 3. sezonda prison break türevi bir konuyu izleyebiliriz diye düşünüyorum.

--spoiler--

--spoiler--