1. 481.
    Türk dizilerine benziyor,ortaya karışık bişey olmuş. mantığa uymayan çok şey var,tek etkileyen berlin in şarkı söylemesi.
    ... dfnemn
  2. 480.
    cav bella şarkısı için 1.kısım sezon finalini 10 sefer izlemeye değer :P

yeni sezon için bekleyecek takatimiz kalmadı....hadi netflix hadi....saçma sapan yapımlara tonla para harcayıp adam gibi yapımları bu kadar örselediğin yeter....

sense8'i devam ettirmediğiniz için yeterince kızgınım zaten...
    1 ... keshberfo
  3. 479.
    neden bu kadar abartıldığını anlayamadığım vasat dizi. bu dizinin izleyicilerini bir çöpün etrafında uçan sineklere benzetebiliriz. popüler bir dizi ancak çöpün etrafında uçan sineklerin sayısı da fazla.

kısacası: (bkz: çöp)
    -6 ... kivilive
  4. 478.
    tokyonun götünün göründüğü sahneyi izleyin gerisi çöp dizi.
    ... alevi olmak isteyen cocuk
  5. 477.
    heyecanın hiç bitmediği, barındırdığı karakterle ön plana çıkan, kapitalizm karşıtı, bol bol sosyalizm içeren dizi. zaten bella ciao şarkısını da dizi boyunca dimağımıza yerleştiriyor.

dur biraz mırıldanayım şarkıyı sizin için;
    çav bela çav çav çav.
    ... poetaster
  6. 476.
    izlemedim. Bilgisayarda duruyor. Neden izlmedigimi daha doğrusu izleyemedigimi de bilmiyorum. 5 sezonluk fringe var ona yeniden başladım ve son sezona geldim.

Vizeler var diye unutmak için dizi izliyorum. Bu arada fringe ve lostu çeken aynı adam olunca konuk oyuncular olmuştu onları görünce,dedim ki 1115.kez lost mu izlesem.
    1 ... sassanach
  7. 475.
    Asla bir doctor who olamayacak.
    4 -2 ... ruut altmis alti
  8. 474.
    "efsane dizi izlemeyen çok şey kaçırır!!!!" gibi yorumlardan hiç haz etmem ama, efsanenin allahı dizi, çok gaza geldim. izlemeyen çok şey kaçırır! ayrıca kapitalizme karşı da derin mesajlar barındıran ve çok başarılı kurgulanmış dizidir.
    ... sosyalist patron
  9. 473.
    bir person of interest veya doctor who efsanelerinden değil.
    2 -1 ... sgt gary roach sanderson
  10. 472.
    Sonunda bende izleyenlerdenim.. dizi bu.. mantık hatası olsa nolur ki? izlerken güzel hisler verdi. Beğenmem için yeter diye düşünüyorum.
    2 -1 ... mgmb81