1. 460.
    spoiler :

iş yapıldı bitti soygun herkes hayatına devam ediyor üstelik ikinci sezon netflix olmadığı için bayağı sinir olmuştum zira saçma romantik bir aşk dizisine dönmüştü.

Üçüncü sezonu netflix ne amaçla aldı acaba diye merak ettiren dizidir. Yeni mi aklınıza geldi büyük olay ikinci sezonda bitti zaten daha ne yapacaksınız?
    ... erythroblastosis fetalis
  2. 459.
    Sahiden 3.sezonunun jeneriğinde Burak Yeter'in yapmış olduğu remix mi kullanılacak acaba diye merak ettiğim dizidir.

Bana kalırsa başarılı bir çalışma olmuş ama böyle bir haberi ilk olarak show tv'de görmüş olduğum için güvenemiyorum.

https://youtu.be/qBDyiZ8ZXWI
    4 -1 ... cadimavisi
  3. 458.
    evet avrupadaki ispanya avrupa birliğine üye ve darphanelerde dolar basacak. güzel hayalmiş canım.
    -1 ... muslimaid
  4. 457.
    çok üzgünüm dizi sezon arası verdiği için.
    ... heybro
  5. 456.
    dizi deki ekipte olsam mersin olmak isterdim.
    2 -2 ... uzay muhtari
  6. 455.
    kapitalizme sert bir eleştiri niteliğinde olan bu dizi kapitalizmin adaletsiz sistemi ile yapımında emeği geçen herkese sağlam para kazandırmıştır.
    ... lanacilinbengeldim
  7. 454.
    2. Entry girişim bu diziyle ilgili. Son yılların en balon dizisidir . ingilizce haricinde sempati duyduğum tek dil Japonca bir de ordan çekilmiyor hiç .
    ... yalnizim olum
  8. 453.
    ortaya güzel bir proje çıkardıysan tadında bırakacaksın. bokunu çıkarmaya ne gerek var ki, insanın içini burkan bir son yaşatmış iken?
    ... evolution is here
  9. 452.
    Geçmedi mi hala bunun modası?
    2 ... darulmihen
  10. 451.
    Arkadaşımın ısrarı üzerine, hafiften popülaritesini de başka dizilere bırakmaya başlamışken izleyeyim dedim ve tam da düşündüğüm gibi güzel fakat yapılan abartılı yorumları hakettiğini düşünmüyorum. Diyalogları, çekimleri, konusu, müzikleri çok daha iyi netflix dizileri gördük. Abartmadan izleyelim geçelim.
    ... kubrick degil kubrickstra