bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 109.
    La casa de papel "kagit ev" demekmis. Ilk duydugumda "kasadaki para" olarak tahmin etmistim. Tabii benimkisi daha mantikli orasi ayri.

Henuz hic izlemememe ragmen game of thrones dan daha iyi oldugunu iddia eden birkac arkadasi kiniyorum.
    ... papatya kokulu taze kadavra
  2. 108.
    Mantık hataları fazlaydı.
    2 ... no 1 zenci2
  3. 107.
    Gotunuz bitti bu başladı amk. Zamanında da içermaaa diye bağıranlar şimdi niçe babamız falan diye bağırıyorlar. Kısaca durum şu:

(bkz: dizi izleyenlerin eksiriyetle mal olması)
    ... kudurun
  4. 106.
    tokyo nicknameli arkadaşın birçok erkeğin düşlerindeki kadın olduğu aşikar. sırf kahkülü, boynundaki kolyeleri, asil duruşu için bile izlenir şu dizi. tokyooooooo kalp ben.
    -3 ... t i b b
  5. 105.
    Evet dizi gerçekten çoook güzeldi. Gerildiğim yerler oldu heyecanlanıp da ne olacak diye içim içimi yedi bir günde 1. Sezonu bitirdim. 2. Sezona başlarken umarım oda ilk sezon gibi mükemmeldir diye düşündüm. Güzeldi ama ilk sezon gibi değildi. O kadar güzelim diziye böyle bir final yakışmadı. Ben daha güzel final beklerdim...
    2 -1 ... bayanmacchiato
  6. 104.
    "popüler dizi izleyemiyorum yhaa"cılar da gelmiş, hoş gelmiş. demek game of thrones'tan da nefret ediyorsun. vah vah. bunu bilmeye nasıl ihtiyacımız vardı anlatamam. artık rahat uyuyabiliriz.

neyse efendim, mantık hataları ile dolu güzel dizidir. sanırım alt metinlere o kadar odaklanmışlar ki üst metinleri çabucak yazıvermişler.

berlin kraldır bu arada.

(bkz: bütün dünya alman ın daşşağını yesin)
    5 -6 ... aquila non capit muscas
  7. 103.
    Ben hayatımda bir şeye daha bu kadar gıcık olmustum. ikisinin de amına koyayım. Bir bu bir de game of thrones. Teşekkürler Türkiye
    7 -1 ... teoyirttikabicimyirttik
  8. 102.
    birden bire anlamsız bir şekilde patlayan, dillerden düşmeyen dizi.

bunu bu kadar patlatan ne oldu çok merak ediyorum? çocuğundan büyüğüne herkesin diline dolanmış, anlayanı da anlamayanı da yorum yapıyor, hikaye atıyor. türkiye'de servet harcasalar bu kadar etkili bir sonuç alınabilecek reklam çalışması gerçekleştiremezlerdi. helal olsun.
    3 -1 ... tobin frost
  9. 101.
    sizden neyim eksik. neden geri kalayım. hanım çay koy, yeni diziye başlıyoruz.
    ... the bear
  10. 100.
    Oha ortalık bununla yıkılıyo hemen izleyip insanlara ayak uydurmam lazım.
    3 ... mestan ne demek
kapat