1. 1.
  çalışmalarını takdir ettiğim lösemili çocuklara ve onların ailelerine ümit ışığı olan desteklenmesi gereken vakıf
  2 ... firtina
 2. 2.
  resmi sitesi http://www.losev.org.tr olan dernek.
  1 -1 ... salca
 3. 3.
  küçük bir kız çocuğu elin de makas saçlarını kesiyor gelişigüzel.. sonra kapı çalınıyor..kızımız kapıyı açıp eve dönen aileyi karşılıyor.. eşek tıraşı kesilmiş saçları ile kısalı uzunlu.. muhtemel ağabeyi olan saçsız çocuğa, bir avuç saç uzatıyor, eteğine topladıklarından..bir annenin sevkatli gözleri ile bakıyor o na.. çok güzel bir film, çok güzel ve etkileyici..( o kızın büyüdüğün de tehlikeli bir kadına dönüşme olasılığına rağmen..) çok güzel..
  ... havada panik
 4. 4.
  (bkz: losev vakfi zirvesi)
  duyarlı yazarları bekliyoruz.
  1 ... fewzi1907
 5. 5.
  lösev aile komitesi tarafından şöyle bir duyuruları bulunmaktadır:

  --spoiler--
  kanser daire başkanı mı?

  devletin sağlık bakanlığı'nın çok önemli bir dairesini, kanser daire başkanlığını vekaleten yürüten, kanser gibi çok önemli bir konuya, mesaisinin 15-30 dakikasını veren, kendisine ait çocuk kliniğinde hergün saat 12:00'dan sonra özel hasta bakan, lösemili hastaları bile parayla muayene ve tedavi eden, kendisinin başkanı olduğu sağlık vakfı kanalıyla çeşitli işler yapan, lösemili hastaların değil sorunlarını, sayısını bile bilmeyen, istanbul'da özel bir hastanede haftanın belirli günlerinde özel konsültanlık yapan bir kişinin lösemili çocuklar hakkında konuşmaya hakkı olmadığını düşünüyoruz.
  ülkemizde kanser hastalıklarının çığ gibi arttığı, insanların ilaç bile bulamadıkları, hastane kapılarında süründükleri, yoksul insanların yol parasına, kuru bir ekmeğe muhtaçken bu yükü kaldıramadıkları için öldüğü, kanserin önlenmesi için hiçbir tedbirin alınmadığı, kanserojenlerin çocuklarımızın temel besin maddelerine girdiği bir ülkede Sağlık Bakanlığı'nın kanserle savaş daire başkanlığına daha ciddi, 24 saatini bu konuya ayıran, kişisel çıkarlarını düşünmeyen bir kişinin atanmasını istiyoruz.
  --spoiler--

  devamı için; http://www.losev.org.tr/duyurular/kdb.htm
  ... steril mikrop
 6. 6.
  lösemili çocuklar sağlık ve eğitim vakfı
  3,5 yillik bir vakif olmasina ragmen Türkiye' nin ilk lösemili çocuklar hastanesini Ankara'da kurdu. Yemeginden pijamasina, muayenesinden tahliline her sey ücretsiz olarak çocuklara sunuluyor. Ankara disindan gelen ailelere de apart oda hizmeti veriliyor.

  Vakif, kullanmadigimiz giysi, ev esyasi, oyuncak, bisiklet ve yiyecek yardimlarini kabul ettigi gibi, tutar ne olursa olsun bagis da yapilabiliyor.*
  Tel: 0312- 447 06 60

  ŞU ADRESTEN HESAP NOLARINA BAKILABiLiR
  http://www.losev.org.tr/turkce/t-yardim2.htm
  3 ... karga
 7. 7.
  anlamlı bir reklam filmi olan vakıf.
  1 ... sophie
 8. 8.
  reklamını izlediğimde gözlerimden akan bir damla yaşla hafif gülümsememe neden olan vakıf..
  ... miracle
 9. 9.
  devletin başındakilere kendilerini duyuramayan o yüzden bizden yardım bekleyen kuruluş. 5.000.000 imza gerekiyor. o kadar da zor olmasa gerek.

  imza için gerekli link aşağıda. hadi çalışalım biraz.

  http://www.losev.org.tr/dergi/kent.htm
  2 ... sle7in
 10. 10.
  Herkesin ilgili olması ve yardımda bulunması gereken derneklerden biri. Ben de mensubuyum. Ancak hayat koşuşturmacasında bazen istediğim kadar yardımım dokunamıyor onlara. Çevrenize bir bakın artık çok sık görülen bir hastalık bu maalesef. Ve yarın sizin de başınıza gelebilir (Allah korusun ama gerçekler bunlar). Lütfen umursamaz davranmayın bu derneğe ve yaptığı yardım çağrılarına.
  ... ladyinred