bugün

ortada bir tecavüz yok. kız 16 erkek 17 yaşında. rızaları ile birlikte olduklarını söylediler. islam şeriatında cezaları 100 celde. ölüm değil !

ayrıca bu adamın hükmü de haksız yere bir cana kıydığı için kıssas'a kıssas! yani infaz. islam şeriatın da kimseyi kafanıza göre öldüremezsiniz!

görsel

bazı insanlar bu konuya iyi yapmış şeklinde şeriat'ın ardına sığınıyorlar.
şeriat dedi mi çekip sürekli insan öldürüyoruz sanıyorsunuz herhalde, islam adalet dini, vahşet değil!

(bu arada suriyeli bir aileden 15 yaşında kızı alıp evlenmek istemiş, olmayınca zor kullanıp sonrasında olay çıkarmış. milletin karısına kızına sulan kendi kızın olunca katlet ! hastalıklı herif !)
Serbest felan kalmamalı kesinlikle ceza neyse çekmeli. Adam Sonuçta bir insan Böyle bir fırsat eline geçmiş ve nefsine hakim olamayıp öldürmüş. Bir kişi ne olursa olsun öldürülemez hukuk neyse o dur. Muz cumhuriyeti değil burası bu davranışın Ne islam hukukun da yeri var ne de günümüz hukukunda. Cezası neyse çekmesi gereken babadır...
Entel dantel yorum yapmayacağım ırz düşmanı babamsa eğer katli vaciptir.
hükümetin sarık takan,cübbe giyen,elinde kuranla mahkemeye gelen tecavüzcülere iyi hal indirimi uygulamasından gaza gelen bir yavşağı öldüren baba gibi babadır.
ama tabi ki her olayda oldugu gibi bu olayda da küçük yaşta tecavüze uğrayan bir kız çocugunu ''rızası vardı'' kılıfına sokmak için şerefsizce yorumlar yapan sapıklar olacaktır.
Oh olsun naraları atan orospu çocukları, türkiye de küçük büyük farketmeden bir kadın olmanın sadece iftirayla bir erkeğin canını alacak kadar ayrıma sahip olduğunun farkına varmıştır umarım.

Ne oldu? Mahkeme saliveriyordu herkes kendi adaletini koymalıydı artık. Elinizde tek bir mahkeme dosyası olmadan kadın tarafın sorgusuz sualsiz haklı olduguna 2 kelam haberle inaniveriyordunuz?

Ne oldu?

Sadece türkiye gibi orta doğu çöplüğünde bir erkeksin diye henüz 17 yaşında öldün sadece, 2 kelam uğruna..

çocuğun ailesinin halini düşünemiyorum, bile. iftira ölüm.. alın size türkiye de erkek olmak.. bu yüzden olduğunca uzak durun bunlardan her an tacizci diye linç yeyip tecavüzcü diye öldürülebilirsiniz.

https://www.sozcu.com.tr/...n-babasi-cikmadi-2286060/
kızına tecavüz eden kişi aileden biriymiş, tabi kızın itirafı bu şekilde. yani öldürülen 17 yaşındaki çocuk değil. şimdi çok bilmişler söyleyin bakalım, bu yere göğe sığdıramadığınız baba bir katil değil de nedir?
(bkz: sapık damgası yiyerek metrobüsten atılmam)
aday ol oy vermeyenin..

hırsızlık yapanın eli kesilirdi.
Hırsızlık yapanın eli kesilse bugün, sandığa kendi gidip kendi oy kullanabilecek kişi sayısı yüzde kaçtan kaça düşer?

başka sorum yok hakim bey.
Gerçek tecavüzcüyü bilmiyorsa bende bir şey bilmiyorum.

Akrabasıymış zaten, varlıklıdır. Suçu çocuğun üzerine attılar, oldu bittiye getirdiler. Kızın öteceğini hiç hesaba katmadılar.
Olayın özeti şöyle; kız birlikte olduğu çocuğu satmamak için suçu takıldığı arkadaşına atıyor. Baba da kızının iftira attığı çocuğu gidip vuruyor. Nasıl bir ahlak anlayışı, nasıl bir rezalettir bu? istediğin cezayı ver bu adama, çocuğun anası babası ne olacak? Çocuk geri gelecek mi? Eğitim şart cidden ama öyle böyle bir eğitim değil bu. Bilinçlensin bu boş adamlar artık.

Edit; bence tecavüz falan tıraş. Öyle bir şey yok. 15 yaşında kız, babasının dağ ayısı olduğunu bilerekten böyle bir yalan söylemiştir. Kızı da babasının yan hücresine koymak lazım. Sikerler masum birinin ölümüne sebep olmuş çocuk falan diyerek savunmak daha büyük ibnelik.
Gerçekten üzüldüğüm çocuktur.
Tecavüze uğradığını idda eden kızın ifadesi;

Mahkemede F.B. ise, Muhammet ile bir yıldır sosyal medya hesabı üzerinden görüştüklerini söylemiş, kendisini teyzesiyle tanıştıracağını söyleyerek bir eve götürdüğünü, burada cinsel saldırıya uğradığını ve hamile kalmasının ardından durumu annesinin fark ettiğini, kürtaj olduğunu anlatmıştı.

Kız zaten 16 yasindaymiş bunu 13 yaşında bir çocuk uydurabilir mi?

Ölen çocuğun babasi;

Çocuğuma 1 Temmuz'da mesaj atıyor tanışalım diye 8 Ağustos'ta kız 2 aylık hamile ve benim oğlum ısrarla seni tanımıyorum diyor o da diyor ki ‘zamanla tanırsın.’

Orospu kızla babası bu olayı planlamiş kurban olarak bu çocuğu secmişler. Hem kızın hem babanın hapse girmesi gerek adamın evladı, alakasinin bile olmadigi bir konuda yaşamını yitirdi.

Kız sonradan aileden biri yapti diye itiraf etmiş belki babası kızını hamile bırakmıştır kiz da babasini korumustur kim bilir?

Tüm rezilliklerin başkenti Adana.
yeni moda bu sanırım,herkes kendi adaletini kendisi sağlıyor.

şimdi tamam haklısınız,ülkede devasa bir adalet boşluğu ve uygulayıcı eksikliği var,benım de başıma böyle birsey gelse ben de cinnet geçirip o oçnu öldürürüm.

ama daha 1 hafta önce sevgilisi tarafından hamile bırakılıp suçu günahsız bir gencin üstüne atan kız yüzünden canından olan gencecik bir çocugun dramını yaşamadık mı?

hükümet denen sirkin acilen milletin sıçmasıyla uğraşmayı bırakıp adalet ve uygulayıcı boşluğu ile ilgili birseyler yapması şart.

yoksa durumumuz hiç de iç açıcı değil.
babalık görevini hiç bir zaman yerine getirememiş bir babadır kendisi. kızını sevgiden mahrum bırakış, büyüdüğünde de başı boş bırakmış kişidir kendileri. ayrıca büyük bir yalancı yetiştirmiştir. yetiştirdiği yalancının en büyük yalanını da kendi inanmıştır. bu cahil adamın hayatına giren herkesin hayatı kararmıştır.
yaptıklarımdan pişman değilim ha aklım hala yapamadıklarımda.
mevzu kız babası olmak değil. her zaman bunun için diyorum evladın kız da olsa erkek de olsa "düzgün" yetiştireceksin. ne çok baskılayacak ne de iplerini tamamen salacaksın. kızın dışarı çıkarken nasıl giyinmesi gerektiğini, oğlun başka kızlara nasıl davranması gerektiğini bilecek. çocuklarının yanında kitap okuyacak, onları sanatsal faaliyetlere yönlendireceksin. eşinle her zaman kibar konuşacak, kimseye yalan söylemeyeceksin ki o çocuklar büyüyünce senin gibi davransın. benim babam üç kız evlat sahibi bir adamdı. bir gün beni karşısına oturtup, "kızım şimdi senden bir şey istesem, bana bunun için söz verir misin?" dedi. ben de tabi ki onayladım. sonra benim omuzlarımdan tuttu, gözlerimin içine bakarak "büyüdüğünde sana hanımefendi diye hitap edecekler. bana söz ver." dedi. o bunu yaparken ben on yaşımdaydım. on yaşımda babama ömürlük bir söz verdim. iki sene sonra onu kaybettiğimde, arkasından bakarken beynimde yankılanan tek cümlesi buydu. demem o ki, çocuklarınıza sözler verdirin. yapma, etme, oraya gitme, bununla konuşma demek yerine onlara güvenin ve sözler verdirin. çünkü bir çocuk için sizin koyduğunuz engeli aşmak çok caziptir; ancak size verdiği sözü tutmak çok çok caziptir. anlaşılan o ki bu baba bu gerçeği gözden kaçırmış.